16 listopada 2021

WYJAZD NA FILM O ŚW. BRACIE ALBERCIE

Wyjazd parafialny do Multikina w Rumii

Zapraszamy na wspólny wyjazd do kina w Rumi, na film „Nędzarz i Madame”.

Film ukazuje artystyczną i duchową drogę polskiego powstańca styczniowego, artysty-malarza oraz dobroczyńcy ubogich – Adama Chmielowskiego, który po latach burzliwej młodości postanawia porzucić swoje dotychczasowe życie, a świat poznaje go, jako Brata Alberta.Głównym przesłaniem filmu jest pragnienie wolności, które motywuje działania bohatera i prowadzi do moralnego zwycięstwa.

  • Zapisy w zakrystii.
  • Wyjazd na film spod plebanii, autobusem, 5 grudnia (niedziela) o 17.20
  • Start filmu: 18.00
  • Koszt 30 zł (bilet i przejazd) dla grupy 50-osobowej.

ks. Artur

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
144 0.073309898376465