27 grudnia 2020

MSZE ŚWIĘTE KOLĘDOWE 2021

PLAN MSZY ŚWIĘTYCH KOLĘDOWYCH 2021

 

Data

Godz.

Miejscowości i ulice

02.01 - sobota

17.45

Mechelinki: ul. Szkolna

04.01 - poniedz.

17.45

Mechelinki: ul. Do Morza, Dokerów, Falista, Kapitańska, Klifowa, Marynarzy, Morskie Wzgórze, Na Zboczu

05.01 - wtorek

17.45

Mechelinki: ul. Nadmorska, Olimpijska, Regatowa, Rybaków, Sobótki, Stoczniowców, Szyprów, Wielopole

06.01 - środa

13.00

Mosty: ul. Bukowa, Bukszpanowa, Cedrowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Klonowa, Limbowa, Lipowa, 

07.01 - czwartek

17.45

Mosty: ul. Akacjowa, Brzozowa, Konwaliowa, Piaskowa, Słoneczna, Sosnowa, Szkolna, 

08.01 - piątek

17.45

Mosty: ul. Rajska, Rozmarynowa, Świerkowa, Wiązowa, Wierzbowa, Widokowa, 

09.01 - sobota

17.45

Mosty: ul. Deszczowa, Gdyńska, Grabowa, Leśna, Polna, Spacerowa

11.01 - poniedz.

17.45

Mosty: ul. Dębowa, Leśna Osada, Łąkowa, Mahoniowa, Modrzewiowa, Na Wzgórzu, Ogrodowa, Olchowa,

12.01 - wtorek

17.45

Mosty: ul. Cyprysowa, Hebanowa, Jałowcowa, Jodłowa, Kasztanowa, Okrężna, Pogodna, Polanki

13.01 - środa

17.45

Mosty: ul. Berberysowa, Bukowa, Cisowa, Gajowa, Jaworowa, Księżycowa, Rodzynkowa

14.01 - czwartek

17.45

Mosty: ul. Kameliowa, Karmelowa, Leszczynowa, Liściasta, Magnoliowa, Miłorząbowa, Morwowa, 

15.01 - piątek

17.45

Mosty: ul. Motylkowa, Przemysłowa, Sadowa, Sekwojowa, Topolowa

16.01 - sobota

17.45

Mosty: ul. Skarpowa, Spokojna, Wałowa, Waniliowa, Wichrowa, Widokowa

18.01 - poniedz.

17.45

Kosakowo: ul. Aloesowa, Anyżowa, Bazyliowa, Cynamonowa, Leszczynowa, Liściasta, Lubczykowa, 

19.01 - wtorek

17.45

Kosakowo: ul. Marcepanowa, Miodowa, Rajska, Szafranowa, Tymiankowa, Waniliowa, Złote Piaski

20.01 – środa

17.45

Pierwoszyno: ul. Bananowa, Brzoskwiniowa, Gruszkowa, Kaszubska, Kokosowa, Kwiatowa, 

21.01 – czwartek

17.45

Pierwoszyno: ul. Daktylowa, Diamentowa, Jabłoniowa, Malinowa, Południowa, Północna, Szmaragdowa

22.01 - piątek

17.45

Pierwoszyno: ul. Agrestowa, Boczna, Czereśniowa, Imbirowa, Truskawkowa, Wschodnia, Zachodnia,

23.01 - sobota

17.45

Pierwoszyno: ul. Brylantowa, Jana Koszałki, Jeżynowa, Ogrodników, Renklodowa, Śliwkowa, Wiśniowa, 

25.01 – poniedz.

17.45

Pierwoszyno: ul. Józefa Krause, Nektarowa, Perłowa, Porzeczkowa, Migdałowa, Morelowa, Orzechowa, 

Dębogórze: ul. Rumska

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
135 0.090763092041016