Intencje Mszy Św.

  PIĄTEK  04.12.2020. 

  8.15   + Barbara Harlak (w dniu imienin).

             + Elżbieta Raszke (4 Msza św. gregoriańska).

 17.45   + Siostra zakonna Barbara Klein (z okazji imienin i urodzin).

          + Przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny do Najświętszego Serca Pana Jezusa o miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.

            + Matka Bronisława Pienczke (w 20 rocz. śm.) oraz ojciec Józef Pienczke.

  SOBOTA  05.12.2020. 

  8.15   + Elżbieta Raszke (5 Msza św. gregoriańska).

          + Przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny do Najświętszego Serca Pana Jezusa o miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.

            + Dziękczynna za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i dobry wybór drogi  życiowej dla Pawła z okazji 18 urodzin. 

 17.45   + Jerzy, Jan i Ksawery oraz zmarli dziadkowie z obojga stron.

  2 NIEDZIELA ADWENTU 06.12.2020.  

 7. 00  + Elżbieta Raszke (6 Msza św. gregoriańska).

 8.15   + Rodzice i teściowie Edeltraut i Ignac.

      - O łaskę głębokiej wiary, zaufanie Jezusowi Chrystusowi, światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej w dokonywaniu życiowych wyborów dla Mikołaja z okazji imienin.

 9.45   + Paweł Albecki w dniu urodzin.

11.15  - W intencji Parafian.

      - Dziękczynno - błagalna w 45 rocz. ślubu Zofii i Kazimierza, o łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny oraz o potrzebne łaski dla córki Edyty z okazji 40 rocz. urodzin.

13.00   - O Miłosierdzie Boże dla konających, błądzących i dusz w czyśćcu cierpiących.

16.15  - W intencji Polaków, o zdecydowaną wolę wprowadzania Słowa Bożego w czyn, abyśmy mogli wejść do Królestwa Niebieskiego poprzez pełnienie woli Boga.

  PONIEDZIAŁEK  07.12.2020. 

  8.15   + Elżbieta Raszke (7 Msza św. gregoriańska).

          + Przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny do Najświętszego Serca Pana Jezusa o miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.

17.45   + Teresa, Gertruda, Zygmunt, Czesław, Marian Badtke; Krystyna, Ryszard, Leszek Borkowscy; Jadwiga, Zygfryd, Zofia Grzędziccy; Dolores Matrosos; Alojzy, Franciszka, Henryk, Marian Skwiercz.

              - O Miłosierdzie Boże dla konających, błądzących i dusz w czyśćcu cierpiących.

              + Śp. Regina Handzlik (od Bronisławy Brączek).

  WTOREK  08.12.2020. 

8.15    + Elżbieta Raszke (8 Msza św. gregoriańska).

           - O Miłosierdzie Boże dla konających, błądzących i dusz w czyśćcu cierpiących.

11.15    + Rodzice: Klemens i Waleska Labudda oraz zmarli bracia i szwagier Mieczysław.

17.45   + Mąż, ojciec i dziadek Piotr Wilk (w 5 rocz. śm.).

             + Za dusze w czyśćcu cierpiące.          

  ŚRODA  09.12.2020. 

  8.15  + Matka Rozalia (w rocz. śm.), ojciec Adam, mąż Józef i brat Zygmunt.

           + Elżbieta Raszke (9 Msza św. gregoriańska).

           + Za dusze w czyśćcu cierpiące.

 17.45  + Ojciec i dziadek Leon Nikelski oraz bracia Augustyn i Leon.

            + Elżbieta Orzechowska i za śp. zmarłych rodziców oraz dusze w czyśćcu cierpiące. 

            + O Miłosierdzie Boże dla konających, błądzących i dusz w czyśćcu cierpiących.

 CZWARTEK  10.12.2020. 

 8.15   + Elżbieta Raszke (10 Msza św. gregoriańska).

           + Za dusze w czyśćcu cierpiące.

          + Przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny do Najświętszego Serca Pana Jezusa o miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.

 17.45  + Mąż, ojciec i dziadek Jan Bigott (z okazji urodzin) oraz ojciec, teściowie i szwagier Tadeusz.

            + Irena Czerlińska (od I Róży Niewiast z Mechelinek).

            + O Miłosierdzie Boże dla konających, błądzących i dusz w czyśćcu cierpiących.

  PIĄTEK  11.12.2020. 

  8.15   + Elżbieta Raszke (11 Msza św. gregoriańska).

            + Za dusze w czyśćcu cierpiące.

            + Ewa Suproniak (w miesiąc po śmierci).

 17.45  + Przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny do Najświętszego Serca Pana Jezusa o miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.

             + kuzyn Paweł Narloch.

             + Regina Handzlik (od Marioli Handzlik).

  SOBOTA  12.12.2020. 

  8.15   + Elżbieta Raszke (12 Msza św. gregoriańska).

            + Mama Gertruda Stein (1 Msza św. gregoriańska).

           + Za dusze w czyśćcu cierpiące.

 17.45  + Matka i babcia Janina Zaprzalska (w 11 rocz. śm.), ojciec i dziadek Adam Zaprzalski oraz mąż, ojciec i dziadek Czesław Bonalski.

  3 NIEDZIELA ADWENTU 13.12.2020.  

 7.00  + Elżbieta Raszke (13 Msza św. gregoriańska).

 8.15   + Matka Jadwiga oraz zmarli z rodziny Chodkowskich.

            + Mama Gertruda Stein (2 Msza św. gregoriańska).

 9.45   Rez. p. Małgorzata Truszke.

13.00   + Piotr oraz w intencjach Panu Bogu wiadomych.

11.15  - W intencji Parafian.

16.15  + Za dusze w czyśćcu cierpiące.

  PONIEDZIAŁEK  14.12.2020. 

  8.15   + Elżbieta Raszke (14 Msza św. gregoriańska).

            + Mama Gertruda Stein (3 Msza św. gregoriańska).

            + Za dusze w czyśćcu cierpiące.

17.45   Rez. p. Georgiev.

           + Regina Handzlik (w miesiąc po śmierci).

  WTOREK  15.12.2020. 

  8.15   + Elżbieta Raszke (15 Msza św. gregoriańska).

            + Mama Gertruda Stein (4 Msza św. gregoriańska).

            + Za dusze w czyśćcu cierpiące.

  17.45   + Członkowie Róży Niewiast z Pierwoszyna.

      - Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy i dalsze Boże błogosławienstwo dla całej rodziny oraz małżonków Moniki i Krzysztofa z okazji rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.  

              - Podziękowanie za otrzmane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej oraz Boże błogosławieństwo z okazji imienin i urodzin córki Barbary. 

  ŚRODA  16.12.2020. 

  8.15  + Elżbieta Raszke (16 Msza św. gregoriańska).

           + Mama Gertruda Stein (5 Msza św. gregoriańska).

           + Za dusze w czyśćcu cierpiące.

 17.45  + Tato Feliks w rocz. śm, mama Gertruda, brat Ryszard, bratowa Elżbieta Denc oraz Franciszek Kalinowski.

           + Irena Czerlińska (w miesiąc po śmierci).

           + Magdalena Litwin (w 9 rocz. śm.), rodzice, teściowie i dziadkowie z rodzin Litwin i Hirt.

 CZWARTEK  17.12.2020. 

  8.15   + Henryk (w 8 rocz. śm.), Halina, Józef, Wojciech, Maria

           + Elżbieta Raszke (17 Msza św. gregoriańska).

           + Mama Gertruda Stein (6 Msza św. gregoriańska).

 17.45  + Za dusze w czyśćcu cierpiące.

           - O Miłosierdzie Boże dla konających, błądzących i dusz w czyśćcu cierpiących.

  PIĄTEK  18.12.2020. 

  8.15   + Elżbieta Raszke (18 Msza św. gregoriańska).

             + Mama Gertruda Stein (7 Msza św. gregoriańska).

            + Przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny do Najświętszego Serca Pana Jezusa o miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.

 17.45  + Mąż, ojciec i dziadek Gerard Kowalewski (z okazji urodzin).

            - O Miłosierdzie Boże dla konających, błądzących i dusz w czyśćcu cierpiących.

  SOBOTA  19.12.2020. 

  8.15   + Elżbieta Raszke (19 Msza św. gregoriańska).

             + Mama Gertruda Stein (8 Msza św. gregoriańska).

            + Przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny do Najświętszego Serca Pana Jezusa o miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.

 17.45  + Rodzice, dziadkowie, teściowie Waleska i Władysław Denc oraz sisotra Danuta Puzdrowska

  4 NIEDZIELA ADWENTU 20.12.2020.  

 7.00  + Elżbieta Raszke (20 Msza św. gregoriańska).

 8.15   + Ojciec Paweł Rutkowski (w rocz. śm. i w dniu jego urodzin) oraz matka Elżbieta.

           + Mama Gertruda Stein (9 Msza św. gregoriańska).

 9.45   + Mama Jadwiga Dybczyńska (w 31 rocz. śm.) oraz tata Ryszard i dziadkowie z obojga stron.

11.15  - W intencji Parafian.

13.00  + Janina i Edward Kanoza (w rocz. śm.).

16.15  + Rodzice i dziadkowie Jadwiga Busz oraz Antoni (w dniu urodzin).

  PONIEDZIAŁEK  21.12.2020. 

  8.15   + Elżbieta Raszke (21 Msza św. gregoriańska).

             + Mama Gertruda Stein (10 Msza św. gregoriańska).

17.45   + Marta, Józef, Zbigniew, Jan, Grażyna oraz zmarli z rodziny Witkowskich.

          + Przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny do Najświętszego Serca Pana Jezusa o miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.

           + Henryk Kortas (w miesiąc po śmierci).

  WTOREK  22.12.2020. 

  8.15   + Elżbieta Raszke (22 Msza św. gregoriańska).

            + Mama Gertruda Stein (11 Msza św. gregoriańska).

          + Przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny do Najświętszego Serca Pana Jezusa o miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.

 17.45   Rez. p. Cecylia Karsznia.

             + Jerzy Maliowski.

  ŚRODA  23.12.2020. 

  8.15  + Elżbieta Raszke (23 Msza św. gregoriańska).

           + Mama Gertruda Stein (12 Msza św. gregoriańska).

          + Przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny do Najświętszego Serca Pana Jezusa o miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.

 17.45  + Rodzice Wiktoria, Franciszek Wiśniewscy, siostra Róża, Anna, Leon i mąż Augustyn.

           - Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo dla Haliny (z okazji urodzin) oraz o łaske nieba dla śp. Wiktorii Bronisławy (z racji urodzin). 

 CZWARTEK  24.12.2020. 

  8.15   Rez. p. Georgiev.

            + Mama Gertruda Stein (13 Msza św. gregoriańska).

 22.00  + Elżbieta Raszke (24 Msza św. gregoriańska).

          + Przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny do Najświętszego Serca Pana Jezusa o miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO  25.12.2020. 

24.00   -  W intencji Parafian.

            + Mama Gertruda Stein (14 Msza św. gregoriańska).

             + Rodzice Teresa i Józef Bullmann. 

 8.15   + Elżbieta Raszke (25 Msza św. gregoriańska).

            + Andrzej Stołyhwo (w rocz. urodzin).

 9.45    - Dziękczynna za otrzymane łaskioraz z prośbą o dalszą łaskę, opieke i zdrowie dla całej rodziny.

11.15   + Leon Karsznia i rodzice z obojga stron.    

13.00   + Regina Handzlik (od rodz. Honkiszów i Fajtów).

16.15   + Przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny do Najświętszego Serca Pana Jezusa o miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.

18.00   - Podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą Bożą opiekę, zdrowie i bezpieczeństwo oraz opiekę anioła stróża dla Mariusza z okazji urodzin.

 II DZIEŃ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA  26.12.2020. 

 7.00  + Elżbieta Raszke (26 Msza św. gregoriańska).

 8.15   + Rodzice Anna i Stefan oraz dziadkowie Elżbieta i Augustyn Brechelka. 

           + Mama Gertruda Stein (15 Msza św. gregoriańska).

 9.45   + Dziadkowie z rodziny Pienczke, rodzice Juliusz i Melania oraz bracia Juliusz i Kazimierz.

11.15   + Stanisław Dominiak (w 23 rocz. śm.).

13.00   + Regina Handzlik (od Jadwigi Handzlik).

16.15   Rez. p. Brylowska.

 NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY 27.12.2020.  

7.00   + Mama Gertruda Stein (16 Msza św. gregoriańska).

 8.15   + Elżbieta Raszke (27 Msza św. gregoriańska).

 9.45   + Mąż Kazimierz Szarmach (w rocz. śm.) oraz rodzice z obojga stron.

11.15  - W intencji Parafian.

13.00   + Zmarli z rodziny Wohlgemuth i Januszewskich.

16.15  + Zygmunt Wiśniewski (z okazji urodzin), zmarli z rodziny Mańćzak, Muża i Wróbel.

  PONIEDZIAŁEK  28.12.2020

  8.15   + Elżbieta Raszke (28 Msza św. gregoriańska).

            + Mama Gertruda Stein (17 Msza św. gregoriańska).

            + Halina i Zbigniew Piotrowscy oraz Stanisława i Józef Kwaśny.

17.45   + Przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny do Najświętszego Serca Pana Jezusa o miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.

  WTOREK  29.12.2020. 

  8.15   + Elżbieta Raszke (29 Msza św. gregoriańska).

            + Mama Gertruda Stein (18 Msza św. gregoriańska).

            + Regina Handzlik (od Krzyśka i Anity Handzlik z rodziną).

17.45  + Przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny do Najświętszego Serca Pana Jezusa o miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.

 ŚRODA  30.12.2020. 

  8.15  + Elżbieta Raszke (30 Msza św. gregoriańska).

           + Mama Gertruda Stein (19 Msza św. gregoriańska).

           + Regina Handzlik (od Urszuli i Tadeusza Mędrzak).

 17.45  + Mama i babcia Helena Szymańska (w 8 rocz. śm.).

 CZWARTEK  31.12.2020. 

  8.15    + Msza zbiorowa za zmarłych.

 17.45  - Podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w rodzinie.

             + Mama Gertruda Stein (20 Msza św. gregoriańska).

 

ROK 2021 

UROCZYSTOŚĆ ŚWIETEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI 01.01.2021.  

 7.00   + Siostra Bogumiła Gustowska (1 Msza św. gregoriańska).

 8.15   + Mama Gertruda Stein (21 Msza św. gregoriańska).

 9.45    - O zdrowie, opiekę i błogosławiństwo dla córki Katarzyny w dniu urodzin i dla całej jej rodziny.

11.15  - W intencji Parafian.

16.15   + Mąż Józef (w rocznicę śm.), rodzice z obojga stron i brat Zygmunt.

SOBOTA  02.01.2021. 

8.15   Siostra Bogumiła Gustowska (2 Msza św. gregoriańska).

          + Mama Gertruda Stein (22 Msza św. gregoriańska).

          + Waldemar Mazur (w miesiąc po śmierci).

17.45  Rez. Antoni Denc

II NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU 03.01.2021.  

7.00  + Ojciec Kazimierz i zmarli z rodziny Abramowskich.

8.15  + Mama Gertruda Stein (23 Msza św. gregoriańska). 

         + Siostra Bogumiła Gustowska (3 Msza św. gregoriańska).          

9.45   + Zofia Miller.

11.15  - W intencji Parafian.

16.15   Rez. Wspólnota adoracji.

PONIEDZIAŁEK  04.01.2021. 

 8.15   Mama Gertruda Stein (24 Msza św. gregoriańska).

            Siostra Bogumiła Gustowska (4 Msza św. gregoriańska).  

17.45   Rez. E. Rembek.

  WTOREK  05.01.2021. 

 8.15   Mama Gertruda Stein (25 Msza św. gregoriańska).

            Siostra Bogumiła Gustowska (5 Msza św. gregoriańska).  

17.45  + Regina Handzlik (od Bronisława Komendera z dziećmi).

 UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO 06.01.2021.  

7.00  Siostra Bogumiła Gustowska (6 Msza św. gregoriańska).  

8.15  + Mama Gertruda Stein (26 Msza św. gregoriańska).  

9.45   Rez. Gabriela Pienczke

11.15  - W intencji Parafian.

16.15  + Matka Apolonia Patalas (w rocz. śm.), ojciec Jan i szwagierka Janina.

CZWARTEK  07.01.2021. 

8.15   + Mama Gertruda Stein (27 Msza św. gregoriańska).

           + Siostra Bogumiła Gustowska (7 Msza św. gregoriańska).            

 17.45 - O Miłosierdzie Boże dla błądzących i dusz w czyśćcu cierpiących.

  PIĄTEK  08.01.2021.

 8.15   + Mama Gertruda Stein (28 Msza św. gregoriańska).

           + Siostra Bogumiła Gustowska (8 Msza św. gregoriańska).              

            Rez. Irena Szymańska.

 17.45  + Regina Handzlik (od pracowników Krzysztofa Handzlika).

  SOBOTA  09.01.2021.

  8.15   Mama Gertruda Stein (29 Msza św. gregoriańska).

            Siostra Bogumiła Gustowska (9 Msza św. gregoriańska).             

 17.45  + Rodzice, teściowie, dziadkowie Maria i Augustyn Pienczke oraz brat Edmund.

 ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO / NIEDZIELA 10.01.2021.

7.00  + Siostra Bogumiła Gustowska (10 Msza św. gregoriańska). 

8.15   + Mama Gertruda Stein (30 Msza św. gregoriańska).           

9.45 - Dziękczynno - blagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski w ubiegłym roku i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę dla rodziny w nowym roku. 

11.15  - W intencji Parafian.

16.15  + Mama i babcia Jadwiga Ficht (w rocz. śm.), ojciec i dziadek Władysław.

PONIEDZIAŁEK  11.01.2021. 

 8.15   - Dziękczynna za otrzymane łaski przez pośrednictwo Matki Najświętszej dla Dominika i Karola.

           Siostra Bogumiła Gustowska (11 Msza św. gregoriańska).  

17.45   Rezerwacja

  WTOREK  12.01.2021. 

 8.15     Siostra Bogumiła Gustowska (12 Msza św. gregoriańska).

           + Przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny do Najświętszego Serca Pana Jezusa o Miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.

17.45    Rez. p. Irena Szymańska

ŚRODA 13.01.2021.   

8.15.    - Dziękczynna z racji urodzin ks. Kanonika Zygmunta - int. od I Róży Niewiast z Pierwoszyna.

             + Siostra Bogumiła Gustowska (13 Msza św. gregoriańska).

17.45     Rez. p. Franciszek Denc.

CZWARTEK  14.01.2021. 

8.15   - O łaskę powrotu na drogę wiary dla Czesława.

           + Siostra Bogumiła Gustowska (14 Msza św. gregoriańska).            

 17.45  - O światło Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy, zdrowie i potrzebne łaski dla Marka.

 PIĄTEK  15.01.2021.

 8.15     + Siostra Bogumiła Gustowska (15 Msza św. gregoriańska).           

 17.45   Rez. p. Tadeusz Kaleta.

SOBOTA  16.01.2021.

  8.15     Siostra Bogumiła Gustowska (16 Msza św. gregoriańska).

            + Przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny do Najświętszego Serca Pana Jezusa o Miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.    

 17.45     Rez. p. Jerzy Prychoda.

 II NIEDZIELA ZWYKŁA 17.01.2021.

7.00  Siostra Bogumiła Gustowska (17 Msza św. gregoriańska). 

8.15   + Władysław Dzierżyński i bratowa Grażyna (w 21 rocz. śm.).

      + Rodzice i dziadkowie z obojga stron: Michalina i Franciszek Szumnarscy, Waleria i Jan Kaleta oraz matka chrzestna Marianna Szumnarska.

9.45    Rez. p. Irena Lubner.

11.15   - W intencji Parafian.

16.15  + Mąż Kazimierz, rodzice z obojga stron, brat Jan, bratanica Beata, brat Antoni i bratowa Wiesława oraz bratanek Jacek.

PONIEDZIAŁEK  18.01.2021. 

 8.15   + O łaskę nieba dla Janiny Smolińskiej.

            Siostra Bogumiła Gustowska (18 Msza św. gregoriańska).  

17.45   + Bratowa Bernadeta (w rocz. śm.) i zmarli z rodziny Brzezińskich.

  WTOREK  19.01.2021. 

 8.15     Siostra Bogumiła Gustowska (19 Msza św. gregoriańska).               

17.45     + Przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny do Najświętszego Serca Pana Jezusa o Miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.

ŚRODA 20.01.2021.   

8.15.     + Siostra Bogumiła Gustowska (20 Msza św. gregoriańska).

              + Eugeniusz Snopek (w 7 rocz. śm.).

17.45     + Przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny do Najświętszego Serca Pana Jezusa o Miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.

CZWARTEK  21.01.2021. 

8.15      + Siostra Bogumiła Gustowska (21 Msza św. gregoriańska).            

17.45    + Zygmunt Lisiński (w 4 rocz. śm.) oraz Marianna i Józef Praczyk.

 PIĄTEK  22.01.2021.

 8.15     + Siostra Bogumiła Gustowska (22 Msza św. gregoriańska).

            + Przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny do Najświętszego Serca Pana Jezusa o Miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.

 17.45     Rez. M.Luniak

SOBOTA  23.01.2021.

  8.15     Siostra Bogumiła Gustowska (23 Msza św. gregoriańska).             

 17.45     + Ojciec i dziadek Józef Duda (w rocz. śm.).

 III NIEDZIELA ZWYKŁA 24.01.2021.

 7.00  Siostra Bogumiła Gustowska (24 Msza św. gregoriańska). 

 8.15   Rez. p. Joanna Kreft.           

9.45    Rez. p. M. Muża.

11.15  - W intencji Parafian.

16.15   Rez. p. Regina Bladowska.

 PONIEDZIAŁEK  25.01.2021. 

 8.15   + O łaskę nieba dla Feliksa Smolińskiego.

            Siostra Bogumiła Gustowska (25 Msza św. gregoriańska).  

17.45   Rez. p.  E. Rembek.

            -  O nawrócenie w rodzinie, o zgodę i przebaczenie dla Franciszka, Basi i Renaty.

  WTOREK  26.01.2021. 

 8.15     Siostra Bogumiła Gustowska (26 Msza św. gregoriańska).  

17.45     + Józef Kędzierski (w rocz. śm.).

ŚRODA 27.01.2021.   

8.15.     + Siostra Bogumiła Gustowska (27 Msza św. gregoriańska).

            + Przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny do Najświętszego Serca Pana Jezusa o Miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.

17.45     Rez. Gabriela Pienczke.

CZWARTEK  28.01.2021. 

8.15      + Siostra Bogumiła Gustowska (28 Msza św. gregoriańska).            

17.45    - Dziękczynno - błagalna z okazji urodzin Bartosza, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę świętych Patronów i potrzebne łaski.

 PIĄTEK  29.01.2021.

 8.15     + O łaskę nieba dla śp. Stanisława Smolińskiego.

              + Siostra Bogumiła Gustowska (29 Msza św. gregoriańska).           

 17.45     Rez. p. Alicja Kaleta.

SOBOTA  30.01.2021.

  8.15     Msza zbiorowa za zmarłych.             

 17.45  Siostra Bogumiła Gustowska (30 Msza św. gregoriańska).

            Tadeusz Mrozek (1 Msza św. gregoriańska).

 IV NIEDZIELA ZWYKŁA 31.01.2021.

 7.00  Siostra Teresa (w 1 rocz. śm.). 

 8.15   + Konrad (w 3 rocz. śm.) oraz rodzice Wanda, Józef oraz Ludwika i Augustyn.

            Rez. Urszula Denc.  

9.45    + Rodzice Antoni i Leokadia Selka oraz bracia Grzegorz i Antoni.

11.15  - W intencji Parafian.

16.15   Tadeusz Mrozek (1 Msza św. gregoriańska).

 PONIEDZIAŁEK  01.02.2021. 

 8.15     + Hieronim Kołakowski (w 16 rocznicę śm.), Marianna, zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.

             Tadeusz Mrozek (3 Msza św. gregoriańska).

17.45   + Mąż Zenon Konkol (w rocznicę śmierci).

WTOREK  02.02.2021. 

 8.15     Tadeusz Mrozek (4 Msza św. gregoriańska).

             + Irena Czerlińska (od przyjaciół).

10.15     ODPUST MIEJSCOWOŚCI MOSTY.

17.45     + Matka Melania Pienczke (z racji urodzin), ojciec Juliusz oraz bracia Juliusz i Kazimierz.

ŚRODA 03.02.2021.   

8.15.     Rez. Maria Machola.

            Tadeusz Mrozek (5 Msza św. gregoriańska).

17.45   - O światło Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy, zdrowie i potrzebne łaski dla Marka.

CZWARTEK  04.02.2021. 

8.15      + Przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny do Najświętszego Serca Pana Jezusa o Miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.

17.45      Rez. p. Jerzy Prychoda.

              Tadeusz Mrozek (6 Msza św. gregoriańska).

 PIĄTEK  05.02.2021.

 8.15      Tadeusz Mrozek (7 Msza św. gregoriańska).

 17.45    Rez. Antoni Denc.   

SOBOTA  06.02.2021.

  8.15     + Ojciec Henryk (w rocznicę śm.), mama Maria oraz zmarli z rodziny Baszanowskich i Ochmańskich.

               Tadeusz Mrozek (8 Msza św. gregoriańska).

 17.45       Rez. Hildegarda Kosińska.

               + Babcia Maria Recke (w 18 rocz. śm.).

 V NIEDZIELA ZWYKŁA 07.02.2021.

 7.00   Rez. p. Rafał Konkol.

 8.15   Rez. Irena Lubner.

           Tadeusz Mrozek (9 Msza św. gregoriańska).

9.45    + Jan Miąsko (w 5 rocz. śm.).

11.15  - W intencji Parafian.

16.15   Rez. Wspólnota adoracji.

            Rez. Tadeusz Kaleta.

 PONIEDZIAŁEK  08.02.2021. 

 8.15     Rez. p. Teresa Januszek.

17.45   - Dziękczynna za ochronę rodziny Knap, oczyszczenie, uświęcenie i umacnianie każdego dnia, z prośbą o dalsze łaski przez pośrednictwo Maryi.

              Tadeusz Mrozek (10 Msza św. gregoriańska).

WTOREK  09.02.2021. 

 8.15     Tadeusz Mrozek (11 Msza św. gregoriańska).

17.45     + Mama, teściowa i prababcia Łucja Nadolska (w 16 rocz. śm.) oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA 10.02.2021.   

8.15.     Tadeusz Mrozek (12 Msza św. gregoriańska).

17.45     - Msza uwielbieniowa dla większech czci Matki Bożej oraz na zadośćuczynienie za grzechy całej ludzkości przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi.

             + Przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny do Najświętszego Serca Pana Jezusa o Miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.

CZWARTEK  11.02.2021. 

8.15     Rez. Irena Szymańska.

            Rez. p. T. Kowal.          

17.45    Tadeusz Mrozek (13 Msza św. gregoriańska).

 PIĄTEK  12.02.2021.

 8.15      Rez. Maria Machola. 

              Tadeusz Mrozek (14 Msza św. gregoriańska).

 17.45    + Marian (w 6 rocz. śm.).

            + Przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny do Najświętszego Serca Pana Jezusa o Miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.

SOBOTA  13.02.2021.

  8.15     Tadeusz Mrozek (15 Msza św. gregoriańska).

 17.45  Rez. Anita Denc.

 VI NIEDZIELA ZWYKŁA 14.02.2021.

 7.00   + Mama Maria i siostra zakonna Berhmansa oraz zmarli z rodziny Kłosów.

 8.15   + Rodzice Jadwiga i Antoni Kostrach.

            Tadeusz Mrozek (16 Msza św. gregoriańska).

9.45    + Paweł Albecki (w 1 rocz. śm.) oraz rodzice Feliksa i Pawel Albeccy, a także Jadwiga i Jan Śliwińscy.

11.15  - W intencji Parafian.

16.15  + Rodzice Anna i Leon Kreft, bracia Tadeusz i Kazimierz oraz za dziadków z obojga stron.

 PONIEDZIAŁEK  15.02.2021. 

 8.15     

17.45   Tadeusz Mrozek (17 Msza św. gregoriańska).

WTOREK  16.02.2021. 

 8.15     

17.45     Tadeusz Mrozek (18 Msza św. gregoriańska).

ŚRODA POPIELCOWA 17.02.2021.   

8.15       

10.15     Rez. p. Gabriela Pienczke.

16.15      Tadeusz Mrozek (19 Msza św. gregoriańska).

17.45      

CZWARTEK  18.02.2021. 

8.15       Tadeusz Mrozek (20 Msza św. gregoriańska).

17.45     + Przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny do Najświętszego Serca Pana Jezusa o Miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.

 PIĄTEK  19.02.2021.

 8.15     Tadeusz Mrozek (21 Msza św. gregoriańska).

 17.45     

SOBOTA  20.02.2021.

  8.15     - Dziękczynno - błagalna z okazji 3 urodzin Rity, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę świętych Patronów.

             Tadeusz Mrozek (22 Msza św. gregoriańska).

 17.45   + Ojciec zakonny Jozafat Pipka (w rocz. śm.).

NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 21.02.2021.

 7.00    Rez. p. Marian Przekora.

 8.15   + Kazimiera Dzierżyńska oraz dziadkowie.

           Tadeusz Mrozek (23 Msza św. gregoriańska).

9.45    + Władysław Dzierżyński i bratowa Grażyna (w 21 rocz. śm.).

11.15  - W intencji Parafian.

16.15  + Bracia Edward i Marian.

 PONIEDZIAŁEK  22.02.2021. 

 8.15     Tadeusz Mrozek (24 Msza św. gregoriańska).

17.45   + Rodzice Augustyna i Józef Sorn, siostra Klara i brat Józef.

WTOREK  23.02.2021. 

 8.15     

17.45     Tadeusz Mrozek (25 Msza św. gregoriańska).

ŚRODA 24.02.2021.   

8.15       Tadeusz Mrozek (26 Msza św. gregoriańska).

17.45      + Edmund Bach (w rocznicę śm.).

CZWARTEK  25.02.2021. 

8.15       Tadeusz Mrozek (27 Msza św. gregoriańska).

17.45  Rez. p. Beata Janta.

 PIĄTEK  26.02.2021.

 8.15     - Msza uwielbienowa ku czci Jezusa Chrystusa Króla oraz zadośćuczynienie za grzechy ludzkości przeciwko Jego Najświętszemu Sercu.

 17.45     Tadeusz Mrozek (28 Msza św. gregoriańska).

SOBOTA  27.02.2021.

  8.15    Msza zbiorowa za zmarłych.

 17.45   + Kuzyn Paweł Narloch (z racji urodzin).

             Tadeusz Mrozek (29 Msza św. gregoriańska).

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 28.02.2021.

 7.00   + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (w 1 rocz. śm.).

 8.15   + Ks. ptroboszcz Stanisław Ziółkowski (w 1 rocz. śm.)

            - Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę Matki Bożej dla całekj rodziny z okazji 40 rocznicy zaarcia sakramentu małżeństwa przez Rimana i Ewę Kostrach.

9.45    + Ojciec i dziadek Adam Zaprzalski (w 11 rocz. śm.) i Janina Zaprzalska oraz Czesław Bonalski.

           Tadeusz Mrozek (30 Msza św. gregoriańska).

11.15  - W intencji Parafian.

16.15  + Ojciec i dziadek Władysław Ficht (w rocz. śm.) oraz mama i babcia Jadwiga.

 PONIEDZIAŁEK  01.03.2021. 

 8.15    - O szczęśliwe rozwiązanie dla Dominiki.

            + Andrzej Wohlgemuth (1 Msza św. gregoriańska).

17.45   

WTOREK  02.03.2021. 

 8.15     

17.45  + Andrzej Wohlgemuth (2 Msza św. gregoriańska).

ŚRODA 03.03.2021.   

8.15    + Andrzej Wohlgemuth (3 Msza św. gregoriańska).

17.45   + Mąż, ojciec i dziadek Jerzy Kerschke i rodzice Maria i Jan Kloka.

CZWARTEK 04.03.2021. 

8.15    + Andrzej Wohlgemuth (4 Msza św. gregoriańska).          

17.45    + Kazimierz Kujawa (w dniu imienin).

             + Tata Stefan (w dniu urodzin) oraz dziadkowie Stanisław i Stanisława WItek i zmarli z rodziny.

 PIĄTEK  05.03.2021.

 8.15     

 17.45     Rez. Kunegunda Muza.

              + Andrzej Wohlgemuth (5 Msza św. gregoriańska).

SOBOTA  06.03.2021.

  8.15    + Andrzej Wohlgemuth (6 Msza św. gregoriańska).

 17.45   + Rodzice i dziadkowie Jadwiga i Antoni Busz (w rocznicę śm.).

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 07.03.2021.

7.00   - O rychłą beatyfikację bpa. Konstantyna Dominika.

8.15   + Babcia Ludwika (z okazji urodzin) oraz dziadek i wujek Augustyn.

9.45   + Andrzej Wohlgemuth (7 Msza św. gregoriańska).    

11.15  - W intencji Parafian.

16.15    Rez. Wspólnota adoracji.

            + Matka Regina oraz zmarli z rodziny Krużyckich i Frankowskich.

 PONIEDZIAŁEK  08.03.2021. 

 8.15     

17.45   + Andrzej Wohlgemuth (8 Msza św. gregoriańska).  

WTOREK  09.03.2021. 

 8.15     

17.45   + Andrzej Wohlgemuth (9 Msza św. gregoriańska).    

ŚRODA 10.03.2021.   

8.15    + Andrzej Wohlgemuth (10 Msza św. gregoriańska).      

17.45    Rez. Elżbieta Nikelska.  

CZWARTEK 11.03.2021. 

8.15            

17.45    + Andrzej Wohlgemuth (11 Msza św. gregoriańska).  

 PIĄTEK  12.03.2021.

 8.15     + Andrzej Wohlgemuth (12 Msza św. gregoriańska).   

 17.45     

SOBOTA  13.03.2021.

  8.15     

 17.45   + Andrzej Wohlgemuth (13 Msza św. gregoriańska).  

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 14.03.2021.

7.00    Rez. p. Urszula Denc.

8.15    Rez. p. Joanna Kreft.

            + Andrzej Wohlgemuth (14 Msza św. gregoriańska).

9.45     + Joanna Dominiak (w 1 rocz. śm.).

11.15   - W intencji Parafian.

16.15   + Janina Waloszczyk (w 9 rocz. śm.).

 PONIEDZIAŁEK  15.03.2021. 

8.15     

17.45    + Andrzej Wohlgemuth (15 Msza św. gregoriańska). 

WTOREK  16.03.2021. 

8.15     + Andrzej Wohlgemuth (16 Msza św. gregoriańska).  

17.45    + Helena i August (w rocznicę śm.).

ŚRODA 17.03.2021.   

8.15       

17.45      Rez. p. Hanna Sadowska.

              + Andrzej Wohlgemuth (17 Msza św. gregoriańska).

CZWARTEK 18.03.2021. 

8.15    + Andrzej Wohlgemuth (18 Msza św. gregoriańska).          

17.45   Rez. p. Beata Janta.

            + Anna Ochędowska (w 4 rocz. śm.).

 PIĄTEK  19.03.2021.

 8.15    Rez. p. Teresa Kowal.

10.15   ODPUST MECHELINKI

 17.45    Rez. p. Marzena Muża.

             + Andrzej Wohlgemuth (19 Msza św. gregoriańska).

             + Józef Duda oraz Józef Lieske (w dniu im.).

SOBOTA  20.03.2021.

  8.15     + Siostra Pelagia oraz zmarli z rodziny Paszkowskich i Muńskich.

              + Andrzej Wohlgemuth (20 Msza św. gregoriańska).

 17.45    + Zmarli dziadkowie z rodzin Pipka i Dominik.

NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 21.03.2021.

 7.00    + Mąż, ojciec i dziadek Jan Klein (w 18 rocz. śm.).

 8.15    Rez. p. Alicja Kaleta.

9.45     + Andrzej Wohlgemuth (21 Msza św. gregoriańska).   

11.15   - W intencji Parafian.

16.15   

PONIEDZIAŁEK  22.03.2021. 

 8.15     

17.45   Rez. p. Elżbieta Zagajewska.

            + Andrzej Wohlgemuth (22 Msza św. gregoriańska).

WTOREK  23.03.2021. 

 8.15     Rez. p. Maria Machola.

             + Andrzej Wohlgemuth (23 Msza św. gregoriańska).

17.45     

ŚRODA 24.03.2021.   

8.15       

17.45      + Andrzej Wohlgemuth (24 Msza św. gregoriańska).  

CZWARTEK 25.03.2021. 

8.15     Rez. p. Irena Szymańska.

           + Andrzej Wohlgemuth (25 Msza św. gregoriańska).

17.45    

 PIĄTEK  26.03.2021.

 8.15    

 17.45    Rez. p. Małgorzata Kukiełka.

              + Andrzej Wohlgemuth (26 Msza św. gregoriańska).

SOBOTA  27.03.2021.

  8.15    + Andrzej Wohlgemuth (27 Msza św. gregoriańska).   

 17.45    

NIEDZIELA MĘKI PAŃSKIEJ (NIEDZIELA PALMOWA) 28.03.2021.

 7.00    

 8.15    

9.45     + Franciszek Zorn (z racji imienin).

11.15   - W intencji Parafian.

16.15   + Andrzej Wohlgemuth (28 Msza św. gregoriańska). 

WIELKI PONIEDZIAŁEK  29.03.2021. 

 8.15     

17.45    + Andrzej Wohlgemuth (29 Msza św. gregoriańska). 

WIELKI WTOREK  30.03.2021. 

 8.15     

17.45    + Andrzej Wohlgemuth (30 Msza św. gregoriańska).   

WIELKA ŚRODA 31.03.2021.   

8.15      Msza św. zbiorowa za zmarłcyh.

17.45      

WIELKI CZWARTEK 01.04.2021. 

17.45    + Tomasz Maszota (w 1 rocz. śm.) oraz rodzice z obojga stron.

 WIELKI PIĄTEK  02.04.2021.

 17.45    LITURGIA WIELKIEGO PIATKU

WIELKA SOBOTA  03.04.2021.

 20.00    Rez. p. Hildegarda Kosińska.

             + Bogusław Fiałek  (1 Msza św. gregoriańska).

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO  04.04.2021.

6.00    Rez. p. Urszula Denc.

            + Bogusław Fiałek  (2 Msza św. gregoriańska).

 8.15    Rez. p. Joanna Fifielska.

9.45     + Matka i babcia Rozalia Lieske (w rocz. śm.).

11.15   - W intencji Parafian.

16.15    Rez. Wspólnota adoracji

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY  05.04.2021.

7.00    + Bogusław Fiałek  (3 Msza św. gregoriańska).

 8.15    + Mama Irena (w dniu urodzin).

9.45     Rez. p. Sadowska.

11.15   Rez. p. Elżbieta Zagajewska.

16.15   - Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w rodzinie Lipka.

WTOREK  06.04.2021. 

 8.15     

17.45     + Bogusław Fiałek  (4 Msza św. gregoriańska).

ŚRODA 07.04.2021.   

8.15       + Bogusław Fiałek  (5 Msza św. gregoriańska).

17.45      Rez. p. Elżbieta Nikelska

               Rez. p. Maria Nikelska.

CZWARTEK 08.04.2021. 

8.15     

17.45    Rez. p. Krystyna Hajduk.

             + Bogusław Fiałek  (6 Msza św. gregoriańska).

 PIĄTEK  09.04.2021.

 8.15    + Za dusze w czyśćcu cierpiące.

            + Bogusław Fiałek  (7 Msza św. gregoriańska).

 17.45  + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (w dniu urodzin).

              Rez. p. Gabriela Pienczke.

SOBOTA  10.04.2021.

  8.15     + Za dusze w czyśćcu cierpiące.

              + Bogusław Fiałek  (8 Msza św. gregoriańska).

 17.45  + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski (w dniu urodzin) oraz ojciec zakonny Władysław Piepke (w rocznicę śmierci).

                 Rez. p. Joanna Fifielska.

II NIEDZIELA WIELKANOCNA (MIŁOSIERDZIA BOŻEGO) 11.04.2021.

7.00    Rez. p. Joanna Kreft.

8.15    + Za dusze w czyśćcu cierpiące.

           + Bogusław Fiałek  (9 Msza św. gregoriańska).

9.45     Rez. p. Elżbieta Zagajewska.

11.15   - W intencji Parafian.

16.15   Rez. p. Barbara Pospychała.

PONIEDZIAŁEK  12.04.2021. 

 8.15    + Za dusze w czyśćcu cierpiące.

             Rez. p. Gertruda Bullmann.

17.45   + Bogusław Fiałek  (10 Msza św. gregoriańska).

WTOREK  13.04.2021. 

 8.15     Rez. p. Gabriela Pienczke.

             Rez. M.Młynarczyk

              + Bogusław Fiałek  (11 Msza św. gregoriańska).

17.45     + Za dusze w czyśćcu cierpiące.

              Rez. p. Wiesława Pienczke.

ŚRODA 14.04.2021.   

8.15       + Za dusze w czyśćcu cierpiące.

17.45      Rez. p. Irena Lubner.

               + Bogusław Fiałek  (12 Msza św. gregoriańska).

CZWARTEK 15.04.2021. 

8.15      + Bogusław Fiałek  (13 Msza św. gregoriańska).

17.45    + Za dusze w czyśćcu cierpiące.

 PIĄTEK  16.04.2021.

 8.15      + Bogusław Fiałek  (14 Msza św. gregoriańska).

              Rez. p. Teresa Kowal.

 17.45    + Za dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA  17.04.2021.

  8.15     + Za dusze w czyśćcu cierpiące.

             - Dziękczynna, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Sławomira z okazji 50 urodzin.

              Rez. p. Jerzy Prychoda.

 17.45    Rez. p. Franciszek Denc.

              + Bogusław Fiałek  (15 Msza św. gregoriańska).

III NIEDZIELA WIELKANOCNA 18.04.2021.

 7.00    Rez. p. Marian Przekora.

 8.15    + Andrzej Stołyhwo (w rocznicę śmierci).

            Rez. p. Krystyna Daleka.

9.45     - Dziękczynno - błagalna z okazji 51 rocznicy zawarcia dsakramentu małżeństwa Marty i Andrzeja Maszota, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata.

             + Bogusław Fiałek  (16 Msza św. gregoriańska).

11.15   - W intencji Parafian.

16.15   + Za dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK  19.04.2021. 

 8.15    

17.45   + Bogusław Fiałek  (17 Msza św. gregoriańska).

WTOREK  20.04.2021. 

 8.15     + Bogusław Fiałek  (18 Msza św. gregoriańska).

17.45     + Dziadek Ludwik Faltyn w 35 rocz. śm

ŚRODA 21.04.2021.   

8.15       + Bogusław Fiałek  (19 Msza św. gregoriańska).

17.45      

CZWARTEK 22.04.2021. 

8.15     

17.45    + Bogusław Fiałek  (20 Msza św. gregoriańska).

 PIĄTEK  23.04.2021.

 8.15     + Bogusław Fiałek  (21 Msza św. gregoriańska).

 17.45    Rez. M.Młynarczyk

SOBOTA  24.04.2021.

  8.15     + Matka Waleska Denc (w rocz. śm.) i ojciec Władysław Denc oraz siostra Danka Puzdrowska. 

              + Zmarli z rodziny Płotka, Grześkowiak i Janc.

              + Bogusław Fiałek  (22 Msza św. gregoriańska).

 17.45    + Mąż i ojciec Antoni Paczul, rodzice i rodzeństwoRadtke, rodzice Frieberg, siostra Jadwiga i brat Zbigniew.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 25.04.2021.

 7.00    - Dziękczynna w pewnej intencji wiadomej Panu Bogu.

 8.15    Rez. p. Pruszkowska.

            Rez. p. Urszula Denc.

9.45     Rez. p. Urszula Pienczke.

           + Bogusław Fiałek  (23 Msza św. gregoriańska).

11.15   - W intencji Parafian.

16.15   Rez. p. Regina Bladowska.

PONIEDZIAŁEK  26.04.2021. 

 8.15    Rez. p. Irena Szymańska.

17.45   + Bogusław Fiałek  (24 Msza św. gregoriańska).

WTOREK  27.04.2021. 

 8.15     + Bogusław Fiałek  (25 Msza św. gregoriańska).

17.45     Rez. p. Gertruda Bullmann.

ŚRODA 28.04.2021.   

8.15       Rez. p. Teresa Kowal.

             + Bogusław Fiałek  (26 Msza św. gregoriańska).

17.45      

CZWARTEK 29.04.2021. 

8.15     - Msza św. zbiorowa za zmarłych.

17.45    Rez. p. Joanna Fifielska.

             + Bogusław Fiałek  (27 Msza św. gregoriańska).

 PIĄTEK  30.04.2021.

 8.15    + Władysław Kędzierski (w rocz. śm.). 

            + Bogusław Fiałek  (28 Msza św. gregoriańska).

 17.45    Rez, p. Bożena Pienczke.

             - Do Matki Bożej, z podziekowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o kdalsze zdrowie.

          - Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Urszuli i Stanisława oraz ich rodziny z okazji 30 rocz. zawarcia przez nich sakramentu małżeństwa.          

SOBOTA  01.05.2021.

  8.15      + Bogusław Fiałek  (30 Msza św. gregoriańska).

 17.45   - O dary Ducha Świętego dla Krzysztofa i o pomyślne zdanie egzaminów maturalnych oraz o wybór drogi życiowej zgodny z wolą Bożą.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA 02.05.2021.

7.00     + Bogusław Fiałek  (1 Msza św. gregoriańska).

8.15    - O światło Ducha Świętego i potrzebne łaski dla Kariny na czas zdawania egzaminów maturalnych i o Boże blogosławienstwo na dalszą drogę życiową.

9.45     - Dziękczynna przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże w rodzinie.

11.15   - W intencji Parafian.

16.15   Rez. Wspólnota adoracji.

PONIEDZIAŁEK NMP KRÓLOWEJ POLSKI  03.05.2021. 

7.00    

8.15    

9.45     

11.15   - W intencji Ojczyzny.

16.15   Rez. Wspólnota adoracji.

WTOREK  04.05.2021. 

 8.15     

17.45     

ŚRODA 05.05.2021.   

8.15       

17.45      

CZWARTEK 06.05.2021. 

8.15     

17.45    Rez. p. Jerzy Prychoda.

 PIĄTEK  07.05.2021.

 8.15    

 17.45    

SOBOTA  08.05.2021.

  8.15     

 17.45    

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA  09.05.2021.

7.00    + Ojciec Jan i zmarli z rodziny Kowalewskich.

8.15    Rez. p. Pruszkowska.

           - O szczęśliwe rozwiązanie dla Alicji i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

9.45    + Rodzice Anna i Leon, bracia Tadeusz (w 5 rocz. śm.) i Kazimierz (w 4 rocz. śm.) oraz dziadkowie z obojga stron.

11.15   - W intencji Parafian.

16.15 

PONIEDZIAŁEK  10.05.2021. 

 8.15    

17.45   

WTOREK  11.05.2021

 8.15      Dziękczynno - błagalna z okazji urodzin Dominiki, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę świętych Patronów i potrzebne łaski.

17.45     

ŚRODA 12.05.2021.   

8.15       Rez. p. Gabriela Szemrowicz.

17.45      Rez. p. Kunegunda Muża.

CZWARTEK 13.05.2021. 

8.15     Rez. Jerzy Prychoda.

17.45    Rez. p. Teresa Kowal.

             + Ojciec Jan (w 50 rocznicę śm.).

 PIĄTEK  14.05.2021.

 8.15    Rez. p. Maria Machola.

 17.45    + Ojciec Władysław Denc (w rocz. śm.) i matka Waleska Denc oraz siostra Danka Puzdrowska.

SOBOTA  15.05.2021.

  8.15     

 17.45    Rez. p. Gertruda Kerszke.

              Rez. p. Teresa Kowal.

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA 16.05.2021.

7.00    

8.15    Rez. p. Katarzyna Mielke.

9.45      + Rodzice Antoni i Leokadia Selka oraz bracia Grzegorz i Antoni.

11.15   - W intencji Parafian.

16.15   

PONIEDZIAŁEK  17.05.2021. 

 8.15    

17.45   + Ojciec Jan Kaleta (w rocznicę śmierci), matka Waleria i zmarli z rodziny Kaleta.

WTOREK  18.05.2021. 

 8.15     Rez. p. Tadeusz Kaleta.

17.45     

ŚRODA 19.05.2021.   

8.15       

17.45      

CZWARTEK 20.05.2021. 

8.15     

17.45    + Matka i babcia Ela Lipińska.

 PIĄTEK  21.05.2021.

 8.15    

 17.45    

SOBOTA  22.05.2021.

  8.15     + Janina Waloszczyk (z okazji Dnia Matki).

 17.45    + Babcia i prababcia Rozalia Ejzak (w 12 rocz. śm.).

                Rez. p. Anita Denc

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 23.05.2021.

7.00    Rez. p. Joanna Kreft.

8.15    Rez. p. Alicja Kaleta.

9.45     + Mama Wanda Mańczak oraz mama Anna Muża (z okazji Dnia Matki).

11.15   - W intencji Parafian.

16.15   Rez. p. Elżbieta Nikelska.

PONIEDZIAŁEK  24.05.2021. 

 8.15    

17.45   

WTOREK  25.05.2021. 

 8.15     Rez. p. Gertruda Bullmann.

17.45     

ŚRODA 26.05.2021.   

8.15       + Mama Pelagia i mama Helena (z okazji Dnia Matki).

17.45      Rez. p. Gertruda Bullmann.

               Rez. p. Urszula Pienczke.

CZWARTEK 27.05.2021. 

8.15     

17.45    + Wiesława Gabor (w 20 rocznicę śm.) i Gotfryd Gabor oraz zmarli z rodziny Gabor i Waszak.

 PIĄTEK  28.05.2021.

 8.15    

 17.45    + Rodzice Krystyna i Wacław Nawroccy oraz teść i ojciec Jerzy Kerschke.

SOBOTA  29.05.2021.

  8.15     

 17.45   + Ryszard Zieliński i dziadkowie z obojga stron.

            + Rodzice Marianna i Wincenty, siostra Elżbieta, brat Marian i szwagier Andrzej oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ 30.05.2021.

7.00    

8.15    Rez. p. Irena Szymańska.

9.45     

11.15   - W intencji Parafian.

16.15   - Dziękczynno - błagalna w 30 rocz. zawarcia sakramentu małeństwa Małgorzaty i Andrzeja Bartoś, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

PONIEDZIAŁEK 31.05.2021. 

 8.15    Msza św. zbiorowa za zmarłych.

17.45   

WTOREK  01.06.2021. 

 8.15     

17.45     

ŚRODA 02.06.2021.   

8.15       

17.45      Rez. p. Katarzyna Mielke.

               Rez. p. Maria Machola.

NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI PAŃSKIEJ  CZWARTEK 03.06.2021. 

7.00    

8.15    

9.45     

11.15   - W intencji Parafian.

17.45  

20.30

 PIĄTEK  04.06.2021.

 8.15      Rez. p. Urszula Denc.

 17.45    + Ojciec i dziadek Stefan Lipiński.

SOBOTA  05.06.2021.

  8.15     

 17.45    Rez. Grażyna Busz

              - Przez przyczynę Matki Bożej Nieustającej Pomocy o łaskę zdrowia i Boże bogosłąwieństwo. 

X NIEDZIELA ZWYKŁA 06.06.2021.

7.00    + Mama Henryka (k) Mróz (w 4 rocz. śm.), ojciec Henryk (w 33 rocz. śm.), zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące. 

8.15     + Tata Stefan (w 6 rocz. śm.).

9.45     + Matka Waleria Kaleta (z okazji urodzin), ojciec Jan i mąż Kazimierz Szarmach.

11.15   - W intencji Parafian.

17.45     Rez. Wspólnota adoracji.

20.30      

PONIEDZIAŁEK 07.06.2021. 

 8.15    

17.45   

WTOREK  08.06.2021. 

 8.15     

17.45     + O Miłosierdzie Boże dla zmarłych rodziców Stefana i Agnieszki Śliwińskich i zmarłych dziadków z obojga stron.

ŚRODA 09.06.2021.   

8.15       Rez. p. Maria Machola.

17.45      Rez. p. Gabriela Szemrowicz.

CZWARTEK 10.06.2021. 

8.15    

17.45  + Mąż, ojciec i dziadek Jerzy Kerschke i rodzice Maria i Jan Kloka oraz Krystyna i Jan Nawroccy.

 PIĄTEK  11.06.2021.

 8.15      

 17.45    Rez. p. Bożena Pienczke.

SOBOTA  12.06.2021.

  8.15     Rez. p. Maria Nikelska.

 17.45    - Dziękczynna w 92 urodziny mamy, babci i prababci Marii.

              - O łaskę głębokiej wiary, światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej w dokonywaniu wyborów życiowych dla syna Wiktora z okazji urodzin.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA 13.06.2021.

7.00    

8.15     + Mąż, ojciec i dziadek Eugeniusz Fabiszewski (w 7 rocz. śm.).

9.45     Rez. p. Hanna Sadowska.

11.15   - W intencji Parafian.

17.45     + Rodzice Julianna i Jan Klein oraz rodzeństwo.

20.30      

PONIEDZIAŁEK 14.06.2021. 

 8.15    

17.45   + Krystyna i Jan Skowrońscy.

WTOREK  15.06.2021. 

 8.15     Rez. p. Gertruda Bullmann.

             Rez. p. Irena Szymańska.

17.45     - Dziękczynna za 25 lat pożycia małżeńskiego Ewy i Andrzeja.

              Rez. p. Krystyna Hajduk.

ŚRODA 16.06.2021.   

8.15       

17.45      

CZWARTEK 17.06.2021. 

8.15    

17.45  

 PIĄTEK  18.06.2021.

 8.15      

 17.45    Rez. p. Franciszek Denc.

SOBOTA  19.06.2021.

  8.15     

 17.45    - Z okazji 70 urodzin, z podziękowaniem Bogu za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej.

                 + Ojciec Brunon, brat Kazimierz, bratowa Mariola oraz teściowie Anna i Leon (z prośbą o spokój dusz).

XII NIEDZIELA ZWYKŁA 20.06.2021.

7.00    

8.15     + Ludwika oraz ojciec i brat Augustyn.

9.45     + Ojciec Wacław Mańczak oraz ojciec Antoni Muża (z okazji Dnia Ojca), a także Wanda Mańczak (z okazji imienin).

11.15   - W intencji Parafian.

17.45     Rez. p. Barbara Markowc.

20.30      

PONIEDZIAŁEK 21.06.2021. 

 8.15    

17.45   

WTOREK  22.06.2021. 

 8.15     

17.45     

ŚRODA 23.06.2021.   

8.15        + Ojciec Jan Lipkowski (z racji imienin).

17.45      + Tata Tadeusz (z okazji Dnia Ojca).

CZWARTEK 24.06.2021. 

8.15    

17.45   ODPUST PIERWOSZYNA

 PIĄTEK  25.06.2021.

 8.15      

 17.45    Rez. p. Irena Lubner.

SOBOTA  26.06.2021.

  8.15     + Mąż Antoni, rodzice i rodzenstwo Radtke.

 17.45    + Janina Waloszczyk oraz Danuta Pydyszewska (z okazji imienin).

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 27.06.2021.

7.00    + Ojciec Adam (w rocznicę śm.), mama Pelagia, brat Zygmunt i mąż Józef.

8.15     Rez. p. Katarzyna Mielke.

9.45     Rez. p. Elżbieta Zagajewska.

11.15   - W intencji Parafian.

17.45     Rez. p. Barbara Pospychała.

20.30      

PONIEDZIAŁEK 28.06.2021. 

 8.15    

17.45   

WTOREK  29.06.2021. 

 8.15     

17.45     + Paweł Albecki (z racji imienin).

              + Paweł Narloch i rodzice Teresa i Paweł (z racji imienin).

ŚRODA 30.06.2021.   

8.15       Msza św. zbiorowa za zmarłych.

17.45     - Dziękczynna w 14 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Pauliny i Łukasza Pienczke, z prośbą o opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy, łaskę zdrowia, głęboką wiarę i Boże błogosławieństwo dla małżonków i całej ich rodziny.  

CZWARTEK 01.07.2021. 

8.15    + Bracia Aleksander i Włodzimierz oraz zmarli z rodziny Jesyp.

17.45   

 PIĄTEK  02.07.2021.

 8.15      

 17.45    - Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławienstwo dla całej rodziny z okazji 38 rocz. ślubu Katarzyny i Bogusława Lipka.

SOBOTA  03.07.2021.

  8.15     + Agnieszka i Stefan Śliwińscy oraz zmarli z rodziny Dobke.

 17.45    + Łucja Krauze (z racji 100 urodzin).

               - Dziękczynna z okazji 17 rocz. zawarcia sakrmantu małżeństwa Sylwii i Tomasza Selka, z prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla całej ich rodziny. 

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 04.07.2021.

7.00    + Ojciec zakonny Władysław Pipka (z okazji urodzin).

8.15     

9.45     

11.15   - W intencji Parafian.

17.45     Rez. Wspólnota adoracji.

20.30      

PONIEDZIAŁEK 05.07.2021. 

 8.15    

17.45   

WTOREK  06.07.2021. 

 8.15     

17.45     

ŚRODA 07.07.2021.   

8.15       

17.45     

CZWARTEK 08.07.2021. 

8.15    

17.45   

 PIĄTEK  09.07.2021.

 8.15      

 17.45    

SOBOTA  10.07.2021.

  8.15     Rez. p. Krystyna Hajduk.

              + Babcia Cecylia Faltyn w 30 rocz. śm.

 17.45    - Dziękczynna, z prośbą o opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Sabiny i Sławomira  Doering w 17 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa oraz dla ich rodziny.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA 11.07.2021.

7.00    

8.15     

9.45     Rez. p. Irena Lubner.

11.15   - W intencji Parafian.

17.45    Rez. p. Mirosława Piotrowska.

20.30      

PONIEDZIAŁEK 12.07.2021. 

 8.15    

17.45   

WTOREK  13.07.2021. 

 8.15     

17.45     

ŚRODA 14.07.2021.   

8.15       

17.45     

CZWARTEK 15.07.2021. 

8.15    

17.45   

 PIĄTEK  16.07.2021.

 8.15      

 17.45    

SOBOTA  17.07.2021.

  8.15     

 17.45  Rez. p. Barbara Markowc.  

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 18.07.2021.

7.00    Rez. p. Hanna Sadowska.

8.15     Rez. p. Marian Przekora.

9.45     - Dziękczynna, z prośbą o dalszą opiekę Matki Przenajświętszej dla wnuczki Amelki i łaskę dobrego rodzicielstwa dla Eweliny i Pawła.

11.15   - W intencji Parafian.

17.45    + Leon Karsznia i rodzice z obojga stron.

20.30      

PONIEDZIAŁEK 19.07.2021. 

 8.15    + Idzi Butkiewicz (w 1 rocznicę śm.).

17.45   

WTOREK  20.07.2021. 

 8.15     + Brat Jan (w rocznicę śm.) i brat Marian oraz Stanisław (z okazji imienin).

17.45     

ŚRODA 21.07.2021.   

8.15       + Andrzej Stołyhwo (z okazji imienin).

17.45     

CZWARTEK 22.07.2021. 

8.15    

17.45   

 PIĄTEK  23.07.2021.

 8.15      

 17.45    

SOBOTA  24.07.2021.

  8.15     

 17.45 + Ks. proboszcz Stanisław Ziółkowski oraz ojcowie zakonni Władysław i Jozafat Pipka. 

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 25.07.2021.

7.00    Rez. p. Gabriela Pienczke.

8.15     Rez. p. Krystyna Daleka.

9.45     + Anna Muża (z okazji imienin i rocznicy śm.) oraz zmarli z rodziny Muża i Mańczak.

11.15   - W intencji Parafian.

17.45     + Mąż Andrzej ( w 9 rocz. śm.), brazt Franciszek oraz rodzice z oboga stron Czapp i Rogalskich.

20.30      

PONIEDZIAŁEK 26.07.2021. 

 8.15    

17.45   Rez. p. Irena Lubner.

            + Matka, babcia i teściowa Anna Muża (w rocz. śm.).

WTOREK  27.07.2021. 

 8.15     

17.45     

ŚRODA 28.07.2021.   

8.15       

17.45     Rez. p. Irena Szymańska,

CZWARTEK 29.07.2021. 

8.15    

17.45   

 PIĄTEK  30.07.2021.

 8.15      

 17.45    - Dziękczynno - błagalna o dary Ducha Św., światło miłości i prawdy, aby Pan Bóg dał odwagę i mądrość w czynach, myślach i słowach Agnieszce i Szymonowi z okazji 10 rocz. zawarcia sakramentu małżęństwa. 

SOBOTA  31.07.2021.

  8.15     Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 17.45   Rez. Irena Szymańska. 

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 01.08.2021.

7.00    

8.15     

9.45     

11.15   - W intencji Parafian.

17.45     Rez. Wspólnota adoracji.

20.30      

PONIEDZIAŁEK 02.08.2021. 

 8.15    

17.45   

WTOREK  03.08.2021. 

 8.15     

17.45     

ŚRODA 04.08.2021.   

8.15       Rez. p. Krystyna Hajduk.

17.45     

CZWARTEK 05.08.2021. 

8.15    

17.45   

 PIĄTEK  06.08.2021.

 8.15      

 17.45    + Zofia Kędzierska (z okazji urodzin i śmierci).

SOBOTA  07.08.2021.

  8.15     

 17.45   + Helena Dobrowolska i zmarli z rodziny Dobrowolskich i Kończewskich. 

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 08.08.2021.

7.00    

8.15     + Rodzice Waleska i Robert Freiberg oraz siostra Halina Cichowicz.

9.45      Rez. p. Irena Lubner.

11.15   - W intencji Parafian.

17.45     Rez. p. Elżbieta Zagajewska.

20.30      + Matka Waleria Kaleta (w rocz. śm.), ojciec Jan oraz dziadkowie Marta i Teodor Jeka.

PONIEDZIAŁEK 09.08.2021. 

 8.15    + Brat Zygmunt (w rocznicę śm.), rodzice Adam i Rozalia oraz mąż Józef.

17.45   + Dominik Lipka (w 5 rocz. śm.) oraz zmarli z rodziny Lipków i Rzepińskich.

            + Matka i babcia Waleria Kaleta oraz matka chrzestna Marianna Szumnarska (w rocz. śm.).

WTOREK  10.08.2021. 

 8.15     

17.45     Rez. p. Beata Janta.

ŚRODA 11.08.2021.   

8.15       

17.45     

CZWARTEK 12.08.2021. 

8.15    

17.45   

 PIĄTEK  13.08.2021.

 8.15      

 17.45    + Jan Nowakowski (w 2 rocz. śm.) i zmarli z rodziny Nowakowskich.

SOBOTA  14.08.2021.

  8.15     

 17.45   - Dziekczynna z okazji 28 rocznicy ślubu Jolanty i Włodzimierza, z prośbą o opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

               Rez. p. Maria Nikelska. 

NIEDZIELA WNIEBOWZIĘCIE NMP  15.08.2021.

7.00    Rez. p. Maria Machola.

8.15     Rez. p. Irena Szymańska.

9.45      Rez. Wspólnota adoracji.

11.15   - W intencji Parafian.

17.45     Rez. p. Regina Bladowska.

              + O łaskę nieba dla śp. Adolfa Marszal (w 30 rocz. śm.) oraz zmarłych z rodziny Marszal i Dobrzyckich.

20.30      

PONIEDZIAŁEK 16.08.2021. 

 8.15    

17.45   

WTOREK  17.08.2021. 

 8.15     

17.45     + Mama i babcia Łucja Nadolska (z racji urodzin) oraz dziadkowei i obojga stron.

ŚRODA 18.08.2021.   

8.15       

17.45     

CZWARTEK 19.08.2021. 

8.15    

17.45   

 PIĄTEK  20.08.2021.

 8.15      

 17.45    

SOBOTA  21.08.2021.

  8.15     

 17.45    

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA  22.08.2021.

7.00    Rez. p. Tadeusz Kaleta.

8.15     Rez. p. Alicja Kaleta.

9.45      + Wanda Mańczak (z okazji urodzin i 3 rocz. śm.).

11.15   - W intencji Parafian.

17.45     + Matka i babcia Ludwika Duda (w rocz. śm.).

20.30      

PONIEDZIAŁEK 23.08.2021. 

 8.15    

17.45   

WTOREK  24.08.2021. 

 8.15     

17.45     

ŚRODA 25.08.2021.   

8.15       

17.45    Rez. p. Hanna Sadowska.

CZWARTEK 26.08.2021. 

8.15    

17.45   Rez. p. Regina Bladowska.

 PIĄTEK  27.08.2021.

 8.15      

 17.45    

SOBOTA  28.08.2021.

  8.15     

 17.45    + Cecylia Pipka (w rocznicę śm.).

       - Dziękczynno - błagalna w 17 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa Alicji i Waldemara Kaleta, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla małżonków i ich rodziny. 

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA  29.08.2021.

7.00    

8.15     Rez. p. Marzena Muża.

9.45      Rez. p. Bożena Pienczke.

11.15   - W intencji Parafian.

17.45     + Piotr Kowalczyk (w dniu urodzin).

20.30      

PONIEDZIAŁEK 30.08.2021. 

 8.15    

17.45   

WTOREK  31.08.2021. 

 8.15     Msza św. zbiorowa za zmarłych.

17.45     

ŚRODA 01.09.2021.   

8.15      Msza na rozpoczęcie roku szkolnego. 

17.45    

CZWARTEK 02.09.2021. 

8.15    

17.45   

 PIĄTEK 03.09.2021.

 8.15      Rez. p. Gabriela Szemrowicz.

 17.45    + Mąż, ojciec i dziadek Jan Śliwiński (w 15 rocznicę śm.).

SOBOTA  04.09.2021.

  8.15     

 17.45    + Paweł Narloch (w 1 rocz. śm.).

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA  05.09.2021.

7.00    

8.15     + Kazimierz Dzierżyński (w 29 rocznicę sm.) oraz ojciec Władysław.

9.45      

11.15   - W intencji Parafian.

17.45    Rez. p. Barbara Pospychała.

              Rez. Wspólnota adoracji.

20.30      

PONIEDZIAŁEK 06.09.2021. 

 8.15    Rez. p. Maria Machola.

17.45   Rez. p. Joanna Fifielska.

            Rez. p. Jerzy Prychoda.

WTOREK  07.09.2021. 

 8.15     

17.45     

ŚRODA 08.09.2021.   

8.15      

17.45    Rez. p. Hanna Sadowska.

             + Rodzice Władysław i Waleska Denc (z racji urodzin) oraz siostra Danka Puzdrowska.

CZWARTEK 09.09.2021. 

8.15    

17.45   

 PIĄTEK 10.09.2021.

 8.15      

 17.45    

SOBOTA  11.09.2021.

  8.15     + Ojciec Jan Lipkowski.

 17.45    - Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę Matki Bożej i Boze błogosławieństwo dla Magdaleny i Pawła w rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa oraz o potrzebne łaski dla całej ich rodziny.

             Rez. p. Joanna Kreft.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA  12.09.2021.

7.00    + Zmarli z rodziny Kruk, Szmytka, Gutowskich i Borawskich.

8.15     + Rodzice chrzestni Anna i Paweł Nagiel oraz Maria i Gerard Marek.

9.45     + Wacław Mańczak (z okazji urodzin) oraz zmarli z rodziny Mańczak i Muża.

11.15   - W intencji Parafian.

17.45    

20.30      

PONIEDZIAŁEK 13.09.2021. 

 8.15    

17.45   

WTOREK  14.09.2021. 

 8.15     

17.45     

ŚRODA 15.09.2021.   

8.15      Rez. p. Tadeusz Kaleta.

17.45    

CZWARTEK 16.09.2021. 

8.15    

17.45   

 PIĄTEK 17.09.2021.

 8.15      

 17.45    

SOBOTA  18.09.2021.

  8.15     

 17.45    + Siostra Barbara Klein (w 4 rocz. śm.).

               Rez. p. Marbara Markowc.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA  19.09.2021.

7.00    

8.15     + Rodzice i dziadkowie z obojga stron: Franciszek i Michalina Szumnarscy oraz Waleria i Jan Kaleta.

9.45      Rez. p. Gertruda Bullmann.

11.15   - W intencji Parafian.

17.45    + Zmarli dziadkowie z obojga stron, brat Jan Lieske oraz ojciec chrzestny Józef Karsznia.

20.30      

PONIEDZIAŁEK 20.09.2021. 

 8.15    

17.45   

WTOREK  21.09.2021. 

 8.15     

17.45     

ŚRODA 22.09.2021.   

8.15      

17.45    

CZWARTEK 23.09.2021. 

8.15    

17.45   Rez. p. Teresa Kowal.

            + Maria Małgorzata Kędzierska (w rocz. śm.).PIĄTEK 24.09.2021.

PIĄTEK  24.09.2021.

 8.15      

 17.45    Rez. p. Alicja Kaleta.

SOBOTA  25.09.2021.

  8.15     Rez. p. Gertruda Bullmann.

              Rez. p. Joanna Fifielska.

 17.45    + Ojciec zakonny Jozafat Pipka (w rocznicę urodzin).

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA  26.09.2021.

7.00     Rez. p. Jerzy Prychoda.

8.15     + Wanda i Józef Karsznia.

9.45      Rez. p. Elżbieta Zagajewska.

11.15   - W intencji Parafian.

17.45    Rez. p. Elżbieta Nikelska.

20.30      

PONIEDZIAŁEK 27.09.2021. 

 8.15    

17.45   Rez. p. Małgorzata Kukiełka.

WTOREK  28.09.2021. 

 8.15     

17.45     + Piotr Kowalczyk (w 2 rocznicę śm.).

        - Dziękczynno - błagalna z okazji 30 rocznicy małżeństwa, z prośbą o potrzebne łaski, umocnienie więzi małżeńskich i opiekę Marki Bożej dla całej ich rodziny.

ŚRODA 29.09.2021.   

8.15      

17.45    

CZWARTEK 30.09.2021. 

8.15    Msza św. zbiorowa za zmarłych.

17.45   

 PIĄTEK 01.10.2021.

 8.15      

 17.45    

SOBOTA  02.10.2021.

  8.15     + Matka Regina i zmarli z rodziny Frankowskich i Paszkowskich.

              - Dziękczynna z okazji 45 rocz. sakrametu małżęństwa Wiesławy i Edmunda Selka, z prośbą o opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla małżonków i całej ich rodziny.

 17.45    Rez. p. Halina Nikodem.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA  03.10.2021.

7.00    

8.15     + Dziadkowie Stefania i Jan Kędzierscy oraz Helena i Roch Radeccy.

9.45      

11.15   - W intencji Parafian.

16.15    Rez. p. Wspólnota adoracji.

PONIEDZIAŁEK 04.10.2021. 

 8.15    Rez. Irena Szymańska.

17.45   

WTOREK  05.10.2021. 

 8.15     

17.45     - Dziękczynno - błagalna z okazji 8 rocznicy ślubu Dominiki i Bartosza, z prośbą o potrzebne łaski, umocnienie więzi małżeńskich i opiekę Świętej Rodziny.

ŚRODA 06.10.2021.   

8.15      

17.45    

CZWARTEK 07.10.2021. 

8.15    

17.45   Rez. p. Pruszkowska.

 PIĄTEK 08.10.2021.

 8.15      

 17.45    + Mąż, ojciec i dziadek Jan Śliwiński (z racji urodzin).

SOBOTA  09.10.2021.

  8.15     

 17.45    Rez. p. Maria Nikelska.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA  10.10.2021.

7.00    Rez. p. Gertruda Szemrowicz.

8.15    + Mąż i ojciec Antoni oraz rodzice i rodzeństwo. 

9.45    + Ojciec, dziadek i teść Antoni Muża (w rocz. śm.).

11.15   - W intencji Parafian.

16.15    + Mąż, ojciec i dziadek Czesław Bonalski (w 4 rocz. śm.) oraz Janina Zaprzalska i Adam Zaprzalski.

 PONIEDZIAŁEK 11.10.2021. 

 8.15    

17.45   Rez. p. Gertruda Kerszke.

            + Leon Karsznia (w 9 rocz. śm.) i zmarli z rodziny Karsznia.

WTOREK  12.10.2021. 

 8.15     

17.45     + Do Miłosierdzia Bożego o łaskę nieba dla Marii, Elżbiety, Józefa i Stefana.

ŚRODA 13.10.2021.   

8.15      

17.45    

CZWARTEK 14.10.2021. 

8.15    

17.45   Rez. p. Gertruda Bullmann.

 PIĄTEK 15.10.2021.

 8.15      

 17.45    Rez. p. Gabriela Pienczke.

SOBOTA  16.10.2021.

  8.15     

 17.45    

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA  17.10.2021.

7.00    

8.15    + Władysław Dzierżyński i matka Kazimiera.

9.45      Rez. p. Bożena Pienczke.

11.15   - W intencji Parafian.

16.15    Rez. p. Hanna Sadowska.

 PONIEDZIAŁEK 18.10.2021. 

 8.15    

17.45   Rez. p. Tadeusz Kaleta.

            Rez. p. Urszula Pienczke.

             - Dziękczynno - błagalana w 24 rocz. zawarcia sakramentu małżęństwa Beaty i Arkadiusza, z podzięowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzbne łaski dla małżonków i całej ich rodziny.

WTOREK  19.10.2021.       

 8.15     

17.45    + Mama Pelagia (w rocznicę śm.) i brat Stanisław. 

ŚRODA 20.10.2021.   

8.15      

17.45    

CZWARTEK 21.10.2021. 

8.15    

17.45   

 PIĄTEK 22.10.2021.

 8.15     + Janina i Edward Kanoza oraz Helena i Stanisław Butkiewicz. 

 17.45    Rez. Małgorzata Kukiełka.

SOBOTA  23.10.2021.

  8.15      Dziękczynno - błagalna z okazji 7 urodzin Huberta, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę świętych Patronów i potrzebne łaski.

 17.45    + Leon Pipka (w rocz. śm.).

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA  24.10.2021.

7.00    

8.15    + Elżbieta i Jan Zorn i ich dzieci: Franciszek, Bronisława, Maria, Elżbieta i Jóżef.

9.45      

11.15   - W intencji Parafian.

16.15    Rez. p. Barbara Pospychała.

 PONIEDZIAŁEK 25.10.2021. 

 8.15    

17.45   - Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Matki Najświętszej i Boże błogosławieństwo dla całęj rodzinyz okazji 13 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa Sabiny i Adama Pienczke.

WTOREK  26.10.2021. 

 8.15     

17.45    

ŚRODA 27.10.2021.   

8.15      

17.45    Rez. p. Pruszkowska.

CZWARTEK 28.10.2021. 

8.15    

17.45   

 PIĄTEK 29.10.2021.

 8.15     Rez. p. Teresa Kowal.

 17.45    

SOBOTA  30.10.2021.

  8.15     Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 17.45   

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA  31.10.2021.

7.00    

8.15    

9.45     + Janina Wołoszczyk (z racji urodzin).

11.15   - W intencji Parafian.

16.15    

 UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH  PONIEDZIAŁEK 01.11.2021. 

7.00    + Zmarli z rodzin Gutowskich, Kruk, Borawskich i Szmytka.

8.15    + Jan Miąsko, rodzice Alfreda i Leon Dobies, brat Grzegorz, teściowie Marianna i Franciszek Miąsko.

9.45     + Zmarki z rodzin Kowalczyk, Dominiak, Draszka i Kosteckich.

11.15   - W intencji Parafian.

16.15

WTOREK  02.11.2021. 

 8.15     Rez. p. Regina Bladowska.

10.15.   Rez. p. Gertruda Bullmann.

16.15.   

17.45    - Za siostrę Agatę (w dniu urodzin), z prośbą o błogosławieństwo Boże w życiu zakonnym.

ŚRODA 03.11.2021.   

8.15      + Mama Maria, ojciec Henryk oraz zmarli z rodziny Baszanowskich i Ochmańskich.

17.45    Rez. p. Irena Szymańska.

CZWARTEK 04.11.2021. 

8.15    

17.45   

 PIĄTEK 05.11.2021.

 8.15     

 17.45    

SOBOTA  06.11.2021.

  8.15     Rez. p. Gabriela Pienczke.

 17.45   Rez. p. Gertruda Kerszke.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA  07.11.2021.

7.00    + Zmarli z rodziny Gutowskich, Dołęga, Filipkowskich i Kruk.

8.15    - O rychłą beatyfikację bpa. Konstantyna Dominika.

9.45     

11.15   - W intencji Parafian.

16.15    Rez. Wspólnota adoracji.

 PONIEDZIAŁEK 08.11.2021. 

 8.15    Rez. p. Urszula Denc.

17.45   

WTOREK  09.11.2021. 

 8.15     

17.45    + Rodzice Krystyna i Wacław Nawroccy, też i ojciec Jerzy Kerschke.

ŚRODA 10.11.2021.   

8.15     

17.45   + Kazimierz Kujawa (w 8 rocz. śm.).

             + Mąż Józef Czapp (w 4 rocz. śm.) otraz zmarli z rodziny Dawodowskich i Czapp.

CZWARTEK 11.11.2021. 

8.15    + Jadwiga i Feliks Bach.

           + Łucja Krause (w 1 rocz. śm.).

17.45   Rez. p. Hildegarda Kosińska.

             Rez. Wspólnota adoracji.

 PIĄTEK 12.11.2021.

 8.15     Rez. p. Teresa Kowal.

             Rez. p. Tadeusz Kaleta.

 17.45    

SOBOTA  13.11.2021.

  8.15     

 17.45   Rez. p. Anita Denc.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 14.11.2021.

7.00    + Siostra Irena, jej mąż Lucjan i jej teściowa Flora.

8.15      Rez. p. Teresa Kowal.

9.45     Rez. p. Gertruda Bullmann.

11.15   - W intencji Parafian.

16.15    

 PONIEDZIAŁEK 15.11.2021. 

 8.15    

17.45   

WTOREK  16.11.2021. 

 8.15     

17.45    

ŚRODA 17.11.2021.   

8.15     + Zmarli z rodziny Śliwińskich, Krużyckich, Jesyp, Paszkowskich, Frankowskich, Lipińskich, Muńskich i Maruszak.

17.45   

CZWARTEK 18.11.2021. 

8.15    Rez. p. Gertruda Bullmann.

17.45   Rez. p. Gabriela Pienszke.

           + Mama Eugenia Sokołowska (w 20 rocz. śm).

 PIĄTEK 19.11.2021.

 8.15     

 17.45    + Za zmarłych z rodzin Śliwińskich, Maruszak i Dobke.

SOBOTA  20.11.2021.

  8.15     

 17.45   Rez. p. Kunegunda Muża.

XXXIII NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KTÓLA WSZECHŚWIATA 21.11.2021.

7.00    

8.15      Rez. p. Katarzyna Mielke.

9.45     Rez. p. Elżbieta Zagajewska.

11.15   - W intencji Parafian.

16.15    Rez. Urszula Pienczke.

 PONIEDZIAŁEK 22.11.2021. 

 8.15    

17.45   

WTOREK  23.11.2021. 

 8.15     

17.45    

ŚRODA 24.11.2021.   

8.15     

17.45   Rez. p. Marzena Muża

             Rez. p. Krystyna Hajduk

CZWARTEK 25.11.2021. 

8.15    

17.45   + Rodzice chrzestni Maria i Ryszard.

 PIĄTEK 26.11.2021.

 8.15     

 17.45    

SOBOTA  27.11.2021.

  8.15     

 17.45   + Cecylia Pipka (z racji imienin).

I NIEDZIELA ADWENTU  28.11.2021.

7.00    

8.15      

9.45     

11.15   - W intencji Parafian.

16.15    

PONIEDZIAŁEK 29.11.2021. 

 8.15    

17.45   Rez. p. Joanna Fifielska.

WTOREK  30.11.2021. 

 8.15     Msza św. zbiorowa za zmarłych.

17.45    

ŚRODA 01.12.2021.   

8.15     

17.45   

CZWARTEK 02.12.2021. 

8.15    

17.45   Rez. p. Urszula Pienczke.

 PIĄTEK 03.12.2021.

 8.15     Rez. p. Irena Szymańska.

 17.45    

SOBOTA  04.12.2021.

  8.15     

 17.45   Rez. p. Anita Denc.

II NIEDZIELA ADWENTU  05.12.2021.

7.00    

8.15      

9.45     

11.15   - W intencji Parafian.

16.15    Rez. p. Barbara Pospychała.

             Rez. Wspólnota adoracji.

PONIEDZIAŁEK 06.12.2021. 

 8.15    

17.45   

WTOREK  07.12.2021. 

 8.15     

17.45    

ŚRODA 08.12.2021.   

8.15     Rez. p. Maria Machola.

17.45   Rez. p. Elżbita Nikelska.

CZWARTEK 09.12.2021. 

8.15    + Mama Rozalia (w rocz. śm.), ojciec Adam, brat Zygmunt i mąż Józef.

17.45  

 PIĄTEK 10.12.2021.

 8.15     

 17.45    

SOBOTA  11.12.2021.

  8.15     

 17.45   

III NIEDZIELA ADWENTU  12.12.2021.

7.00    + Mama Jadwiga i zmarli z rodziny Chodkowskich.

8.15      

9.45     

11.15   - W intencji Parafian.

16.15    

PONIEDZIAŁEK 13.12.2021. 

 8.15    

17.45   

WTOREK  14.12.2021. 

 8.15     

17.45    

ŚRODA 15.12.2021.   

8.15     

17.45   

CZWARTEK 16.12.2021. 

8.15    

17.45  Rez. p. Pruszkowska.

 PIĄTEK 17.12.2021.

 8.15     

 17.45    Rez. p. Kunegunda Muża.

SOBOTA  18.12.2021.

  8.15     

 17.45   

IV NIEDZIELA ADWENTU  19.12.2021.

7.00    

8.15      Rez. p. Grażyna Busz.

9.45     + Zygmunt Wiśniewski (z okazji urodzin) oraz zmarli z rodzin Mańczak, Wróbel i Muża.

11.15   - W intencji Parafian.

16.15    + Mama i babcia Janina Zaprzalska oraz Czesław Bonalski i Adam Zaprzalski.

PONIEDZIAŁEK 20.12.2021. 

 8.15    

17.45   

WTOREK  21.12.2021. 

 8.15     

17.45    

ŚRODA 22.12.2021.   

8.15     

17.45   + Konrad (z okazji urodzin) oraz dziadkowie Maria i Edward Konkel.

CZWARTEK 23.12.2021. 

8.15    

17.45  Rez. p. Maria Nikelska.

 PIĄTEK 24.12.2021.

 8.15     + Zmarli z rodziny Płotka, Grześkowiak i Janc.

 22.00    Rez. p. Gertruda Bullmann.

00.00

NARODZENIE PAŃSKIE  SOBOTA  25.12.2021.

7.00    

8.15      

9.45     

11.15   - W intencji Parafian.

16.15    

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA MARYI I JÓZEFA  26.12.2021.

7.00    

8.15     + Mąż Kazimierz Szarmach (w rocz. śm.) i rodzice z obojga stron.

9.45     + Stanisław Dominiak (w 24 rocz. śm.)

11.15   - W intencji Parafian.

             Rez. p. Urszula Pienczke

16.15    - Dziękczynna w 60 rocz. urodzin Andrzeja, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo.

PONIEDZIAŁEK 27.12.2021. 

 8.15    

17.45   

WTOREK  21.12.2021. 

 8.15     

17.45    

ŚRODA 29.12.2021.   

8.15     

17.45   

CZWARTEK 30.12.2021. 

8.15    

17.45  Rez. p. Irena Szymańska.

 PIĄTEK 31.12.2021.

 8.15     - Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 17.45    - Dziękczynna za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na kolejny rok.

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
113 0.087388038635254