Intencje Mszy Św.

  XV NIEDZIELA ZWYKŁA  12.07.2020.

7.00    - W intencji Parafian.

8.15   + Henryk Gołuński (12 Msza św. gregoriańska).

 9.45   - Dziękczynno - błagalna w 16 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Sabiny i Sławomira, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski małżonków i całej ich rodziny.

11.15  + Stanisław Pułaski (w 2 rocz. śm.)

17.45  + Mąż i dziadek Paweł Markowc (w 15 rocz. śm.).

20.30  - Dziękczynno-błagalna z podziękowaniem za dobrze ukończone studia, z prośbą o opiekę Matki Bożej i światło Ducha Świętego oraz pomyślnie zdane egzaminy dla Marty.  

 PONIEDZIAŁEK  13.07.2020. 

  8.15   - Ku czci Matki Bożej.

 17.45  + Henryk Gołuński (13 Msza św. gregoriańska).

  WTOREK  14.07.2020. 

  8.15   - Z okazji urodzin ks. Andrzeja, aby dobry Bóg mu błogosławił w posłudze duszpasterskiej.

 17.45  + Henryk Gołuński (14 Msza św. gregoriańska).

  ŚRODA  15.07.2020. 

  8.15  - Dziękczynno-błagalna w 3 rocz. ślubu Soni i Wojciecha Bruna.

 17.45  + Henryk Gołuński (15 Msza św. gregoriańska).

  CZWARTEK  16.07.2020. 

  8.15   + Rodzice Agnieszka i Stefan Śliwińscy oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

 17.45  + Henryk Gołuński (16 Msza św. gregoriańska).

  PIĄTEK  17.07.2020. 

  8.15   - W intencji wiadomej Panu Bogu.

            + Brat Andrzej Wohlgemuth (w 3 miesiace po śmierci).

 17.45  + Henryk Gołuński (17 Msza św. gregoriańska).

  SOBOTA  18.07.2020. 

  8.15   - Dziękczynno-błagalna w 2 rocz. ślubu Emilii i Piotra.

 17.45  + Henryk Gołuński (18 Msza św. gregoriańska).

  XVI NIEDZIELA ZWYKŁA  19.07.2020.  

 7.00   + Jan (w rocz. śm.).

 8.15   + Henryk Gołuński (19 Msza św. gregoriańska).

 9.45   Rez. p. Joanna Kreft.

11.15  - W intencji Parafian.

17.45  + Mąż Andrzej (w 8 rocz. śm.), brat Franciszek, rodzice z obojga stron: Czapp i Rogalskich.

20.30   + O Miłosierdzie Boże i darowanie kar i win dla dusz w czyśćcu cierpiących.

 PONIEDZIAŁEK  20.07.2020. 

  8.15   - Ku czci Matki Bożej.

 17.45  + Henryk Gołuński (20 Msza św. gregoriańska).

            + Erna i Józef Hałota, Alfons Kunkol i brat Zenon.

  WTOREK  21.07.2020. 

  8.15   - O szczęśliwe rozwiązanie dla Marty i o Boże błogosławieństwo.

            - O szybki powrót do zdrowia dla męża Zbigniewa.

 17.45  + Henryk Gołuński (21 Msza św. gregoriańska).

  ŚRODA  22.07.2020. 

  8.15  Rez. p. Blank.

            + Marta Ługowska (w m-c po pogrzebie).

 17.45  + Henryk Gołuński (22 Msza św. gregoriańska).

  CZWARTEK  23.07.2020. 

  8.15   Rez. p. Maria Machola.

 17.00  + Longina Kortas (w dniu po pogrzebie).

 17.45  + Henryk Gołuński (23 Msza św. gregoriańska).

  PIĄTEK  24.07.2020. 

  8.15   Rez. p. Lucyna Sorn.

 17.45  + Henryk Gołuński (24 Msza św. gregoriańska).

  SOBOTA  25.07.2020. 

  8.15   + Anna i Paweł oraz zmarli z rodziny Budzisz i Daleckich.

 17.45  + Henryk Gołuński (25 Msza św. gregoriańska).

            + ks. Stanisław Ziółkowski oraz ojcowie zakonni Władysław i Jozafat Pipka.

  XVII NIEDZIELA ZWYKŁA  26.07.2020.  

 7.00  - O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Pierwoszyna i życie wieczne dla zmarłych.

 8.15   + Henryk Gołuński (26 Msza św. gregoriańska).

 9.45   + Helena (z okazji urodzin), Maksymilian, Stefan, Alfons Gromowski.

11.15  - W intencji Parafian.

17.45  Rez. p. Gabriela Pienczke.

20.30  + O Miłosierdzie Boże i darowanie kar i win dla dusz w czyśćcu cierpiących.

 PONIEDZIAŁEK  27.07.2020. 

  8.15   + Matka, babcia i teściowa Anna Muża (w rocz. śm.).

             + Ojciec Tadeusz oraz wujek Leonard (w 2 rocz. śm.).

 17.45  + Henryk Gołuński (27 Msza św. gregoriańska).

            + Grzegorz Szczepkowski (w 1 rocz. śm.)

  WTOREK  28.07.2020. 

  8.15   Rez. p. Irena Szymańska.

 17.45  + Henryk Gołuński (28 Msza św. gregoriańska).

  ŚRODA  29.07.2020. 

  8.15  Rez. p. Irena Szymańska.

 17.45  + Henryk Gołuński (29 Msza św. gregoriańska).

  CZWARTEK  30.07.2020. 

  8.15   - Zbiorowa za zmarłych.

 17.45  + Henryk Gołuński (30 Msza św. gregoriańska).

            + Maria Baranowska (w 40 rocz. śm.).

  PIĄTEK  31.07.2020. 

  8.15   + Tata Ryszard Dybczyński (w 1 rocz. śm.), mama Jadwiga i dziadkowie z obojga stron.

 17.45  - Dziękczynna za dar życia i zdrowia, z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej dla wnuczki Amelki (w 1 rocz. urodzin) oraz błogosławieństwo Boże dla jej rodziców.

 SOBOTA  01.08.2020. 

  8.15   - Ku czci Matki Bożej.

 15.00 - Dziękczynna za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Bożej oraz błogosławieństwo Boże dla całej rodziny w 50 rocz. małżeństwa Teresy i Andrzeja Formella.

 17.45  + Rodzice i dziadkowie Maria i Antoni Muża.

  XVII NIEDZIELA ZWYKŁA  02.08.2020.  

7.00   

8.15   Rez. p. Urszula Denc.

 9.45   + Anna Muża (z okazji urodzin i imienin) oraz zmarli z rodziny Muża i Mańczak.

11.15  - W intencji Parafian.

17.45  Rez. Wspólnota Adoracji.

20.30 

 PONIEDZIAŁEK  03.08.2020. 

  8.15   - Ku czci Matki Bożej.

 17.45  + Matka i babcia Waleria Kaleta (w rocz. śm.) oraz matka chrzestna Marianna Szumnarska.

            + Maria Koszałka i Janina Degórska.

  WTOREK  04.08.2020. 

  8.15   + Rodzice Klein i brat Józef.

 17.45  - Dziękczynna z okazji 24 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Najświętszej dla Anny i Krzysztofa oraz ich rodziny.

  ŚRODA  05.08.2020. 

  8.15  - Ku czci Matki Bożej.

 17.45  + Mama i i ociec Paszke oraz dzidkowie z obojga stron.

  CZWARTEK  06.08.2020. 

  8.15   - O liczne i święte powołania kapłanskie.

 17.45  + Zofia Kędzierska (w rocz. śm. i rocz. urodzin).

            + Antoni i Elżbieta, Kazimierz Denc i Tomasz Siedlecki.

  PIĄTEK  07.08.2020. 

  8.15   Rez. p. Krystyna Hajduk.

 17.45  + Jerzy (w 5 rocz. śm.).

  SOBOTA  08.08.2020. 

  8.15   + Leontyna, Mieczysław, Lucjan, Romuald, Leszek i Krystyna.

 17.45  + Matka Waleria Kaleta (w rocz. śm.), ojciec Jan, dziadkowie Marta i Teodor Jeka.

  XIX NIEDZIELA ZWYKŁA  09.08.2020.  

 7.00   - Dziękczynno-błagalna z w 40 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Marii i Jerzego. 

 8.15   + Brat Zygmunt (w rocz. śm.), mąż Józef i rodzice.

 9.45   Rez. p. Zagajewska.

11.15  - W intencji Parafian.

17.45  + Piotr Przekora (w 6 rocz. śm.) oraz zmarli z rodziny Dettlaff, Przekora i Nazaruk.

20.30  

 PONIEDZIAŁEK  10.08.2020. 

  8.15   

 17.45  rez. p. Janta.

  WTOREK  11.08.2020. 

  8.15   + Ku czci Matki Bożej.

 17.45  + Cecylia, Bolesław, Alfons Gromowscy oraz Marianna i Teofil Czapiewscy.

  ŚRODA  12.08.2020. 

  8.15  + Sebastian, Maria i Anna oraz zmarli z rodziny Bigott.

 17.45  - Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Stanisławy i Kazimierza (w 25 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa).

             Rez. Dorota Tylek.

  CZWARTEK  13.08.2020. 

  8.15   Rez p. Georgiev.

 17.45  - Ku czci Matki Bożej.

  PIĄTEK  14.08.2020. 

  8.15   Rez. p. Irena Szymańska.

 17.45  + Mąż, ojciec i dziadek Gerard Kowalewski (w 1 rocz. śm.).

  SOBOTA  WNIEBOWZIĘCIE NMP 15.08.2020. 

  7.00

  8.15   Rez. p. Joanna Kreft.

  9.45.  Rez. p. Maria Machola.

 11.15  - W intencji Parafian.

 17.45  Rez. p. Maria Nikelska.

 20.30  

  XX NIEDZIELA ZWYKŁA  16.08.2020.  

 7.00   

 8.15   Rez. p. Urszula Borowa.

 9.45   + Bronisława Swatowska.

11.15  - W intencji Parafian.

17.45  Rez. p. Bladowska.

 20.30  

 PONIEDZIAŁEK  17.08.2020. 

  8.15   + Siostra Ludwika (1 Msza św. gregoriańska).

 17.45  Rez. p. Rembek.

  WTOREK  18.08.2020. 

  8.15   + Siostra Ludwika (2 Msza św. gregoriańska).

            + Żona i matka Maria Kaleta (w dniu urodzin).

 17.45  - Ku czci Matki Bożej.

  ŚRODA  19.08.2020. 

  8.15  + Siostra Ludwika (3 Msza św. gregoriańska).

 17.45  + Gertruda, Władysław, Piotr i zmarli z rodziny Grabińskich.

  CZWARTEK  20.08.2020. 

  8.15   + Siostra Ludwika (4 Msza św. gregoriańska).

 17.45  - Ku czci Matki Bożej.

  PIĄTEK  21.08.2020. 

  8.15   + Siostra Ludwika (5 Msza św. gregoriańska).

 17.45  

  SOBOTA  22.08.2020. 

  8.15   + Siostra Ludwika (6 Msza św. gregoriańska).

 17.45  - Dziękczynno-błagalna w 50 rocz. slubu Tadeusza i Heleny Dąbek.

  XXI NIEDZIELA ZWYKŁA  23.08.2020.  

 7.00  

 8.15   Rez. p. Tadeusz Kaleta.

 9.45   + Wanda Mańczak (z okazji urodzin oraz 2 rocz. śm.).

11.15  - W intencji Parafian.

17.45  + Siostra Ludwika (7 Msza św. gregoriańska).

 20.30  

 PONIEDZIAŁEK  24.08.2020. 

  8.15   + Siostra Ludwika (8 Msza św. gregoriańska).

 17.45  - Ku czci Matki Bożej.

  WTOREK  25.08.2020. 

  8.15   + Teściowie Stanisława i Władysław, mąż Józef oraz zmarli z rodziny Bach i Łaga.

 17.45  + Siostra Ludwika (9 Msza św. gregoriańska).

  ŚRODA  26.08.2020. 

  8.15  + Siostra Ludwika (10 Msza św. gregoriańska).

10.00  

 17.45  Rez. p. Bladowska.

  CZWARTEK  27.08.2020. 

  8.15   + Siostra Ludwika (11 Msza św. gregoriańska).

 17.45  - Ku czci Matki Bożej.

  PIĄTEK  28.08.2020. 

  8.15   + Siostra Ludwika (12 Msza św. gregoriańska).

 17.45  + Teresa Las (w rocz. śm.)

  SOBOTA  29.08.2020. 

  8.15   + Siostra Ludwika (13 Msza św. gregoriańska).

 17.45  + Cecylia Pipka (w rocz. śm.).

  XXII NIEDZIELA ZWYKŁA  30.08.2020.  

 7.00   

 8.15   + Siostra Ludwika (14 Msza św. gregoriańska).

 9.45   - Dziękczynna w 38 rocz. ślubu Jolanty i Leszka.

11.15  - W intencji Parafian.

17.45  + Mąż Alfons Kunkol, syn Zenon i za zmarłe rodzeństwo.

 20.30  

 PONIEDZIAŁEK  31.08.2020. 

  8.15   - Msza zbiorowa za zmarłych.

 17.45  + Siostra Ludwika (15 Msza św. gregoriańska).

  WTOREK  01.09.2020. 

  7.30   + Siostra Ludwika (16 Msza św. gregoriańska).

  8.15   MSZA ŚW. NA ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO.

 17.45  + Edward Las (w 1 rocz. śm.).

            - Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże.

  ŚRODA  02.09.2020. 

  8.15  + Siostra Ludwika (17 Msza św. gregoriańska).

           + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (1 Msza św. gregoriańska).

 17.45  + Elżbieta Kondraczyk (w 25 rocz. śm.).

  CZWARTEK  03.09.2020. 

  8.15   + Siostra Ludwika (18 Msza św. gregoriańska).

           + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (2 Msza św. gregoriańska).

 17.45  + Mąż, ojciec i dziadek Jan Śliwiński (w 14 rocz. śm.).

  PIĄTEK  04.09.2020. 

  8.15   + Siostra Ludwika (19 Msza św. gregoriańska).

            + ks. Lech (w rocz. śm.).

 17.45  Rez. p. Rembek.

           + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (3 Msza św. gregoriańska).

  SOBOTA  05.09.2020. 

  8.15   + Siostra Ludwika (20 Msza św. gregoriańska).

           + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (4 Msza św. gregoriańska).

 17.45  Rez. p. Maria Machola.

  XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA  06.09.2020.  

 7.00   + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (5 Msza św. gregoriańska).

 8.15   + Siostra Ludwika (21 Msza św. gregoriańska).

 9.45   + Babcia i matka Kazimiera Dzierżyńska (w 28 rocz. śm.).

11.15  - W intencji Parafian.

           - Dziękczynna za dar powołania z prośbą o dalszą opiekę Matki Przenajświętszej dla s. Agaty z okazji złożenia ślubów wieczystych.

          Rez. p. Fifielska.

17.45  Rez. Wspólnota Adoracji.

 20.30  

 PONIEDZIAŁEK  07.09.2020. 

  8.15   + Siostra Ludwika (22 Msza św. gregoriańska).

           + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (6 Msza św. gregoriańska).

 17.45  Rez. p. Prychoda.

            Rez. p. Szemrowicz.

  WTOREK  08.09.2020. 

  8.15   + Siostra Ludwika (23 Msza św. gregoriańska).

           + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (7 Msza św. gregoriańska).

  17.45  + Rodzice Władysław i Waleska Denc (z racji urodzin) oraz siostra Danka Puzdrowska.

   ŚRODA  09.09.2020. 

  8.15   + Siostra Ludwika (24 Msza św. gregoriańska).

            + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (8 Msza św. gregoriańska).

 17.45  + Teść, ojciec i dziadek Jerzy Kerschke oraz rodzice Wacłąw i Krystyna Nawroccy.

            Rez. p. Sadowska. 

  CZWARTEK  10.09.2020. 

  8.15  + Siostra Ludwika (25 Msza św. gregoriańska).

           + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (9 Msza św. gregoriańska).

 17.45  - Ku czci Matki Bożej.

           Rez. p. Pospychała.

  PIĄTEK  11.09.2020. 

  8.15  + Siostra Ludwika (26 Msza św. gregoriańska).

           + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (10 Msza św. gregoriańska).

 17.45  Rez. p. Chojniccy.

           + Ojciec Jan Lipkowski.

  SOBOTA  12.09.2020. 

  8.15  + Siostra Ludwika (27 Msza św. gregoriańska).

           + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (11 Msza św. gregoriańska).

 17.45  Rez. p. Barbara Markowska.

            Rez. p. Jadwiga Niczke.

  XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA  13.09.2020.  

 7.00  + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (12 Msza św. gregoriańska).

 8.15   Rez. p. Joanna Kreft.

 9.45   + Mąż i ojciec Franciszek Tockie.

11.15  - W intencji Parafian.

          + Maria Wycinka (w 2 rocz. śm.).

17.45  + Siostra Ludwika (28 Msza św. gregoriańska).

20.30  

 PONIEDZIAŁEK  14.09.2020. 

  8.15  + Siostra Ludwika (29 Msza św. gregoriańska).

           + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (13 Msza św. gregoriańska).

 17.45  Rez. p. Pospychała.

    WTOREK  15.09.2020. 

  8.15  + Siostra Ludwika (30 Msza św. gregoriańska).

           + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (14 Msza św. gregoriańska).

  17.45  + Barbara Harlak (z okazji urodzin).

   ŚRODA  16.09.2020. 

  8.15  - Dziękczynna, z prośbą o potrzebne łaski dla Tadeusza z okazji urodzin.

           + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (15 Msza św. gregoriańska).

 17.45  + Stanisław Pułaski (z racji urodzin).

  CZWARTEK  17.09.2020. 

  8.15  + Stanisław (z okazji urodzin).

           + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (16 Msza św. gregoriańska).

 17.45  + Rodzice i dziadkowie z obojga stron Franciszek i Michalina Szumnarscy oraz Waleria i Jan Kaleta.

  PIĄTEK  18.09.2020. 

  8.15   - Ku czci Matki Bożej.

           + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (17 Msza św. gregoriańska).

 17.45  + Siostra Barbara Klein.

  SOBOTA  19.09.2020. 

  8.15  + Mąż, ojciec i dziadek Jan Bigott (w rocz. śm.), ciocia Anna, Maria i chrześniak Sebastian.

           + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (18 Msza św. gregoriańska).

 17.45  Rez. p. Arleta Bullmann.

  XXV NIEDZIELA ZWYKŁA  20.09.2020.  

 7.00   + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (19 Msza św. gregoriańska).

 8.15   + Rodzice Waleska i Robert Freiberg i siostra Halina.

 9.45   + Maria-Małgorzata Kędzierska.

11.15  - W intencji Parafian.

17.45  + Eleonora Szyma.

20.30  

 PONIEDZIAŁEK  21.09.2020. 

  8.15  + Anna, zmarli rodzice i rodzice chrzestni oraz syn Sebastian.

           + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (20 Msza św. gregoriańska).

 17.45  + Ojciec Edward (w 12 rocz. śm.) oraz zmarli z rodziny Gabińskich, Sztygiel, Szelech i Gnuda.

    WTOREK  22.09.2020. 

  8.15   - Ku czci Matki Bożej.

           + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (21 Msza św. gregoriańska).

  17.45  Rez. Anna Sikorska. 

   ŚRODA  23.09.2020. 

  8.15  Rez. p. Kowal.

           + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (22 Msza św. gregoriańska).

 17.45  + Leon Nikelski i zmarli z rodziny.

  CZWARTEK  24.09.2020. 

  8.15   - Ku czci Matki Bożej.

           + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (23 Msza św. gregoriańska).

 17.45  Rez. p. Fifielska.

  PIĄTEK  25.09.2020. 

  8.15   Rez. p. Gertruda Bullmann.

           + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (24 Msza św. gregoriańska).

 17.45  Rez. p. M. Kukiełka.

  SOBOTA  26.09.2020. 

  8.15   Rez. p. Pieiórka.

           + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (25 Msza św. gregoriańska).

 17.45  + Zmarli z rodziny Dominik i Pipka.

  XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA  27.09.2020.  

 7.00   + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (26 Msza św. gregoriańska).

 8.15   Rez. p. Urszula Borowa.

 9.45   Rez. p. Zagajewska.

11.15  - W intencji Parafian.

17.45  + Wacław Mańczak oraz zmarli z rodziny Mańczak i Muża.

20.30  

 PONIEDZIAŁEK  28.09.2020. 

  8.15   Rez. p. Georgiev.

           + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (27 Msza św. gregoriańska).

 17.45  + Piotr Kowalczyk (w 1 rocz. śm.).

    WTOREK  29.09.2020. 

  8.15   - O łaskę zdrowia i błogosławieństwo w naszych rodzinach oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

           + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (28 Msza św. gregoriańska).

  17.45  + Wojciech Ochendowski

   ŚRODA  30.09.2020. 

  8.15  - Msza zbiorowa za zmarłych.

 17.45  Rez. p. Halina Nikodem.

           + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (29 Msza św. gregoriańska).

  CZWARTEK  01.10.2020. 

  8.15  - O liczne, gorliwe i charyzmatyczne powołania kapłańskie.

           + Marianna Krawec z d. Krzysztoń (30 Msza św. gregoriańska).

 17.45  + Waldemar Gurski (w 1 rocz. śm.).

  PIĄTEK  02.10.2020. 

  8.15   + Matka Regina, zmarli z rodziny Frankowskich i Paszkowskich.

            + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (1 Msza św. gregoriańska).

 17.45  Rez. p. Franciszek Denc.

  SOBOTA  03.10.2020. 

  8.15   + Elżbieta i Jan Zorn oraz ich dzieci: Franciszek, Bronisława, Maria, Elżbieta i Józef.

            + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (2 Msza św. gregoriańska).

 17.45  + Mąż, ojciec i dziadek Jerzy Kerschke oraz rodzice Maria i Jan Kloka.

  XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA  04.10.2020.  

 7.00  + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (3 Msza św. gregoriańska).

 8.15   + Dziadkowie Kostrach, Labach, Szulta i Freiberg.

 9.45   + Mama i i ociec Paszke oraz dzidkowie z obojga stron.

11.15  - W intencji Parafian.

16.15  + Rez. Wspólnota Adoracji.

 PONIEDZIAŁEK  05.10.2020. 

  8.15   + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (4 Msza św. gregoriańska).

 17.45  + Matka Helena Podczalska (w rocz. śm.), mąż i ojciec Michał Ziółkowski (w rocz. śm.).

  WTOREK  06.10.2020. 

  8.15   - Ku czci Matki Bożej.

            + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (5 Msza św. gregoriańska).

  17.45  - Dziękczynna w 14 rocz. ślubu Bronisławy i Dominika. 

   ŚRODA  07.10.2020. 

  8.15   Rez. p. Anna Sikorska.

            + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (6 Msza św. gregoriańska).

 17.45  Rez. p. Pruszkowska.

  CZWARTEK  08.10.2020. 

  8.15   - Ku czci Matki Bożej.

            + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (7 Msza św. gregoriańska).

 17.45  + Mąż Jan Śliwiński (z racji urodzin).

  PIĄTEK  09.10.2020. 

  8.15   - O Boże błogosławieństwo za przyczyną Matki Bożej Królowej Różańca Świętego dla I Róży Niewiast z Pierwszyna.

            + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (8 Msza św. gregoriańska).

 17.45  Rez. p. Irena Szymańska.

  SOBOTA  10.10.2020. 

  8.15   + Rodzice Kazimiera i Michał (w rocz. śm.).

            + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (9 Msza św. gregoriańska).

 17.45  Rez. p. Maria Nikelska.

  XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA  11.10.2020.  

 7.00   + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (10 Msza św. gregoriańska).

 8.15   + Mąż, ojciec i dziadek Czesław Bonalski, matka i babcia Janina Zaprzalska, ojciec i dziadek Adam Zaprzalski.

 9.45   + Ojciec, dziadek i teść Antoni Muża (w rocz. śm.).

11.15  - W intencji Parafian.

16.15  Rez. p. Gertruda Kerszka.

 PONIEDZIAŁEK  12.10.2020. 

  8.15   + Leon Karsznia (w 8 rocz. śm.) i zmarli z rodziny Karsznia.

            + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (11 Msza św. gregoriańska).

 17.45  Rez. p. Szemrowicz.

  WTOREK  13.10.2020. 

  8.15   + Jan (w 18 rocz. śm.) oraz Henryk i Piotr.

            + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (12 Msza św. gregoriańska).

  17.45  Rez. p. Marzena Muża. 

  ŚRODA  14.10.2020. 

  8.15  - Ku czci Matki Bożej.

            + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (13 Msza św. gregoriańska).

 17.45  Rez. p. Arletta Bullmann.

  CZWARTEK  15.10.2020. 

  8.15   + Henryk i Maria Zdanowscy.

            + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (14 Msza św. gregoriańska).

 17.45  Rez. p. Gabriela Pienczke.

  PIĄTEK  16.10.2020. 

  8.15   - Ku czci Matki Bożej.

            + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (15 Msza św. gregoriańska).

 17.45  Rez. p. Bożena Pienczke.

  SOBOTA  17.10.2020. 

  8.15   Rez. p. Krystyna Dalecka.

            + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (16 Msza św. gregoriańska).

 17.45  + Cecylia Pipka (z okazji urodzin).

            - Dziękczynno-błagalna w intencji Antoniego Denc z okazji urodzin.

  XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA  18.10.2020.  

 7.00  - Dziękczynno-błagalna w 55 rocz. ślubu Zofii i Jana Wróblewskich.

 8.15   Rez. p. Tadeusz Kaleta.

 9.45   + Ojciec i dziadek Władysław Dzierżyński (w rocz. urodzin).

11.15  - W intencji Parafian.

           + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (17 Msza św. gregoriańska).

16.15  Rez. p. Wiesława Pienczke.

 PONIEDZIAŁEK  19.10.2020. 

  8.15   - Ku czci Matki Bożej.

             Matka, babcia i żona Maria Kaleta (w dniu urodzin).

 17.45  + Brat Stanisław (w rocz. śm.) oraz mama Pelagia (w rocz. śm.).

           + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (18 Msza św. gregoriańska).

  WTOREK  20.10.2020. 

  8.15   + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (19 Msza św. gregoriańska).

  17.45  Dziękczynno-błagalna w 25 rocz. ślubu Wioletty i Eugeniusza Głowienka. 

  ŚRODA  21.10.2020. 

  8.15   + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (20 Msza św. gregoriańska).

 17.45  + Dziadkowie Rozalia i Augustyn Czapp.

  CZWARTEK  22.10.2020. 

  8.15   - Ku czci Matki Bożej.

           + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (21 Msza św. gregoriańska).

 17.45  Rez. p. M. Kukiełka.

  PIĄTEK  23.10.2020. 

  8.15   + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (22 Msza św. gregoriańska).

 17.45  Rez. p. Jadwiga Niczke.

  SOBOTA  24.10.2020. 

  8.15   Rez. p. Pospychała.

           + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (23 Msza św. gregoriańska).

 17.45  + Leon Pipka (w rocz. śm.).

  XXX NIEDZIELA ZWYKŁA  25.10.2020.  

 7.00   + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (24 Msza św. gregoriańska).

 8.15   + Ciotka Stefania i wujek Stanisław Olszewscy.

 9.45   Rez. p. Zagajewska.

11.15  - W intencji Parafian.

16.15  Rez. p. Ruszczyk.

 PONIEDZIAŁEK  26.10.2020. 

  8.15  + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (25 Msza św. gregoriańska).

 17.45  - Ku czci Matki Bożej.

  WTOREK  27.10.2020. 

  8.15   + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (26 Msza św. gregoriańska).

  17.45  Rez. p. Pruszkowska. 

  ŚRODA  28.10.2020. 

  8.15   + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (27 Msza św. gregoriańska).

 17.45  + Tata Tadeusz Szymański (w dniu imienin).

  CZWARTEK  29.10.2020. 

  8.15   + Mąż, ojciec i dziadek Kazimierz (z racji urodzin).

            + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (28 Msza św. gregoriańska).

 17.45  Rez. p. M. Luniak.

  PIĄTEK  30.10.2020. 

  8.15   Rez. p. Kowal.

           + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (29 Msza św. gregoriańska).

 17.45  Rez. p. Georgiev.

  SOBOTA  31.10.2020. 

  8.15   - Msza zbiorowa za zmarłych.

 17.45  + Mąż i ojciec Antoni Paczul, rodzice i rodzeństwo Radtke, rodzice Freiberg oraz rodzeństwo Jadwiga i Zbigniew.

           + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (30 Msza św. gregoriańska).

  UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH  01.11.2020.  

 7.00   + Krzysztof Kocjan (1 Msza św. gregoriańska).

 8.15   + Rodzice Stanisława i Jan Brechelka, brat Edward oraz teść Jan Recki.

 9.45   + Piotr Kowalczyk, zmarli z rodziny Kowalczyk, Dominiak, Braszka i Kosteckich.

11.15  - W intencji Parafian.

16.15  Rez. Wspólnota Adoracji.

 PONIEDZIAŁEK  02.11.2020. 

  8.15   Rez. p. Bladowska.

           + Krzysztof Kocjan (2 Msza św. gregoriańska).

10.15   Rez. p. Gertruda Bullmann.

16.15  + Janina Waloszczyk (z okazji urodzin).

 17.45  Rez. p. Georgiev.

  WTOREK  03.11.2020. 

  8.15   + Zmarli z rodzin Śliwińskich, Jesyp, Krużyckich, Frankowskich, Paszkowskich i Lipińskich.

            + Krzysztof Kocjan (3 Msza św. gregoriańska).

  17.45  + Matka Maria (w rocz. śm.), ojciec Henryk oraz zmarli z rodzin Baszanowskich i Ochmańskich. 

  ŚRODA  04.11.2020. 

  8.15  + Krzysztof Kocjan (4 Msza św. gregoriańska).

 17.45  + Teść, ojciec i dziadek Jerzy Kerschka oraz rodzice Wacław i Krystyna Nawroccy.

  CZWARTEK  05.11.2020. 

  8.15   + Krzysztof Kocjan (5 Msza św. gregoriańska).

 17.45  + Maria i Józef Kupc.

  PIĄTEK  06.11.2020. 

  8.15   Rez. p. Teresa Januszek.

          + Krzysztof Kocjan (6 Msza św. gregoriańska).

 17.45  Rez. p. Gabriela Pienczke.

  SOBOTA  07.11.2020. 

  8.15   + Krzysztof Kocjan (7 Msza św. gregoriańska).

 17.45  Rez. p. Gertruda Kerszka.

  XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA  08.11.2020.  

 7.00 + Krzysztof Kocjan (8 Msza św. gregoriańska).

 8.15   Rez. p. Urszula Denc.

 9.45   Rez. p. Lucyna Sorn.

11.15  - W intencji Parafian.

16.15  Rez. p. Irena Lubner.

 PONIEDZIAŁEK  09.11.2020. 

  8.15   + Krzysztof Kocjan (9 Msza św. gregoriańska).

17.45   Rez. p. Renata Markowska.

  WTOREK  10.11.2020. 

  8.15   + Mąż, ojciec i dziadek Jan (w rocz. śm.) oraz rodzice i rodzeństwo.

           + Krzysztof Kocjan (10 Msza św. gregoriańska).

  17.45  + Kazimierz Kujawa (w 7 rocz. śm.). 

  ŚRODA  11.11.2020. 

  8.15  + Dziadkowie Stefania i Jan Kędzierscy oraz Helena i Roch Radeccy.

  9.45  + Krzysztof Kocjan (11 Msza św. gregoriańska).

11.15  Rez. p. Anita Denc.

16.15  Rez. p. Kosińska.

 CZWARTEK  12.11.2020. 

  8.15   + Zofia Olczyk (w 11 rocz. śm.).

            + Krzysztof Kocjan (12 Msza św. gregoriańska).

 17.45  + Ojciec i Mąż Józef Czapp (w 3 rocz. śm.) oraz zmarli z rodziny.

  PIĄTEK  13.11.2020. 

  8.15   Rez. p. Kowal.

            + Krzysztof Kocjan (13 Msza św. gregoriańska).

 17.45  - Z okazji 90 rocznicy urodzin mamy, teściowej i babci Janiny Dobrowolskiej.

  SOBOTA  14.11.2020. 

  8.15   + Matka Aleksandra (w 8 rocz. śm.), zmarli z rodziny Sztygiel, Szelech, Gnuda i Gabińskich.

            + Krzysztof Kocjan (14 Msza św. gregoriańska).

 17.45  Rez. p. Arleta Bullmann.

  XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA  15.11.2020.  

 7.00   + Krzysztof Kocjan (15 Msza św. gregoriańska).

 8.15   + Siostra Irena, Lucjan i Flora.

 9.45   Rez. p. Zagajewska.

11.15  - W intencji Parafian.

16.15  - O Boże błogosławieństwo dla Iwony i Krzysztofa Wróbel w 40 rocz. ślubu.

 PONIEDZIAŁEK  16.11.2020. 

  8.15   Rez. p. Tadeusz Kaleta.

           + Krzysztof Kocjan (16 Msza św. gregoriańska).

17.45   Rez. p. Irena Szymańska.

  WTOREK  17.11.2020. 

  8.15   + Krzysztof Kocjan (17 Msza św. gregoriańska).

  17.45  + Maria, Karol, Anna, Stanisław, Wojciech, Zofia oraz zmarli z rodziny Ochendowskich. 

  ŚRODA  18.11.2020. 

  8.15  Rez. p. Gertruda Bullmann.

           + Krzysztof Kocjan (18 Msza św. gregoriańska).

 17.45  Rez. p. Gabriela Pienczke.

 CZWARTEK  19.11.2020. 

  8.15   + Krzysztof Kocjan (19 Msza św. gregoriańska).

 17.45  - Dziękczynna za 70 lat życia oraz za wszelkie otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie.

  PIĄTEK  20.11.2020. 

  8.15   + Krzysztof Kocjan (20 Msza św. gregoriańska).

 17.45  Rez. p. Kunegunda Muża.

  SOBOTA  21.11.2020. 

  8.15   Rez. p. Śliwińska.

             + Krzysztof Kocjan (21 Msza św. gregoriańska).

 17.45  - O rychłą beatyfikację Sługi Bożego bpa. Konstantyna Dominika (w 150 rocz. ur.).

  NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA  22.11.2020.  

 7.00   + Krzysztof Kocjan (22 Msza św. gregoriańska).

 8.15   Rez. p. Mielke.

 9.45   Rez. p. Wiesława Pienczke.

11.15  - W intencji Parafian.

16.15  Rez. p. Sadowska.

 PONIEDZIAŁEK  23.11.2020. 

  8.15   - Dziękczynna w 35 rocz. ślubu, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.

               + Krzysztof Kocjan (23 Msza św. gregoriańska).

17.45   Rez. p. Franciszek Denc.

  WTOREK  24.11.2020. 

  8.15   + Krzysztof Kocjan (24 Msza św. gregoriańska).

  17.45   

  ŚRODA  25.11.2020. 

  8.15  + Krzysztof Kocjan (25 Msza św. gregoriańska).

 17.45  

 CZWARTEK  26.11.2020. 

  8.15   + Krzysztof Kocjan (26 Msza św. gregoriańska).

 17.45  

  PIĄTEK  27.11.2020. 

  8.15   + Krzysztof Kocjan (27 Msza św. gregoriańska).

 17.45  + Gertruda i Stanisław Koszałka.

  SOBOTA  28.11.2020. 

  8.15   + Tata Tadeusz Obzejta (w 1 rocz. śm.).

            + Krzysztof Kocjan (28 Msza św. gregoriańska).

 17.45  Rez. p. Anita Denc.

  1 NIEDZIELA Adwentu 29.11.2020.  

 7.00   + Krzysztof Kocjan (29 Msza św. gregoriańska).

 8.15   + Jadwiga i Feliks Bach oraz synowie Leon i Edmund Bach.

 9.45   Rez. p. Fifelska.

11.15  - W intencji Parafian.

16.15  + Edmund, Janina, Otton i Leokadia.

 PONIEDZIAŁEK  30.11.2020. 

  8.15   - Msza zbiorowa za zmarłych.

17.45   + Krzysztof Kocjan (30 Msza św. gregoriańska).

  WTOREK  01.12.2020. 

  8.15   

  17.45   

  ŚRODA  02.12.2020. 

  8.15  

 17.45  Rez. p. Wiesława Pienczke.

 CZWARTEK  03.12.2020. 

  8.15   

 17.45  Rez. p. Irena Szymańska.

  PIĄTEK  04.12.2020. 

  8.15   + Barbara Harlak (w dniu imienin).

 17.45  Rez. p. Pospychała.

  SOBOTA  05.12.2020. 

  8.15   

 17.45  

  2 NIEDZIELA Adwentu 06.12.2020.  

 8.15   - Dziękczynno - błagalna w 45 rocz. ślubu Zofii i Kazimierza, o łask zdrowia i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

 9.45   

11.15  - W intencji Parafian.

16.15  Rez. Wspólnota Adoracji.

  PONIEDZIAŁEK  07.12.2020. 

  8.15   

17.45   + Teresa, Gertruda, Zygmunt, Czesław, Marian Badtke; Krystyna, Ryszard, Leszek Borkowscy; Jadwiga, Zygfryd, Zofia Grzędziccy; Dolores Matrosos; Alojzy, Franciszka, Henryk, Marian Skwiercz.

  WTOREK  08.12.2020. 

  8.15   

11.15     Rez. p. Maria Machola.

  17.45   + Mąż, ojciec i dziadek Piotr Wilk (w 5 rocz. śm.).

  ŚRODA  09.12.2020. 

  8.15  + Matka Rozalia (w rocz. śm.), ojciec Adam, mąż Józef i brat Zygmunt.

 17.45  Rez. p. Elżbieta Nikelska.

 CZWARTEK  10.12.2020. 

  8.15   

 17.45  + Mąż, ojciec i dziadek Jan Bigott (z okazji urodzin) oraz ojciec, teściowie i szwagier Tadeusz.

  PIĄTEK  11.12.2020. 

  8.15   

 17.45  

  SOBOTA  12.12.2020. 

  8.15   

 17.45  + Matka i babcia Janina Zaprzalska (w 11 rocz. śm.), ojciec i dziadek Adam Zaprzalski oraz mąż, ojciec i dziadek Czesław Bonalski.

  3 NIEDZIELA Adwentu 13.12.2020.  

 8.15   + Matka Jadwiga oraz zmali z rodziny Chodkowskich.

 9.45   Rez. p. Małgorzata Truszke.

11.15  - W intencji Parafian.

16.15  

  PONIEDZIAŁEK  14.12.2020. 

  8.15   

17.45   Rez. p. Georgiev.

  WTOREK  15.12.2020. 

  8.15   

  17.45   

  ŚRODA  16.12.2020. 

  8.15  

 17.45  Rez. p. Pruszkowska.

 CZWARTEK  17.12.2020. 

  8.15   Rez. p. Rembek.

 17.45  

  PIĄTEK  18.12.2020. 

  8.15   

 17.45  + Mąż, ojciec i dziadek Gerard Kowalewski (z okazji urodzin).

  SOBOTA  19.12.2020. 

  8.15   

 17.45  

  4 NIEDZIELA Adwentu 20.12.2020.  

 8.15   +Ojciec Paweł Rutkowski (w rocz. śm. i w dniu jego urodzin) oraz matka Elżbieta.

 9.45   + Mama Jadwiga Dybczyńska (w 31 rocz. śm.) oraz tata Ryszard i dziadkowie z obojga stron.

11.15  - W intencji Parafian.

16.15  Rez. p. Busz.

  PONIEDZIAŁEK  21.12.2020. 

  8.15   

17.45   + Marta, Józef, Zbigniew, Jan, Grażyna oraz zmarli z rodziny Witkowskich.

  WTOREK  22.12.2020. 

  8.15   

  17.45   Rez. p. Cecylia Karsznia.

  ŚRODA  23.12.2020. 

  8.15  

 17.45  Rez. p. Maria Nikelska.

 CZWARTEK  24.12.2020. 

  8.15   Rez. p. Georgiev.

 22.00  

  UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO  25.12.2020. 

24.00   -  W intencji Parafian.

            Rez. p. Arleta Bullmann.

 8.15   

 9.45   

11.15   + Leon Karsznia i rodzice z obojga stron.    

16.15  

  II DZIEŃ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA  26.12.2020. 

  8.15   + Rodzice Anna i Stefan oraz dziadkowie Elżbieta i Augustyn Brechelka. 

 9.45   Rez. p. Wiesława Pienczke.

11.15   + Stanisław Dominiak (w 23 rocz. śm.).    

16.15   Rez. p. Brylowska.

  NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY 27.12.2020.  

 8.15   

 9.45   Rez. p. Irena Kaleta.

11.15  - W intencji Parafian.

16.15  + Zygmunt Wiśniewski (z okazji urodzin), zmarli z rodziny Mańćzak, Muża i Wróbel.

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
110 0.22756290435791