1 listopada 2020

Wigilia Wszystkich Świętych

"Taki mały taki duży może ŚWIETYM być"

W dniu 31 października w naszej parafii odbyło się spotkanie wigilijne z okazji Uroczystości Wszystkich Świętych. W spotkaniu wzięło udział prawie 50 dzieci wraz z rodzicami i opiekunami. Wydarzenie było również okazją do podsumowania październikowych spotkań różańcowych, na które uczęszczała duża grupa dzieci z naszej parafii (i nie tylko). Wszystko przebiegało w miłej i radosnej atmosferze, dzięki obecności zespołu muzycznego "Boże ZwierząDka" z Pucka.

Nie zabrakło nagród za wykonane przez dzieci różańce. Za swój udział w październikowej modlitwie różańcowej, dzieci zostały nagrodzone specjalnymi upominkami. Swoje podziękowania do dzieci skierował ks. Proboszcz, a śpiewał z nimi i skakał ks. Artur :) Swoją radość okazywali również rodzice, którzy chętnie włączali się do zabawy.

W tym tak ważnym dniu nie mogło zabraknąć modlitwy różańcowej. Wiele dzieci przebrało się za ulubionego świętego, którego postać mogły zaprezentować wszystkim zebranym. Wszyscy przybyli na koniec otrzymali słodki upominek :)

Pozdrawiam i błogosławię +

ks. Artur