24 sierpnia 2021

WAKACJE 2021- Gry i zabawy w ogrodzie

Spotkanie z dziećmi z Liturgicznej Służby

Wakacje powoli dobiegają końca, a dzieci powoli szykują się do kolejnego roku szkolnego i katechetycznego.

Podczas wakacji nie zabrakło jednak czasu na aktywny wypoczynek :) Również nasza parafia przygotowała atrakcje

dla dzieci z Liturgicznej Służby oraz zaangażowanych w różne akcje parafialne. Za budynkiem plebanii odbyły się 2 spotkania

podczas których dzieci mogły uczestniczyć w grach i zabawach przygotowanych przez ks. Artura i starszych ministrantów-lektorów. Atrakcji było wiele, a jedną z nich było strzelanie z łuku, czy zabawa z chustą animacyjną. Nie zabrakło gry w piłkę, babingtona i zawodów drużynowych tj. bieg w workach :)

Na uczestników zabawy czekała pyszna pizza oraz ciasto przygotowane przez pania Hanię Pitrowską i Izę Ochęduszko.

Wszystkim uczestnikom i pomocnikom (Klaudii, Weronice, Pawłowi, Tymkowi) oraz rodzicom, dziękujemy za wspaniały czas :)

ks. Artur