28 marca 2021

PROGRAM TRIDUUM PASCHALNEGO

 

PLAN LITURGII WIELKIEGO TYGODNIA

Wielki Czwartek

17.45 – Msza św. Wieczerzy Pańskiej, adoracja do 22.00

Wielki Piątek

10.oo - wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do popołudniowej liturgii

14.oo – 16.oo – okazja do spowiedzi

15.oo - Koronka do Miłosierdzia Bożego

16.3o – Nabożeństwo Drogi Krzyżowej 

17.45 – Liturgia Wielkiego Piątku, adoracja całonocna

21.oo – Nabożeństwo Gorzkie Żale

PROPOZYCJA PLANU NOCNEGO CZUWANIA PRZY GROBIE PAŃSKIM

19.oo-20.ooKosakowo: ul. Aloesowa, Anyżowa, Bazyliowa, Cynamonowa, Leszczynowa, Liściasta, Lubczykowa, Marcepanowa, Miodowa, Rajska, Szafranowa, Tymiankowa, Waniliowa, Złote Piaski

20.oo-21.ooMosty: ul. Dębowa, Leśna Osada, Mahoniowa, Modrzewiowa, Na Wzgórzu, Ogrodowa, Olchowa

22.oo-23.ooMosty: ul. Bukowa, Bukszpanowa, Cedrowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Klonowa, Limbowa, Lipowa

23.oo-24.ooMechelinki: ul. Szkolna, Do Morza, Dokerów, Sobótki, Stoczniowców, Szyprów, Wielopole

00.oo-1.ooMechelinki: Falista, Kapitańska, Klifowa, Marynarzy, Morskie Wzgórze, Na Zboczu, Nadmorska, Olimpijska, Regatowa, Rybaków

1.oo-2.ooPierwoszyno: ul. Bananowa, Brzoskwiniowa, Gruszkowa, Kaszubska, Kokosowa, Kwiatowa, Daktylowa, Diamentowa, Jabłoniowa, Malinowa, Południowa, Północna

2.oo-3.ooPierwoszyno: ul. Agrestowa, Boczna, Czereśniowa, Imbirowa, Truskawkowa, Wschodnia, Zachodnia, Brylantowa, Jana Koszałki, Jeżynowa, Ogrodników, Renklodowa, Śliwkowa

3.oo-4.ooPierwoszyno: ul. Józefa Krause, Nektarowa, Perłowa, Porzeczkowa, Migdałowa, Morelowa, Orzechowa, Szmaragdowa, Wiśniowa, Dębogórze: ul. Rumska

4.oo-5.ooMosty: ul. Akacjowa, Brzozowa, Konwaliowa, Piaskowa, Słoneczna, Sosnowa, Szkolna, Deszczowa, Gdyńska, Grabowa, Leśna, Polna, Spacerowa

5.oo-6.ooMosty: ul. Kameliowa, Karmelowa, Leszczynowa, Liściasta, Magnoliowa, Miłorząbowa, Morwowa, Łąkowa

6.oo-7.ooMosty: ul. Berberysowa, Bukowa, Cisowa, Gajowa, Jaworowa, Księżycowa, Rodzynkowa, Motylkowa, Przemysłowa, Sadowa

7.oo-8.ooMosty: ul. Rajska, Rozmarynowa, Świerkowa, Wiązowa, Wierzbowa, Widokowa, Sekwojowa, Topolowa, Skarpowa, Spokojna

8.oo-9.ooMosty: ul. Cyprysowa, Hebanowa, Jałowcowa, Jodłowa, Kasztanowa, Okrężna, Pogodna, Polanki, Wałowa, Waniliowa, Wichrowa, Widokowa

Wielka Sobota

10.oo -14.oo – Święcenie pokarmów (na zewnątrz kościoła)

15.oo - Koronka do Miłosierdzia Bożego

20.oo - Wigilia Paschalna Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa (na liturgię przynosimy świece).

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

6.oo – Msza św. z procesją rezurekcyjną

  Pozostałe Msze św. o godz. 8.15, 9.45, 11.15, 13.00, 16.15

Poniedziałek Wielkanocny

Msze św. o godz. 7.00, 8.15, 9.45, 11.15, 13.00 i 16.15

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
133 0.08500599861145