Intencje Mszy Św.

CZWARTEK 06.05.2021. 

8.15     + Jerzy Malinowski (6 Msza św. gregoriańska). 

            + Mąż, ojciec i dziadek Franciszek Brechelke (w rocznicę śmierci).

            + Za dusze w czyśćcu cierpiące.

17.45    + Borys Georgiev (3 Msza św. gregoriańska).

             + Mama Grażyna (w 1 rocznicę śmierci), ojciec Zdzisław i Bogumił Prychoda.

PIĄTEK  07.05.2021.

8.15     + Jerzy Malinowski (7 Msza św. gregoriańska). 

            + Rodzice Pelagia i Stanisław, syn Janusz, brat Leonard oraz jego żona Helena, a także zmarli z rodziny z obojga stron.

17.45    + Borys Georgiev (4 Msza św. gregoriańska).

            - O Bożą pomoc i opiekę MBNP w wychowywaniu synów: Mateusza, Łukasza i Krzysztofa.

SOBOTA  08.05.2021.

8.15      + Borys Georgiev (5 Msza św. gregoriańska).

             + Jerzy Malinowski (8 Msza św. gregoriańska).

17.45   - Dziękczynna z okazji 45 urodzin Mariusza, z proąbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

            + Aniela Zdanowska (w miesiąc po śmierci).

            - W intencji dzieci przystępujących po raz pierwszy do Komunii św.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 09.05.2021.

7.00     + Ojciec Jan i zmarli z rodziny Kowalewskich.

8.15    + Rodzice Stanisława i Stanisław Pruszkowscy, bratowa Małgorzata i chrześnica Zofia.

           - O szczęśliwe rozwiązanie dla Alicji i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

9.45    + Rodzice Anna i Leon, bracia Tadeusz (w 5 rocz. śm.) i Kazimierz (w 4 rocz. śm.) oraz dziadkowie z obojga stron.

           + Jerzy Malinowski (9 Msza św. gregoriańska). 

11.15     - W intencji Parafian.

13.00    + rodzice i teściowie: Teresa i Józef Borscy w rocznicę śmierci, brat Jacek i bratowa Teresa.

16.15    + Borys Georgiev (6 Msza św. gregoriańska).

PONIEDZIAŁEK  10.05.2021. 

8.15      + Jerzy Malinowski (10 Msza św. gregoriańska). 

             + Mieczysław Wanat (w miesiąc po śmierci).

17.45    + Borys Georgiev (7 Msza św. gregoriańska).

             + Rodzice Michał i Urszula.

             + Daniel Czubacki (w 1 rocznicę śmierci).

WTOREK  11.05.2021. 

8.15     + Jerzy Malinowski (11 Msza św. gregoriańska).

            - Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Dominiki, z prośbą o potrzebne łaski i opiekę św. Patronów.

            + Krystyna i Henryk Rygielscy (w miesiąc po śmierci).

17.45    + Borys Georgiev (8 Msza św. gregoriańska).

            + Mama Wanda (w rocz. śm.), ojciec Jan, teściowie Eryka i Jan, szwagier Marian i Jan oraz rodzeństwo z obojga stron.

              + Jadwiga Kostrach (w miesiąc po śmierci).

ŚRODA 12.05.2021.   

8.15      + mąż, ojciec i dziadek Edward Zięba w 20 rocznicę śmierci.

             + Jerzy Malinowski (12 Msza św. gregoriańska).

             - O łaskę rozwiązania problemów, o siły, moc Ducha Świętego i miłość w rodzinie. 

17.45    + Borys Georgiev (9 Msza św. gregoriańska).

             + Ojciec Antoni Paczul, rodzice chrzestni Maria i Jan oraz wujek Jan Radtke.

CZWARTEK 13.05.2021. 

8.15     + Jerzy Malinowski (13 Msza św. gregoriańska).   

            + Borys Georgiev (10 Msza św. gregoriańska).

            + Bogumił Prychoda (w 28 rocznicę śmierci), mama Grażyna i ojciec Zdzisław.

17.45    + Ojciec Jan (w 50 rocz. śm.).

             - O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla członków Żywego Różańca (od II Róży Niewiast z Mechelinek).

PIĄTEK  14.05.2021.

8.15     + Jerzy Malinowski (14 Msza św. gregoriańska). 

            + matka Waleska Labuda (k) w dniu urodzin i zmarli bracia oraz szwagier Mieczysław.

17.45    + Borys Georgiev (11 Msza św. gregoriańska).

              + Władysław Denc (w rocznicę śmierci) i matka Waleska Denc oraz siostra Danuta Puzdrowska.

              + Ojciec Alojzy Piepke (w 18 rocz. śmierci), mama Józefa, zm. z rodziny Piepke i Ficht, Jan, Józef, Paweł Nadolscy.

SOBOTA  15.05.2021.

8.15    + Borys Georgiev (12 Msza św. gregoriańska).

            + Jerzy Malinowski (15 Msza św. gregoriańska).

17.45   + Rodzice Klara i Franciszek Bullmann oraz rodzice chrzestni Helena i Józef Kaczor. 

            + Mama Izabela (w rocznicę śmierci) i ojciec Stanisław oraz zmarli z rodzin Kowal i Byszewskich.

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA - WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 16.05.2021.

7.00    + Jerzy Malinowski (16 Msza św. gregoriańska).

8.15    + Borys Georgiev (13 Msza św. gregoriańska).

           + Tata i dziadek Władysław Ficht (z okazji urodzin) oraz mama i babcia Jadwiga.

9.45    + Rodzice Antoni i Leokadia Selka oraz bracia Grzegorz i Antoni.

11.15   - W intencji Parafian.

13.00     MSZA ŚWIĘTA PRYMICYJNA

16.15    + Maria Stefanowska (w 2 rocznicę śmierci) oraz rodzice i dziadkowie z obojga stron.

PONIEDZIAŁEK  17.05.2021. 

8.15      + Jerzy Malinowski (17 Msza św. gregoriańska). 

             + Łucja Krzyszton (w miesiąc po pogrzebie).

17.45    + Borys Georgiev (14 Msza św. gregoriańska).

             + Ojciec Jan Kaleta (w rocznicę śmierci), matka Waleria i zmarli z rodziny Kaleta.

             - O łaskę zdrowia, udaną operację i Boże błogosławieństwo dla cioci Bogusi.

WTOREK  18.05.2021. 

8.15     + Jerzy Malinowski (18 Msza św. gregoriańska).

            Rez. p. Tadeusz Kaleta.

             + Celina (w rocznicę śmierci).

17.45    + Borys Georgiev (15 Msza św. gregoriańska).

             + Czesław (z okazji urodzin) i zmarli z rodziny Szelech, Sztygiel, Gnuda i Gabińskich.

             + O łaskę dobrej śmierci dla taty Leszka i mamy Marii.

ŚRODA 19.05.2021.   

8.15      + Jerzy Malinowski (19 Msza św. gregoriańska).  

             - O opiekę Matki Bożej i Św. Błażeja dla lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych. 

17.45    + Borys Georgiev (16 Msza św. gregoriańska).

            - Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo dla II Róży Niewiast z Mostów, a dla zmarłych członków Róży o łaskę nieba.

CZWARTEK 20.05.2021. 

8.15     + Jerzy Malinowski (20 Msza św. gregoriańska).   

            + Ks. Dominik Ambrosiewicz (20 Msza św. gregoriańska - dekanalna).

17.45    + Matka i babcia Ela Lipińska.

              + Borys Georgiev (17 Msza św. gregoriańska).

PIĄTEK  21.05.2021.

8.15     + Jerzy Malinowski (21 Msza św. gregoriańska). 

            + Ks. Dominik Ambrosiewicz (21 Msza św. gregoriańska - dekanalna).

17.45    + Borys Georgiev (18 Msza św. gregoriańska).

             - Dziękczynna z pokazji 17 urodzin Bartosza oraz 47 urodzin Rafała, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

SOBOTA  22.05.2021.

8.15      + Borys Georgiev (19 Msza św. gregoriańska).

             + Jerzy Malinowski (22 Msza św. gregoriańska).

             + Janina Waloszczyk (z okazji Dnia Matki).

17.45    Rez. p. Anita Denc.

            + Prababcia Rozalia Ejzak (w 12 rocznicę śmierci).

            + Ks. Dominik Ambrosiewicz (22 Msza św. gregoriańska - dekanalna).

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 23.05.2021.

7.00    - O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla całej rodziny. 

8.15    + Jerzy Malinowski (23 Msza św. gregoriańska).

         - Dziękczynna z okazji urodzin Mateusza, z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego.

9.45    + Mama Wanda Mańczak oraz mama Anna Muża (z okazji Dnia Matki).

            + Borys Georgiev (13 Msza św. gregoriańska).

11.15     - W intencji Parafian.

13.00    + Ks. Dominik Ambrosiewicz (3 Msza św. gregoriańska - dekanalna).

16.15    + Leon Nikelski i zmarli z rodziny.

PONIEDZIAŁEK  24.05.2021. 

8.15      + Jerzy Malinowski (24 Msza św. gregoriańska). 

         - Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Łukasza i Ireneusza, z prośbą o opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo.

17.45    + Borys Georgiev (21 Msza św. gregoriańska).

             + Siostra Regina (w rocznicę śmierci), szwagier Benon i siostrzenica Barbara Rychter.

WTOREK  25.05.2021. 

8.15     + Jerzy Malinowski (25 Msza św. gregoriańska).

            Rez. p. Gertruda Bullmann.

17.45    + Borys Georgiev (22 Msza św. gregoriańska).

             + Mama Maria Kaleta (z okazji Dnia Matki).

ŚRODA 26.05.2021.   

8.15      + Jerzy Malinowski (26 Msza św. gregoriańska). 

             + Mama Pelagia i Mama Helena (z okazji Dnia Matki).

              + Ojciec Stanisław (w rocznicę śmierci) oraz zmarli z rodziny.

17.45    + Borys Georgiev (23 Msza św. gregoriańska).

             + Jan Patalas w rocznicę śmierci, matka Apolonia, szwagierka Janina.

              Rez. p. Gertruda Bullmann     

CZWARTEK 27.05.2021. 

8.15     + Jerzy Malinowski (27 Msza św. gregoriańska).   

            - O Boże błog, potrzebne łaski i opiekę MB i Świętych patronów w dalszej posłudze kapłańskiej - int. od mamy ks. Artura.

17.45    + WIesława Gabor (w 20 rocznicę śmierci) i Gotfryd Gabor oraz zmarli z rodziny Gabor i Waszak.

              + Borys Georgiev (24 Msza św. gregoriańska).

PIĄTEK  28.05.2021.

8.15       + Jerzy Malinowski (28 Msza św. gregoriańska). 

              + Maria, Henryk i Aniela Zdanowscy.

17.45    + Borys Georgiev (25 Msza św. gregoriańska).

             + Rodzice Krystyna i Wacław Nawroccy oraz teść i ojciec Jerzy Kerschke.

SOBOTA  29.05.2021.

8.15      + Borys Georgiev (26 Msza św. gregoriańska).

             + Jerzy Malinowski (29 Msza św. gregoriańska).

             - O potrzebne łaski i dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej dla Janka (w dniu urodzin).

17.45    + Ryszard Zieliński i dziadkowie z obojga stron.

            + Rodzice Marianna i Wincenty, siostra Elżbieta, brat Marian i szwagier Andrzej oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY 30.05.2021.

7.00    + Rodzice Stanisława i Jan Brechelke, brat Edward i teść Jan Recki.

8.15    + Rozalia Ejzak, Stefania Olszewska i Irena Rychert.

            + Borys Georgiev (27 Msza św. gregoriańska).

9.45    + Jerzy Malinowski (30 Msza św. gregoriańska).

11.15     - W intencji Parafian.

13.00     - Dziękczynno-błagalna w 30 rocz. ślubu Małgorzaty i Andrzeja Bartoś, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. 

16.15    - w intencj Danuty i jej rodziny o łaskę przebaczenia, pojednania i miłości (przez Niepokalane Serce NMP).

PONIEDZIAŁEK  31.05.2021. 

8.15      + Msza święta zbiorowa za zmarłych.

17.45    + Borys Georgiev (28 Msza św. gregoriańska).

             + Henryk Nadolski (1 Msza św. gregoriańska).

WTOREK  01.06.2021. 

8.15     + Henryk Nadolski (2 Msza św. gregoriańska).

            + Stefan Wiejak (1 Msza św. gregoriańska - dekanalna).

17.45    + Borys Georgiev (29 Msza św. gregoriańska).

            - Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Anny, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia.

               - Mama Aleksandra (z okazji urodzin) oraz zmarli z rodzin Szelech, Sztygiel, Gnuda i Gabińskich.

ŚRODA 02.06.2021.   

8.15      + Borys Georgiev (30 Msza św. gregoriańska).

              + Henryk Nadolski (3 Msza św. gregoriańska).

              + Stefan Wiejak (2 Msza św. gregoriańska - dekanalna).

17.45    - Dziękczynno - błagalna z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla rodziny z okazji rocznicy ślubu Katarzyny i Marka.

              - dziękczynna w kolejną rocznicę ślubu Aldony i Roberta z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny.

CZWARTEK UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI PAŃSKIEJ    03.06.2021. 

7.00    -

8.15    + Henryk Nadolski (4 Msza św. gregoriańska).

9.45    + Edward (z okazji urodzin) oraz wujek Aleksandr (w 3 rocznicę śmierci).

11.15   - W intencji Parafian.

17.45   + Stefan Wiejak (3 Msza św. gregoriańska - dekanalna).

20.30   + Henryk Bulski (z racji urodzin). 

PIĄTEK  04.06.2021.

8.15      + Henryk Nadolski (5 Msza św. gregoriańska).

              Rez. p. Urszula Denc.

17.45    + Ojciec i dziadek Stefan Lipiński.

             + Stefan Wiejak (4 Msza św. gregoriańska - dekanalna).

SOBOTA  05.06.2021.

8.15      + Henryk Nadolski (6 Msza św. gregoriańska).

              Rez. E. Rembek.

 17.45    - Przez przyczynę Matki Bożej Nieustającej Pomocy o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie.

             Rez. p. Grażyna Busz.

X NIEDZIELA ZWYKŁA 06.06.2021.

7.00    + Mama Henryka Mróz (w 4 rocznicę śmierci), ojciec Henryk (w 33 rocznicę śmierci), zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.

8.15     + Tata Stefan (w 6 rocznicę śmierci).

9.45     + Matka Waleria Kaleta (z okazji urodzin) i ojciec Jan oraz mąż Kazimierz Szarmacki.

11.15    - W intencji Parafian.

17.45    Rez. Wspólnota adoracji.

20.30    + Henryk Nadolski (7 Msza św. gregoriańska).

PONIEDZIAŁEK  07.06.2021. 

8.15      + Ryszard Brzozowski. 

             + Aleksandra i Władysław Seemann (czyt. Zeman) - o łaskę nieba.

17.45    + Henryk Nadolski (8 Msza św. gregoriańska).

WTOREK  08.06.2021. 

8.15     + Henryk Nadolski (9 Msza św. gregoriańska).

17.45  + O Miłosierdzie Boże dla zmarłych rodziców Stefana i Agnieszki Śliwińskich i zm. dziadków z obojga stron.

ŚRODA 09.06.2021.   

8.15        Rez. p. Maria Machola.

17.45    + Henryk Nadolski (10 Msza św. gregoriańska).

             + mąż, ojciec i dziadek Marek Szemrowicz w 4 rocznicę śmierci.

CZWARTEK 10.06.2021. 

8.15    + Henryk Nadolski (11 Msza św. gregoriańska).

17.45   + Mąż, ojciec i dziadek Jerzy Kerszke i rodzice Maria i Jan Kloka oraz Krystyna i Wacław Nawroccy.

           - O łaskę przebaczenia,, zgody  i dobrych relacji dla Anny i Tomasza.

PIĄTEK  11.06.2021.

8.15     + Henryk Nadolski (12 Msza św. gregoriańska).

17.45    - Dziękczynna z okazji 40 rocz. urodzin Jolanty, z prośbą o opiekę Matki Bożej dla solenizantki i całej rodziny.

              + Mąż, ojciec i dziadek Edmund Pienczke (w 10 rocz śmierci).

SOBOTA  12.06.2021.

8.15      + Henryk Nadolski (13 Msza św. gregoriańska).

              Rez. p. M. Nikelska.

 17.45    - Dziękczynna w 92 urodziny mamy, babci i prababci Marii.

              - O łaskę głębokiej wiary, światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej w dokonywaniu życiowych wyborów dla syna Wiktora z okazji urodzin.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA 13.06.2021.

7.00    - Z prośbą o nawrócenie Andrzeja i Patryka i dary Ducha Świętego oraz o Boże Miłosierdzie dla nich.

8.15     + Mąż, ojciec i dziadek Eugeniusz Fabiszewski (w 7 rocznicę śmierci).

9.45     Rez. p. H. Sadowska.

11.15    - W intencji Parafian.

17.45    + Rodzice Julianna i Jan Klein oraz rodzenstwo.

20.30    + Henryk Nadolski (14 Msza św. gregoriańska).

PONIEDZIAŁEK  14.06.2021. 

8.15      Henryk Nadolski (15 Msza św. gregoriańska).

             - Dziękczynna z okazji 47 urodzin Marzeny, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

17.45    + Krystyna i Janusz Skowrońscy.

              + Matka Bogumiła Bruna.

WTOREK  15.06.2021. 

8.15     + Henryk Nadolski (16 Msza św. gregoriańska).

            + Mama Maria (w 23 rocznicę śmierci) i ojciec Jan Świstowscy.

             Rez. p. Gertruda Bullmann

17.45    - Dziękczynna za 25 lat pożycoia małżeńskiego Ewy i Andrzeja.

             Rez. p. Krystyna Hajduk

ŚRODA 16.06.2021.   

8.15      + Kazimierz Doering (w 10 rocznicę śmierci).

17.45    + Henryk Nadolski (17 Msza św. gregoriańska).

              + Rodzice chrzestni: Franciszek Niczke i Helena Czapp oraz dziadkowie z obu stron.

CZWARTEK 17.06.2021. 

8.15      + Elżbieta Piltz (matka chrzestna).

17.45    + Henryk Nadolski (18 Msza św. gregoriańska).

PIĄTEK  18.06.2021.

8.15     + Henryk Nadolski (19 Msza św. gregoriańska).

17.45    Rez. p. Franciszek Denc

SOBOTA  19.06.2021.

8.15      + Henryk Nadolski (20 Msza św. gregoriańska).

17.45    - Dziękczynna w 70 urodziny, z podziękowaniem Bogu za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo.

              + Ojciec Brunon, brat Kazimierz, bratowa Mariola oraz teściowie Anna i Leon (z prośbą o spokój dusz).

XII NIEDZIELA ZWYKŁA 20.06.2021.

7.00    - O łaskę powrotu do wiary dla Andrzeja i Małgorzaty, o dobre przygotowanie do sakramentu małżeństwa.

8.15     + Ludwika oraz ojciec i brat Augustyn.

9.45     + Ojciec Wacław Mańczak oraz ojciec Antoni Muża (z okazji Dnia Ojca), a także Wanda Mańczak (z okazji imienin).

11.15    - W intencji Parafian.

17.45    Rez. p. Barbara Markowc.

20.30    + Henryk Nadolski (21 Msza św. gregoriańska).

PONIEDZIAŁEK  21.06.2021. 

8.15      Henryk Nadolski (22 Msza św. gregoriańska).

17.45    + O łaskę nieba dla śp. Borysa (w dniu urodzin).

             - Dziękczynna, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Patrycji i Michała z okazji 1 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.

WTOREK  22.06.2021. 

8.15      - o zzdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie oraz pozytywne załatwienie sprawy dla córki.

17.45    Henryk Nadolski (23 Msza św. gregoriańska).

              - dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin dla Barbary i Tomasza z okazji 28 rocznicy sakramentu małżeństwa oraz dla ich dzieci Agnieszki i Piotra.

ŚRODA 23.06.2021.   

8.15      + Ojciec Jan Lipkowski (z racji imienin).

              + Henryk Nadolski (24 Msza św. gregoriańska).

              Rez. p. Teresa Januszek

17.45    + Tata Tadeusz (z okazji Dnia Ojca).

              + Jan (z racji Dnia Ojca).

              Rez. p. Irena Szymańska.

CZWARTEK 24.06.2021. 

8.15     + Henryk Nadolski (25 Msza św. gregoriańska).

17.45    - ODPUST PIERWOSZYNA

             - O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Świetego i opiekę Matki Bożej dla Pawła (w dniu urodzin).

PIĄTEK  25.06.2021.

8.15     + Henryk Nadolski (26 Msza św. gregoriańska).

17.45    Rez. p. Irena Lubner

             + Ojciec Jan, mąż Jan, teść Jan.

              + Franciszek Klinger (z okazji Dnia Ojca).

SOBOTA  26.06.2021.

8.15      + Henryk Nadolski (27 Msza św. gregoriańska).

             + Mąż i ojciec Antoni, rodzice i rodzeństwo Radtke.

              + Ojciec i dziadek Antoni Kaleta (w 4 rocznicę śmierci), matka i babcia Maria Kaleta oraz siostra Maria Stefanowska.

17.45      + Janina Woloszczyk oraz Danuta Pydyszewska (z okazji imienin).

              + Zmarli rodzice Marta i Bolesław Orzechowscy oraz zmarli z rodziny.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 27.06.2021.

7.00    + Ojciec Adam (w rocznicę śmierci), mama Rozalia, brat Zygmunt i mąż Józef. 

8.15     + Stefan Wiejak (27 Msza święta gregoriańska - dekanalna).

            + Ojcowie: Stefan Mielke i Władysław Ficht (z okazji Dnia Ojca).

9.45     + Henryk Nadolski (28 Msza św. gregoriańska).

            Rez. p. Elżbieta Zagajewska

11.15    - W intencji Parafian.

17.45    + Stanisław Rogocki w rocznicę śmierci.

20.30    + Rodzice z obojga stron oraz zmarli z rodzin Kowalik, Naczk i Uzdrowskich.

PONIEDZIAŁEK  28.06.2021. 

8.15      Henryk Nadolski (29 Msza św. gregoriańska).

             + Stefan Wiejak (28 Msza święta gregoriańska - dekanalna).

17.45    Rez. p. M. Luniak

WTOREK  29.06.2021. 

8.15      Henryk Nadolski (30 Msza św. gregoriańska).

             + Stefan Wiejak (29 Msza święta gregoriańska - dekanalna).

             + Ojciec Teodor Kowalski (w rocznicę śmierci) i mama Jadwiga Kowalska.

17.45    Paweł Albecki (z racji imienin).

              + Paweł Narloch i rodzice Teresa i Paweł (z racji imienin).

ŚRODA 30.06.2021.   

8.15      MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

17.45    - Dziękczynno-błagalna, w 14 rocznicę ślubu Łukasza i Pauliny Pienczke, z prośbą o opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo dla całej ich rodziny.

             + Stefan Wiejak (30 Msza święta gregoriańska - dekanalna).

CZWARTEK 01.07.2021. 

8.15     + Bracia Aleksander i Włodzimierz oraz zmarli z rodziny Jesyp.

17.45    - 

PIĄTEK  02.07.2021.

8.15     -

17.45    - Dziekczynna za odebrane łąski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny z okazji 38 rocznicy ślubu Katarzyny i Bogusława Lipka.

SOBOTA  03.07.2021.

8.15      + Agnieszka i Stefan Śliwińscy oraz zmarli z roziny Dobke.

17.45     + Łucja Krauze (w dniu 100 urodzin)

         - Dziękczynno-błagalna, w 17 rocznicę ślubu Sylwii i Tomasza Selka, z prośbą o opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo dla całej ich rodziny.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 04.07.2021.

7.00    + Ojciec zakonny Władysław Pipka (z okazji urodzin). 

8.15     - Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świetego oraz opiekę Matki Bożej dla Kamila (z okazji 18 urodzin). 

9.45     + Kazimierz Pienczke (w rocznicę śmierci).

11.15    - W intencji Parafian.

17.45    Rez. Wspólnota Adoracji.

20.30    - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

PONIEDZIAŁEK  05.07.2021. 

8.15      - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

17.45    - 

WTOREK  06.07.2021. 

8.15      - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

17.45    -

ŚRODA 07.07.2021.   

8.15      - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

17.45     Rez. p. Hanna Sadowska.

 CZWARTEK 08.07.2021. 

8.15     - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

17.45    - 

PIĄTEK  09.07.2021.

8.15     - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

17.45    

SOBOTA  10.07.2021.

8.15      + Babcia Cecylia Faltyn (w 30 rocznicę śmierci).

              Rez. p. Krystyna Hajduk.

17.45     - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

              - Dziękczynna, z prośbą o opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Sabiny i Sławomira w 17 rocz. zawarcia małżeństwa oraz o potrzebne łaski dla ich rodziny.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA 11.07.2021.

7.00     -

8.15     -

9.45     Rez. p. Irena Lubner.

11.15    - W intencji Parafian.

17.45    Rez. p. Mirosława Piotrowska.

20.30    - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

PONIEDZIAŁEK  12.07.2021. 

8.15      - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

17.45    Rez. p. Wartburga Chrzanowska 

WTOREK  13.07.2021. 

8.15      - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

17.45    -

ŚRODA 14.07.2021.   

8.15      - Dziękczynna za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla ks. Andrzeja z okazji urodzin - od I Róży Niewiast z Pierwoszyna.

17.45     - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

CZWARTEK 15.07.2021. 

8.15     - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

17.45    - 

PIĄTEK  16.07.2021.

8.15     - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

17.45   + Stanisław Paszke oraz zmarli z rodziny.

SOBOTA  17.07.2021.

8.15      - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

17.45     Rez. p. Bożena Markowc.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA 18.07.2021.

7.00     Rez. p. Sadowska.

8.15     - O Boże Miłosierdzie dla śp. Piotra (w 7 rocznicę śmierci) oraz życie wieczne dla zmarłych w rodzinie.

9.45     - Dziękczynna, z prośbą o dalszą opiekę Matki Przenajświętszej dla wnuczki Amelki i o łaskę dalszego rodzicielstwa dla Eweliny i Pawła.

11.15    - W intencji Parafian.

17.45    + Leon Karsznia i rodzice z obojga stron.

20.30    - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

PONIEDZIAŁEK  19.07.2021. 

8.15      + Idzi Butkiewicz (w 1 rocznicę śmierci).

17.45    - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

             + Jan (w rocznicę śmierci).

WTOREK  20.07.2021. 

8.15      + Brat Jan (w rocznicę śmierci) i brat Marian oraz Stanisław (z okazji imienin).

17.45    - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

ŚRODA 21.07.2021.   

8.15      - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

             + Andrzej Stołychwo (z okazji imienin).

17.45    + Elżbieta Kreft (w rocznicę śmierci) oraz zmarli z rodziny.

CZWARTEK 22.07.2021. 

8.15     - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

17.45   + Bożena Schwarz (w rocznicę śmierci).

PIĄTEK  23.07.2021.

8.15     - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

17.45   Rez. p. Maria Machola

SOBOTA  24.07.2021.

8.15      - Dziękczynna w 3 rocznicę ślubu Emilii i Piotra.

              - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

17.45     + Ks. prob. STanisław Ziółkowski oraz ojcowie zakonni Władysław i Jozafat Pipka.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 25.07.2021.

7.00     + Anna (z okazji imienin), Franciszek, Alfons Marszewscy.

8.15     Rez. p. Krystyna Daleka.

9.45     + Anna Muża (z okazji imienin i rocznicy śmierci) oraz zmarli z rodziny Muża i Mańczak.

11.15    - W intencji Parafian.

17.45    + Mąż Andrzej (w 9 rocznicę śmierci), brat Franciszek oraz rodzice z obojga stron Czapp i Rogalskich.

20.30    - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

PONIEDZIAŁEK  26.07.2021. 

8.15      - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

17.45    + Matka, babcia i teściowa Anna Muża (w rocznicę śmierci).

             Rez. p. Irena Lubner.

WTOREK  27.07.2021. 

8.15      - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

17.45    

ŚRODA 28.07.2021.   

8.15      - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

17.45    Rez. p. Irena Szymanska.

CZWARTEK 29.07.2021. 

8.15     - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

17.45   -

PIĄTEK  30.07.2021.

8.15     - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

17.45    - Dziękczynno-błagalna o dary Ducha Świętego, światło miłości i prawdy, aby Pan Bóg dał odwagę i mądrość w czynach, myslach i słowach Agnieszce i Szymonowi z okazji 10 rocznicy zawarcia małżeństwa.

SOBOTA  31.07.2021.

8.15      + MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH.

16.30     - Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Anny i Krzysztofa Hajduk z okazji 25 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa oraz dla ich rodziny. 

17.45     - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.at Pipka.

              Rez. p. Irena Szymańska.

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 01.08.2021.

7.00     - 

8.15     - O szczęśliwe rozwiązanie i łaskę zdrowia dla Weroniki oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

9.45     - Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dary Ducha Świętego, miłość i zgodę dla Małgorzaty i Karola z okazji 25 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa i o łaski dla całej ich rodziny.

11.15    - W intencji Parafian.

17.45    Rez. Wspólnota Adoracji.

20.30    - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

PONIEDZIAŁEK  02.08.2021. 

8.15      - Do Dworu Niebieskiego w intencji Julii, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

17.45    -

WTOREK  03.08.2021. 

8.15      

17.45    

ŚRODA 04.08.2021.   

8.15      Rez. p. Krystyna Hajduk.

17.45    - 

CZWARTEK 05.08.2021. 

8.15     

17.45   + Matka Jadwiga Badtke (z okazji urodzin), ojciec Józef, rodzeństwo oraz teściowie Stanisława i Jerzy Luniak.

PIĄTEK  06.08.2021.

8.15     

17.45    + Zofia Kędzierska (z okazji urodzin i śmierci).

SOBOTA  07.08.2021.

8.15      -

17.45     + Helena Dobrowolska i zmarli z rodziny Dobrowolskich i Kończewskich.

              + Czesław Dziewałtowski (w 5 rocznicę śmierci).

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 08.08.2021.

7.00     - 

8.15     + Rodzice Waleska i Robert Freiberg oraz siostra Halina Cichowicz.

9.45      Rez. p. Irena Lubner.

11.15    - W intencji Parafian.

17.45    Rez. p. Elżbieta Zagajewska.

20.30    + Matka Waleria Kaleta (w rocznicę śmierci) ojciec Jan i dziadkowie Marta i Teodor Jeka.

PONIEDZIAŁEK  09.08.2021. 

8.15      + Brat Zygmunt (w rocznicę śmierci), rodzice Adam i Rozalia oraz mąż Józef.

17.45    + Dominik Lipka (w 5 rocznicę śmierci) i zmarli z rodziny Lipków i Rzepińskich.

             + Matka i babcia Walerria Kaleta oraz matka chrzestna Marianna Szumnarska (w rocznicę śmierci).

WTOREK  10.08.2021. 

8.15      

17.45    Rez. p. Beata Janta.

ŚRODA 11.08.2021.   

8.15      -

17.45    - 

CZWARTEK 12.08.2021. 

8.15     

17.45   -

PIĄTEK  13.08.2021.

8.15     

17.45    + Jan Nowakowski (w 2 rocznicę śmierci) i zmarli z rodziny Nowakowskich.

SOBOTA  14.08.2021.

8.15      + Do Bożego Miłosierdzia oo łaskę nieba dla Borysa (w 4 rocznicę śmierci).

              Rez. p. Beata Wilk.

17.45     - Dziękczynna z okazji 28 rocznicy ślubu Jolanty i Włodzimierza, z prośbą o opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

            Rez. p. M. Nikelska.

WNIEBOWZIĘCIE NMP, XX NIEDZIELA ZWYKŁA 15.08.2021.

7.00     Rez. p. Maria Machola.

8.15     Rez. p. Irena Szymańska.

9.45      Rez. Wspólnota Adoracji.

11.15    - W intencji Parafian.

17.45    Rez. p. Regina Bladowska.

             + O łaskę nieba dla śp. Alicji Marszal (w 30 rocznicę śmierci) oraz za zmarłych z rodziny Marszal i Dobrzyckich.

20.30    + Stanisław Tyszka (1 Msza święta gregoriańska).

PONIEDZIAŁEK  16.08.2021. 

8.15      + Stanisław Tyszka (2 Msza święta gregoriańska).

17.45    Rez. p. E. Rembek.

WTOREK  17.08.2021. 

8.15      + Stanisław Tyszka (3 Msza święta gregoriańska). 

17.45    + Mama i babcia Łucja Nadolska (z racji urodzin) oraz dziadkowie z obojga stron.

ŚRODA 18.08.2021.   

8.15      + Stanisław Tyszka (4 Msza święta gregoriańska).

17.45    + Żona, matka i babcia Maria Kaleta (w dniu urodzin)

CZWARTEK 19.08.2021. 

8.15     + Stanisław Tyszka (5 Msza święta gregoriańska). 

17.45   - Dziękczynno - błagalna z okazji 19 rocznicy ślubu Elwiry i Daniela Mazur, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

PIĄTEK  20.08.2021.

8.15     

17.45    + Stanisław Tyszka (6 Msza święta gregoriańska).

SOBOTA  21.08.2021.

8.15      + Stanisław Tyszka (7 Msza święta gregoriańska).

17.45     - Dziękczynna za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błohgosławieństwo dla Heleny i Tadeusza z okazji 51 rocznicy ślubu oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny.

              - Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla ks. Artura z okazji urodzin.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 22.08.2021.

7.00     Rez. p. Tadeusz Kaleta.

8.15     + Stanisław Tyszka (7 Msza święta gregoriańska).

9.45       + Wanda Mańczak (z okazji urodzin i 3 rocznicy śmierci).

11.15    - W intencji Parafian.

17.45    + Matka i babcia Ludwika Duda (w rocznicę śmietrci).

20.30    - Dziękczynna w rocznicę uroszin Julii.

PONIEDZIAŁEK  23.08.2021. 

8.15      -

17.45    + Stanisław Tyszka (9 Msza święta gregoriańska).

WTOREK  24.08.2021. 

8.15      Rez. p. M. Młynarczyk

             - Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośba o dalszą opiekę Matki Bożej oraz Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Sabiny Doering z okazji urodzin.

17.45    + Stanisław Tyszka (10 Msza święta gregoriańska).

              Rez. p. Beata Janka.

ŚRODA 25.08.2021.   

8.15      + Stanisław Tyszka (11 Msza święta gregoriańska).

17.45    + Henryk Bulski (w 1 rocznicę śmierci)

              Rez. p. H. Sadowska.

CZWARTEK 26.08.2021. 

8.15     + Stanisław Tyszka (12 Msza święta gregoriańska). 

17.45   Rez. p. Regina Bladowska.

PIĄTEK  27.08.2021.

8.15     + Stanisław Tyszka (13 Msza święta gregoriańska). 

17.45    -

SOBOTA  28.08.2021.

8.15      + Stanisław Tyszka (14 Msza święta gregoriańska).

             - Dziękczynna w 2 rocznicę urodzin Wiktora, z prośbą o opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo. 

17.45    + Cecylia Pipka (w rocznicę śmierci).

              - Dziękczynno-błagalna w 17 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Alicji i Waldemara Kaleta, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny oraz dla Waldemara z okazji jego urodzin.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 29.08.2021.

7.00     + Stanisław Tyszka (15 Msza święta gregoriańska).

8.15      Rez. p. Marzena Muża.

9.45      Rez. p. Bożena Pienczke.

11.15    - W intencji Parafian.

17.45    + Piotr Kowalczyk (w dniu urodzin).

20.30    - 

PONIEDZIAŁEK  30.08.2021. 

8.15     + Stanisław Tyszka (16 Msza święta gregoriańska).

           - Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo dla męża Bogdana z okazji urodzin. 

17.45    + Stanisław Robotycki (w 25 rocznicę śmierci).

WTOREK  31.08.2021. 

8.15      + MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH.

17.45    + Stanisław Tyszka (17 Msza święta gregoriańska).

ŚRODA 01.09.2021.   

8.15      - ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO.

17.45    + Stanisław Tyszka (18 Msza święta gregoriańska).

             + Bronisława (w 3 rocznicę śmierci) oraz zmarli z rodziny Rafa i Zielonka.

CZWARTEK 02.09.2021. 

8.15     + Stanisław Tyszka (19 Msza święta gregoriańska). 

17.45   -

PIĄTEK  03.09.2021.

8.15     + Stanisław Tyszka (20 Msza święta gregoriańska). 

            Rez. p. G. Szemrowicz.

17.45    - Mąż, ojciec i dziadek Jan Śliwiński (w 15 rocznicę śmierci).

SOBOTA  04.09.2021.

8.15      + Stanisław Tyszka (21 Msza święta gregoriańska).

             Rez. p. E. Rembek. 

17.45    + Paweł Narloch (w 1 rocznicę śmierci).

             + Żona Barbara Harlak (w dniu urodzin).

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 05.09.2021.

7.00     + Stanisław Tyszka (22 Msza święta gregoriańska).

8.15      + Kazimiera Dzierżyńska (w 29 rocznicę śmierci) oraz ojciec Władysław.

             + Ks. Lech Stasiewski (w rocznicę śmierci).

9.45      - Dziękczynna w 40 rocznicę zawarcia małżeństwa Małgorzaty i Jacka.

11.15    - W intencji Parafian.

17.45    + Rodzice: Elżbieta i Stanisław Pospychała, zmarli dziadkowie, rodzeństwo i szwagier Andrzej.

             Rez. Wspólnorta Adoracji.

20.30    - 

PONIEDZIAŁEK  06.09.2021. 

8.15     + Stanisław Tyszka (23 Msza święta gregoriańska).

             Rez. Maria Machola. 

17.45    Rez. p. Joanna Fifielska.

             Rez. p. Jerzy Prychoda.

WTOREK  07.09.2021. 

8.15      + Stanisław Tyszka (24 Msza święta gregoriańska).

17.45    -

ŚRODA 08.09.2021.   

8.15      + Stanisław Tyszka (18 Msza święta gregoriańska).

17.45    + Władysław i Waleska Denc (z racji urodzin) oraz siostra Danuta Puzdrowska.

             + Bożena Kowara (w rocznicę śmierci).

              Rez. p. H. Sadowska.

CZWARTEK 09.09.2021. 

8.15     + Stanisław Tyszka (26 Msza święta gregoriańska). 

17.45   -

PIĄTEK  10.09.2021.

8.15     + Stanisław Tyszka (27 Msza święta gregoriańska). 

17.45    - 

SOBOTA  11.09.2021.

8.15      + Stanisław Tyszka (28 Msza święta gregoriańska).

             + Ojciec Jan Lipkowski.

17.45    + Józef Borzych (w rocznicę śmierci) oraz zmarli z rodziny.

             - Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę Matki Bozej i Boże błogosławieństwo dla Magdaleny i Pawła w rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa oraz dla całej ich rodziny.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 12.09.2021.

7.00     + Zmarli z rodziny Kruk, Szmytka, Gutowskich i Borawskich.

8.15      + Rodzice chrzestni Anna i Paweł Nagiel oraz Maria i Gerard Marek.

9.45      + Wacław Mańczak (z okazji urodzin) oraz zmarli z rodziny Mańczak i Muża.

11.15    - W intencji Parafian.

17.45    Rez. p. M. Młynarczyk.

             + Maria, Czesław i Stanisław.

20.30    + Stanisław Tyszka (29 Msza święta gregoriańska).

PONIEDZIAŁEK  13.09.2021. 

8.15     + Stanisław Tyszka (29 Msza święta gregoriańska).

17.45    + Siostra Aleksandra Szydło (1 Msza święta gregoriańska).

WTOREK  14.09.2021. 

8.15      + Siostra Aleksandra Szydło (2 Msza święta gregoriańska).

17.45    - SUMA ODPUSTOWA W INTENCJI PARAFIAN

             - Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Tadeusza, z prośbą o opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo.

ŚRODA 15.09.2021.   

8.15       + Siostra Aleksandra Szydło (3 Msza święta gregoriańska).

                Rez. p. Tadeusz Kaleta.

17.45    -

CZWARTEK 16.09.2021. 

8.15     + Siostra Aleksandra Szydło (4 Msza święta gregoriańska).

17.45   -

PIĄTEK  17.09.2021.

8.15     + Siostra Aleksandra Szydło (5 Msza święta gregoriańska).

17.45    - 

SOBOTA  18.09.2021.

8.15      + Siostra Aleksandra Szydło (6 Msza święta gregoriańska).

17.45    + Siostra Barbara Klein (w 4 rocznicę śmierci).

             Rez. p. Barbara Markowc.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 19.09.2021.

7.00     + Siostra Aleksandra Szydło (7 Msza święta gregoriańska).

8.15      + Rodzice i dziadkowie z obojga stron Franciszek i Michalina Szumnarscy oraz Waleria i Jan Kaleta.

9.45      Rez. Gertruda Bullmann.

11.15    - W intencji Parafian.

17.45    + Dziadkowie z obojga stron, brat jan Lieske oraz ojciec chrzestny Józef Karsznia.

20.30    -

PONIEDZIAŁEK  20.09.2021. 

8.15     + Siostra Aleksandra Szydło (8 Msza święta gregoriańska).

17.45    + Jan Bigott w rocznicę śmiercii chrzesniak Sebastian oraz zmarli z rodziny Bigott i Świeczkowskich.

WTOREK  21.09.2021. 

8.15      + Siostra Aleksandra Szydło (9 Msza święta gregoriańska).

17.45    + Ojciec Edward (w 13 rocznicę śmierci) i zmarli z rodziny Sztygiel, Szelech, Gnuda i Gabińskich.

ŚRODA 22.09.2021.   

8.15       + Siostra Aleksandra Szydło (10 Msza święta gregoriańska).

17.45    + Maria Paszke, Stanisław i dziadkowie z obojga stron.

              - Dziękczynna, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia, głęboką wiarę i opiekę Matki Bożej dla Gracjana z okazji 55 urodzin.

CZWARTEK 23.09.2021. 

8.15     + Siostra Aleksandra Szydło (11 Msza święta gregoriańska).

            + Rodzice Pelagia i Stanisław, syn Janusz, brat Leonard i zmarli z rodziny z obojga stron.

17.45   + Maria Małgorzata Kędzierska (w rocznicę śmierci).

             Rez. p. Teresa Kowal.

PIĄTEK  24.09.2021.

8.15     + Siostra Aleksandra Szydło (12 Msza święta gregoriańska).

17.45    + Ryszard Klejbuk (w 8 rocznicę śmierci). 

SOBOTA  25.09.2021.

8.15      Rez. p. Gertruda Bulmann.

             Rez. p. Joanna Fifielska.

17.45    + Ojciec zakonny Jozafat Pipka (w rocznicę śmierci).

             + Siostra Aleksandra Szydło (13 Msza święta gregoriańska).

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 26.09.2021.

7.00     Rez. p. Jerzy Prychoda.

8.15      + Wanda i Józef Karsznia.

9.45      Rez. p. Elżbieta Zagajewska.

11.15    - W intencji Parafian.

17.45     Rez. p. Elżbieta Nikelska.

20.30    + Siostra Aleksandra Szydło (14 Msza święta gregoriańska).

PONIEDZIAŁEK  27.09.2021. 

8.15     + Siostra Aleksandra Szydło (15 Msza święta gregoriańska).

17.45    Rez. p. Małgorzata Kukiełka.

WTOREK  28.09.2021. 

8.15      + Siostra Aleksandra Szydło (16 Msza święta gregoriańska).

             - Za wstawiennictwem św. Wacława o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w rodzinie.

17.45    + Piotr Kowalczyk (w 2 rocznicę śmierci).

             - Dziękczynna za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla całej rodziny w 30 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa.

ŚRODA 29.09.2021.   

8.15      + Siostra Aleksandra Szydło (17 Msza święte gregoriańska).

17.45    + Jadwiga Robotycka w 3 rocz.śm.

CZWARTEK 30.09.2021. 

8.15     + ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

17.45   + Siostra Aleksandra Szydło (18 Msza święta gregoriańska).

PIĄTEK  01.10.2021.

8.15     + Siostra Aleksandra Szydło (19 Msza święte gregoriańska).

17.45    

SOBOTA  02.10.2021.

8.15     + Matka Regina i zmarli z rodziny Frankowskich i Paszkowskich..

            + Dziękczynna z okazji 45 rocz. sakramentu małżeństwa Wiesławy i Edmunda Selke z prośbą o opiekę MB, łaskę zdrowia i Boże błog. dla małżonków i ich rodziny.

17.45    Rez Halina Nikodem

             + Siostra Aleksandra Szydło (20 Msza święta gregoriańska).

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 03.10.2021.

7.00     + Siostra Aleksandra Szydło (21 Msza święta gregoriańska).

8.15      + Dziadkowie Stefania i Jan Kędzierscy oraz Helena i Roch Radeccy.

9.45      + Mąż, ojciec i dziadek Franciszek Brechelke (z racji urodzin).

11.15    - ZA PARAFIAN

16.15     Rez. Wspólnota Adoracji.

PONIEDZIAŁEK  04.10.2021. 

8.15     + Siostra Aleksandra Szydło (22 Msza święta gregoriańska).

            - Rez. p. Irena Szymańska.

17.45    

WTOREK  05.10.2021. 

8.15      + Siostra Aleksandra Szydło (23 Msza święta gregoriańska).

             - T. Kowal rezerwacja.

17.45   -  Dziękczynno-błagalna z okazji 8 rocz. ślubu Dominiki i Bartosza.

            - W 30 rocz. ślubu Edyty i Piotra z prośbą o Boże błog i potrzebne łaski dla całej rodziny.

ŚRODA 06.10.2021.   

8.15      + Siostra Aleksandra Szydło (24 Msza święte gregoriańska).

             - Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Anety, z prośbą  o opiekę MB, Dary Ducha Św. i Boże błog.

17.45    

CZWARTEK 07.10.2021. 

8.15     + Syn Janusz, rodzice: Pelagia i Stanisław oraz brat Leonard i wszyscy krewni zmarli.

            + Siostra Aleksandra Szydło (25 Msza święte gregoriańska).

17.45    Rez. p. Pruszkowska.

            + Rodzice: Jadwiga i Andrzej Leśniewicz oraz Zdzisława Malinowska.

PIĄTEK  08.10.2021.

8.15     + Siostra Aleksandra Szydło (26 Msza święta gregoriańska).

            + Brat Henryk Groś (1 Msza święta gregoriańska).

17.45   + Mąż, ojciec i dziadek Jan Śliwiński (z okazji urodzin).

SOBOTA  09.10.2021.

8.15     + Siostra Aleksandra Szydło (27 Msza święta gregoriańska).

            + Henryk Groś (2 Msza św. gregoriańska)

17.45    Rez M. Nikelska

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 10.10.2021.

7.00     Rez. G. Szemrowicz

8.15    + Mąż, ojciec Antoni oraz rodzice i rodzeństwo Radtke.

           + Siostra Aleksandra Szydło (28 Msza święte gregoriańska).

9.45    + Ojciec, dziadek i teść Antoni Muża (w rocz. śm.). 

           + Henryk Groś (3 Msza św. gregoriańska).

11.15   - ZA PARAFIAN

16.15   + Mąż, ojciec i dziadek Czesław Bonalski w 4 rocz. śm. oraz Janina i Adam Zaprzalscy.

 PONIEDZIAŁEK  11.10.2021. 

8.15     + Siostra Aleksandra Szydło (29 Msza święte gregoriańska).

            + Henryk Groś (4 Msza św. gregoriańska).

17.45    Rez. Gertruda Kerszke

            + Leon Karsznia w 9 rocz. śm. i zmarli z rodizny Karsznia.

WTOREK  12.10.2021. 

8.15      + Siostra Aleksandra Szydło (30 Msza święte gregoriańska).

             + Henryk Groś ( 5 Msza św. gregoriańska).

17.45   -  Do Miłosierdzia Bożego o łaskę nieba dla Marii i Elżbiety, Józefa i Stefana.

ŚRODA 13.10.2021.   

8.15      + Henryk Groś (6 Msza święte gregoriańska).

17.45    Rez. M Muża.

CZWARTEK 14.10.2021. 

8.15     Henryk Groś (7 Msza święta gregoriańska).

17.45    Rez. p. Gertruda Bullmann.

PIĄTEK  15.10.2021.

8.15     Henryk Groś (8 Msza święta gregoriańska).

17.45    Rez Gabriela Pienczke

SOBOTA  16.10.2021.

8.15     + Henryk Groś (9 Msza św. gregoriańska).

17.45   + Henryk Zdanowski (w 19 rocznicę śmierci), Aniela Zdanowska i Maria Zdanowska.

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 17.10.2021.

7.00     - Dziękczynna za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę MB w 35 rocz. ślubu Teresy i Piotra.

8.15    + Władysław Dzierżyński i Matka Kazimiera.

           + Henryk Groś (10 Msza św. gregoriańska).

9.45     Rez. Bożena Pienczke

11.15   - ZA PARAFIAN

16.15   Rez. H. Sadowska

PONIEDZIAŁEK  18.10.2021. 

8.15     Rez. Elżbieta Recka

            + Henryk Groś (11 Msza św. gregoriańska).

17.45    Rez. Tadeusz Kaleta

             Rez. Urszula Pienczke

          -  Dziękczynno-błagalna z okazji 24 rocz. zawarcia małżeństwa Beaty i Arkadiusza, z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i opiekę MB dla całej rodziny.

WTOREK  19.10.2021. 

8.15      Henryk Groś ( 12 Msza św. gregoriańska).

17.45   + Mama Pelagia w rocz. śm. i brat Stanisław.

            + Żona i mama Maria Kaleta w rocz. śm.      

ŚRODA 20.10.2021.   

8.15      + Henryk Groś (13 Msza święta gregoriańska).

17.45    

CZWARTEK 21.10.2021. 

8.15     Henryk Groś (14 Msza święte gregoriańska).

17.45    Rez. p. Ewa Brylowska.

           -  Dziękczynno-błagalna z okazji 27 rocz. zawarcia małżeństwa Katarzyny i Jacka, z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i opiekę MB dla całej rodziny.

PIĄTEK  22.10.2021.

8.15    + Janina i Edward Kanoza oraz Helena i Stanisław Butkiewicz.

           + Henryk Groś (15 Msza święta gregoriańska).

17.45    Rez Małgorzata Kukiełka

SOBOTA  23.10.2021.

8.15    - Dziękczynno-błagalna za Huberta z okazji 7 urodzin, z prośbą o Boże błog oraz opiekę MB i świętych patronów.

           + Henryk Groś (16 Msza św. gregoriańska).

17.45   + Leon Pipka w rocz. śm.

          -  Dziękczynno-błagalna z okazji 40 rocz. zawarcia małżeństwa Alicji i Tomasza, z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i opiekę MB dla całej rodziny.

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 24.10.2021.

7.00     Henryk Groś (17 Msza św. gregoriańska). 

8.15    + Elżbieta i Jan Zorn i ich dzieci: Franciszek, Bronisława, Maria, Elżbieta i Józef.

9.45     Rez. Bronisław Ruszczyk

11.15   - ZA PARAFIAN

16.15   Rez. Barbara Pospychała

PONIEDZIAŁEK  25.10.2021. 

8.15    + Henryk Groś (18 Msza św. gregoriańska).

17.45  - Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą  o dalszą opiekę Matki Najświętszej i Boże błog dla całej rodziny z okazji 13 rocz. zawarcia malżeństwa przez Sabinę i Adama Pienczke.

WTOREK  26.10.2021. 

8.15    Henryk Groś ( 19 Msza św. gregoriańska).

17.45        

ŚRODA  27.10.2021.   

8.15      + Henryk Groś (20 Msza święta gregoriańska).

17.45    Rez. p. Pruszkowska

CZWARTEK 28.10.2021. 

8.15     Henryk Groś (21 Msza święta gregoriańska).

17.45    

PIĄTEK  29.10.2021.

8.15     Rez Teresa Kowal

           + Henryk Groś (22 Msza święta gregoriańska).

17.45    

SOBOTA  30.10.2021.

8.15    + ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

17.45   + Borys i zmarli z rodziny Hajduk i Georgiev.

            Henryk Groś (23 Msza św. gregoriańska). 

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 31.10.2021.

7.00     Rez. Elżbieta Recka

8.15    + Antoni Borzych w 1 rocz. śm. oraz zmarli z rodziny.

9.45    + Janina Waloszczyk z okazji urodzin.

11.15   - ZA PARAFIAN

16.15   Henryk Groś (24 Msza św. gregoriańska).

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH / PONIEDZIAŁEK  01.11.2021. 

7.00    + Zmarli z rodziny Gutowskich, Kruk, Borawskich i Szmytke.

8.15    + Jan Miąsko, rodzice Alfreda i Leon Dobies, brat Grzegorz, teściowie Marianna, Franciszek Miąsko.

9.45    + Zmarli z rodzin, Kowalczyk, Dominiak, i Drąszka i Kosteckich.

           + Zmarli z rodzin Sztygiel i Szelech.

11.00   ZA PARAFIAN

16.15   + Henryk Groś (25 Msza św. gregoriańska).

WSPOPMNIENIE WIERNYCH ZMARŁYCH / WTOREK  02.11.2021. 

8.15      Rez. Regina Bladowska

10.15    Rez. Gertruda Bullmann

16.15    Henryk Groś ( 26 Msza św. gregoriańska).   

17.45     - W intencji Siostry Agaty (z okazji urodzin), z prośbą o Boże błog. w życiu zakonnym.

ŚRODA  03.11.2021.   

8.15      + Mama Maria, ojciec Henryk oraz zmarli z rodzin Baszanowskich i Ochmańskich.

             + Henryk Groś (27 Msza święta gregoriańska).

17.45    Rez.  Irena Szymańska

CZWARTEK 04.11.2021. 

8.15     + Zmarli z rodziny: Zugaj, Bieda, Jabłońskich i Wejman.

            + Henryk Groś (28 Msza święta gregoriańska).

17.45    

PIĄTEK  05.11.2021.

8.15    Henryk Groś (29 Msza święta gregoriańska).

17.45    

SOBOTA  06.11.2021.

8.15    Rez. Gabriela Pienczke

           Rez. Teresa Januszek

17.45   Rez. Gertruda Kerszke

            Henryk Groś (30 Msza św. gregoriańska). 

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 07.11.2021.

7.00     + Zmarli z rodzin: Gutowskich, Dołęga, Filipkowskich i Kruk.

8.15     - O rychłą beatyfikację Bpa Konstantyna Dominika.

9.45    

11.15   - ZA PARAFIAN

16.15   Rez. Wspólnota Adoracji 

PONIEDZIAŁEK  08.11.2021. 

8.15    Rez. p. Urszula Denc.

17.45   

WTOREK  09.11.2021. 

8.15      

17.45     + Rodzice Krystyna i Wacław Nawroccy oraz teść i ojciec Jerzy Kerschke.

ŚRODA  10.11.2021.   

8.15      + Mama i babcia Zofia Olczyk (w 12 rocznicę śmierci).

             + Mąż Jan (w 18 rocznicę śmierci) oraz roszice z obojga stron.

17.45    + Kazimierz Kujawa (w 8 rocznicę śmierci).

             + Mąż Józef Czapp (w 4 rocznicę śmierci), zmarli z rodziny Dawidowskich i Czapp.

CZWARTEK 11.11.2021. 

8.15     + Jadwiga i Feliks Bach.

            + Łucja Krause (w 1 rocznicę śmierci).

10.00   - W intencji Ojczyzny.

17.45    Rez. p. Hildegarda Kosińska.

             Rez. Wspólnota adoracji.

PIĄTEK  12.11.2021.

8.15    Rez. p. Teresa Kowal.

            Rez. p. Tadeusz Kaleta.

17.45    + Łucja Krzyszton (1 Msza św. gregoriańska).

SOBOTA  13.11.2021.

8.15     + Łucja Krzyszton (2 Msza św. gregoriańska).

17.45   Rez. p. Anita Denc.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 14.11.2021.

7.00     + Siostra Irena, jej mąż Lucjan i teściowa Flora.

8.15     Rez. p. Teresa Kowal.

           + Łucja Krzyszton (3 Msza św. gregoriańska).

9.45     Rez. p. Gertruda Bullmann.

11.15   - ZA PARAFIAN

16.15   + Rodzice z obojga stron oraz za zmarłą prababcię Leokadię i wujka Ottona.

PONIEDZIAŁEK  15.11.2021. 

8.15     + Łucja Krzyszton (4 Msza św. gregoriańska).

17.45   + Mama Aleksandra (w 9 rocznicę śmierci) oraz zmarli z rodzin Szelech i Sztygiel, Gnuda i Gabińskich.

WTOREK  16.11.2021. 

8.15      

17.45     + Łucja Krzyszton (5 Msza św. gregoriańska).

ŚRODA  17.11.2021.   

8.15      + Zmarli z rodziny Śliwińskich, Krużyckich, Jesyp, Paszkowskich, Frankowskich, Lipińskich, Muńskich i Maruszak.

17.45    + Łucja Krzyszton (6 Msza św. gregoriańska).

CZWARTEK 18.11.2021. 

8.15     Rez. p. Gertruda Bullmann.

            + Łucja Krzyszton (7 Msza św. gregoriańska).

17.45    Rez. p. Gabriela Pienczke.

            + Mama Eugenia Sokołowska (w 20 rocznicę śmierci).

PIĄTEK  19.11.2021.

8.15      + Łucja Krzyszton (8 Msza św. gregoriańska).

17.45    + Za zmarłych z rodzin Śliwińskich, Maruszak i Dobke.

SOBOTA  20.11.2021.

8.15    + Łucja Krzyszton (9 Msza św. gregoriańska).

17.45   Rez. p. Kunegunda Muża.

NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 21.11.2021.

7.00    + Łucja Krzyszton (10 Msza św. gregoriańska).

8.15     + Mama i babcia Jadwiga Ficht (z okazji urodzin) oraz tata i dziadek Władysław. 

9.45     Rez. p. Elżbieta Zagajewska.

11.15   - ZA PARAFIAN

16.15   Rez. p. Urszula Pienczke.

PONIEDZIAŁEK  22.11.2021. 

8.15    + Łucja Krzyszton (11 Msza św. gregoriańska).

17.45   + Cecylia i Ludwik Faltyn.

WTOREK  23.11.2021. 

8.15      

17.45     + Łucja Krzyszton (12 Msza św. gregoriańska).

ŚRODA  24.11.2021.   

8.15      + Łucja Krzyszton (13 Msza św. gregoriańska).

17.45    Rez. p. M. Muża.

              Rez. p. Krystyna Hajduk.

CZWARTEK 25.11.2021. 

8.15      + Łucja Krzyszton (14 Msza św. gregoriańska).

17.45    + Rodzice chrzestni Maria i Ryszard.

PIĄTEK  26.11.2021.

8.15    

17.45    + Łucja Krzyszton (15 Msza św. gregoriańska).

SOBOTA  27.11.2021.

8.15     + Łucja Krzyszton (16 Msza św. gregoriańska).

17.45   + Cecylia Pipka (z racji imienin).

I NIEDZIELA ADWENTU 28.11.2021.

7.00     

8.15     + Łucja Krzyszton (17 Msza św. gregoriańska).

9.45     Rez. p. Stenka.

11.15   - ZA PARAFIAN

16.15   

PONIEDZIAŁEK  29.11.2021. 

8.15     + Łucja Krzyszton (18 Msza św. gregoriańska).

17.45   Rez. p. Joanna Fifielska.

WTOREK  30.12.2021. 

8.15      MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH.

17.45     + Łucja Krzyszton (19 Msza św. gregoriańska).

ŚRODA  01.12.2021.   

8.15     

17.45    + Łucja Krzyszton (20 Msza św. gregoriańska).

CZWARTEK 02.12.2021. 

8.15     + Łucja Krzyszton (21 Msza św. gregoriańska).

17.45    Rez. p. Urszula Pienczke.

PIĄTEK  03.12.2021.

8.15    Rez. p. Irena Szymańska.

17.45    - Dziękczynno - błagalna, z okazji urodzin Barbary, z prośbą o opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo.

              + Łucja Krzyszton (22 Msza św. gregoriańska).

SOBOTA  04.12.2021.

8.15    + Żona Barbara Harlak (w dniu imienin).

           + Łucja Krzyszton (23 Msza św. gregoriańska).

17.45   Rez. p. Anita Denc.

             Rez. p. Celina Zachor.

II NIEDZIELA ADWENTU 05.12.2021.

7.00     

8.15      + Łucja Krzyszton (24 Msza św. gregoriańska).

9.45     + Paweł Albecki (w dniu urodzin).

11.15   - ZA PARAFIAN

16.15   Rez. p. Barbara Pospychała.

            Rez. Wspólnota adoracji.

PONIEDZIAŁEK  06.12.2021. 

8.15    

17.45   + Łucja Krzyszton (25 Msza św. gregoriańska).

WTOREK  07.12.2021. 

8.15      

17.45     + Łucja Krzyszton (26 Msza św. gregoriańska).

ŚRODA  08.12.2021.   

8.15     Rez. p. Maria Machola.

             + Łucja Krzyszton (27 Msza św. gregoriańska).

17.45    Rez. p. Elżbieta Nikielska.

             - O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaskiw rodzinie oraz opiekę Matki Bożej Niepokalanej.

CZWARTEK 09.12.2021. 

8.15     + Mama Rozalia (w rocznicę śmierci), ojciec Adam, brat Zygmunt i mąż Józef.

17.45    Rez. p. Beata Wilk.

             + Łucja Krzyszton (28 Msza św. gregoriańska).

PIĄTEK  10.12.2021.

8.15       + Łucja Krzyszton (29 Msza św. gregoriańska).

17.45    + Jan Bigott (z okazji urodzin), ojciec, teściowie, szwagrowie Tadeusz i Krzysztof.

SOBOTA  11.12.2021.

8.15    

17.45    + Łucja Krzyszton (30 Msza św. gregoriańska).

III NIEDZIELA ADWENTU 12.12.2021.

7.00     + Mama Jadwiga i zmarli z rodziny Chodkowskich.

8.15     

9.45     

11.15   - ZA PARAFIAN

16.15   

PONIEDZIAŁEK  13.12.2021. 

8.15    

17.45   

WTOREK  14.12.2021. 

8.15      

17.45     

ŚRODA  15.12.2021.   

8.15     

17.45    

CZWARTEK 16.12.2021. 

8.15     

17.45    Rez. p. J. Pruszkowska.

PIĄTEK  17.12.2021.

8.15     Rez. p. E. Rembek.

17.45    Rez. p. Kunegunda Muża.

SOBOTA  18.12.2021.

8.15    

17.45   Rez. p. Beata Wilk.

IV NIEDZIELA ADWENTU 19.12.2021.

7.00     

8.15     Rez. p. Grażyna Busz.

9.45     + Zygmunt Wiśniewski (z okazji urodzin) oraz zmarli z rodzin Mańczak, Wróbel i Muża.

11.15   - ZA PARAFIAN

16.15   + Mama i babcia Janina Zaprzalska oraz Czesław Bonalski i Adam Zaprzalski.

PONIEDZIAŁEK  20.12.2021. 

8.15    

17.45   + Tadeusz Fifielski (w 1 rocznicę śmierci).

WTOREK  21.12.2021. 

8.15      

17.45     

ŚRODA  22.12.2021.   

8.15     

17.45    + Konrad (z okazji urodzin) oraz dziadkowie Maria i Edward Konkel.

CZWARTEK 23.12.2021. 

8.15     Rez. p. Zbigniew Bieda.

17.45    Rez. p. M. Nikelska.

PIĄTEK  24.12.2021.

8.15     + Zmarli z rodziny Płotka, Grześkowiak i Janc.

22.00    Rez. p. Gertruda Bullmann.

00.00   - O wiarę i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

            ZA PARAFIAN.

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO / SOBOTA  25.12.2021.

7.00      

8.15     

9.45    + Ojciec Paweł Rutkowski (w rocznicę śmierci) i mama Elżbieta Rutkowska.

11.15   

16.15   

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA  26.12.2021.

7.00     

8.15     + Mąż Kazimierz Szarmach (w rocznicę śmierci) i rodzice z obojga stron.

9.45     + Stanisław Dominiak (w 24 rocznicę śmierci).

11.15   Rez. p. Urszula Denc.

16.15   - Dziękczynna w 60 rocznicę urodzin Andrzeja, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo. 

PONIEDZIAŁEK  27.12.2021. 

8.15    

17.45   

WTOREK  28.12.2021. 

8.15      

17.45     

ŚRODA  29.12.2021.   

8.15     

17.45    

CZWARTEK 30.12.2021. 

8.15     Rez. p. Ewa Brylowska.

17.45    Rez. p. Irena Szymańska..

PIĄTEK  31.12.2021.

8.15     MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH.

17.45    - Dziękczynna za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na kolejny rok.

             + Helena Kostrach (w rocznicę śmierci) i zmarli z rodziny.

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
131 0.098273038864136