25 września 2021

RÓŻANIEC DLA MARYI

Spotkania różańcowe w naszej parafii

ZAPRASZAMY NA RÓŻANIEC

Miesiąc PAŹDZIERNIK to jeden z miesięcy Maryjnych. Tradycyjnie w tym czasie ludzie gromadzą się na odmawianiu tej pięknej modlitwy jaką jest RÓŻANIEC.

W naszej parafii Nabożeństwo wraz z modlitwą różańcową odbywać się będzie codziennie:

• w dni powszednie o 17:30
  • w niedzielę o 15:45.

Dzieci swoje spotkania różańcowe będą miały w:

• poniedziałki, środy, piątki o godz. 17:00
  • Dla dzieci uczestniczących w modlitwie zostały przygotowane zetsawy różańcowe. Dzieci  za każdą obecność otrzymają specjalny element do wklejenia na tablicę różańcową.

Serdecznie Zapraszamy :)

ks. Artur