4 lipca 2020

STANĄŁ NAGROBEK KS. STANISŁAWA

W ubiegłym tygodniu został zamontowany nagrobek śp. ks. Stanisława Ziółkowskiego, proboszcza parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Pierwoszynie (w latach 2008-2020). Ks. Stanisław zmarł po ciężkiej chorobie dnia 28 lutego br. i został pochowany na pobliskim cmentarzu przy parafii pw. Św. Antoniego w Kosakowie.

Nagrobek został ufundowany przez parafian, którzy czując wdzięczność za jego kapłańską posługę w krótkim czasie zebrali konieczne fundusze w niebagaletnej kwocie 16 500 zł . Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

Projekt nagrobka, wykonanego z kamienia Premium Black, został przygotowany przez parafian w porozumieniu z rodziną śp. ks. Stanisława. Bardzo dziękujemy za słowa życzliwości i wdzięczności, którymi nieustannie otaczany jest zmarły probszcz. Dziękujemy również za odwiedzanie jego grobu i pamięć modlitewną, której symbolem są zapalane na nim znicze.

Grób śp. ks. Stanisława Ziółkowskiego - cmentarz parafialny Kosakowo

114 0.30650281906128