Wspólnota adoracji Najświętszego Sakramentu

W każdy I czwartek miesiąca podczas nabożeństwa adoracji Najświętszego Sakramentu, w kościele spotyka się grupa adoracyjna. Jej członkowie najpierw uczestniczą w Mszy świętej, a następnie trwając przed Najświętszym Sakramentem kontemplują tajemnice Męki Pańskiej. Swoją modlitwę ofiarują w konkretnych intencjach prosząc za Ojca świętego i kapłanów, misjonarzy i zakonników, o powołania kapłańskie i zakonne, a także o pokój i za rządzących w naszym kraju i na świecie. Swoimi intencjami obejmują też rodziny parafii, proszą o ratunek dla dzieci nienarodzonych i za dusze w czyśćcu cierpiące. Ponadto członkowie grupy spotykają się na okazjonalnych spotkaniach formacyjnych i wspólnych wyjazdach.