26 września 2021

ZMIANA GODZIN PRACY BIURA PARAFIALNEGO

Informujemy też, że w od października 2021 roku ulegają zmianie godziny przyjmowania interesantów w kancelarii parafialnej. Do tej pory w soboty biuro parafialne było czynne pół godziny przed wieczorną Mszą św. Od najbliższej soboty będziemy przyjmować po porannej Eucharystii, tj. w godzinach 9.00-9.30. Pozostałe dni i godziny przyjmowania w kancelarii pozostają bez zmian.

Stosowne informacje zostały umieszczone na nowych tablicach przed budynkiem plebanii i w gablocie ogłoszeniowej.