30 sierpnia 2020

Śluby wieczyste

naszej parafianki - Agaty Marszał

W Niedzielę 30 września nasza parafianka Agata Marszał po 9 latach formacji w Zgromadzeniu Sióstr Pasterek od Opatrzności Bożej w Jabłonowie-Zamku złożyła swoje śluby wieczyste.

"I tak jak niedługo rolnicy będą obchodzić dożynki, ciesząc się ze swoich plnów, tak i my, Kościół, mamy właśnie dziś swoje dożynki i cieszymy się z plnu, który po latach formacji, zbieramy w postaci ślubów wieczystych tych dwóch, odważnych kobiet" - mówił w homilii do zgromadzonych na Świętej Liturgii biskup Józef Szamocki.

Na zdjęciu od lewej: ceremoniarz Adam Szczuko, diakon Mateusz Grabowski, siostra Agata Marszał, rodzice Agaty.

Adam

117 0.07519006729126