20 maja 2021

REKOLEKCJE W GDAŃSKIM SEMINARIUM DUCHOWNYM

Gdańskie Seminarium Duchowne w dniach 28-30 maja 2021 r. organizuje dni skupienia dla maturzystów i studentów pod hasłem „Matura… i co dalej?”. Uczestnicy rekolekcji razem z ojcami duchownymi i klerykami będą mogli rozeznać swoje życiowe powołanie i otrzymać pomoc w ewentualnym podjęciu decyzji o wstąpieniu do Gdańskiego Seminarium.

Zgłoszenia i ewentualne zapytania prosimy kierować do ojca duchownego ks. Jana Uchwata, tel. 508409192, juchwat@wp.pl lub kl. Wojciecha Zielke, wojciech.zielke5@gmail.com. Oprócz rzeczy osobistych należy przywieźć ze sobą Pismo Święte, notatnik, śpiwór i strój sportowi.Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Seminarium http://gsd.gda.pl oraz na Facebooku.

140 0.084194183349609